Jump to content

סתם סטלן

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by סתם סטלן

1. מכבי היתה צריכה לדרוש שההתאחדות תאזן את חלוקת האירוח של המשחקים. הרי ידוע שכל שנה מכבי, הפועל ובני יהודה באותו בית בגביע הטוטו. אפשר בקלות לדאוג לרוטציה באירוח של כל משחק בלי להכנס בכלל להגרלות.
  2. המצב כרגע הוא שבהרבה משחקים אחד מבין שלושת הזרים באמצע (נוסא, האריס, אוסקר) ישב על הספסל. זה לא בהכרח רעיון רע לשחרר אחד לטובת שחקן ישראלי בכיר ולפנות עמדה נוספת לזר (מגן שמאלי?). מבין השלושה שבאמצע, אם הייתי חייב לשחרר מישהו הייתי הולך על האריס.אם רועי קהת נחשב ישראלי בכיר או לא, ואם הוא בכלל רוצה לבוא למכבי - אלו כבר שאלות אחרות.
  3. רק להזכיר למי ששכח שבפעם השניה שקיבלנו את באזל (שלב ה-32 באירופית) הם נחשבו הגרלה נוחה ביחס לאפשרויות והרוב כאן היו מרוצים.
  4. אולי תפסיקו לקחת כל דבר פשוטו כמשמעו?כשאומרים שזה נראה מכור מתכוונים שהיו גולים מפגרים כמו כאן... אף אחד לא באמת חושב שרוזנבורג מכרו את המשחק.
  5. סביר להניח שברגע שאפואל שמו את הראשון, רוזנבורג שלחו את כולם למעלה (כולל שוער בקרנות וכו׳), ומשם הדרך לעוד שערים של אפואל קצרה.
  6. אני מאמין שגם רוזנבורג יהיו מדורגים בסוף. יש בדר״כ לא מעט הפתעות בסיבוב השלישי של האירופית.
  7. כמו שרשמתי, למרות היתרון העדיף לא לקחת סיכון.היה יותר סיכוי שיאבדו יתרון 3-0 מאשר שיסיימו את העונה במקום השלישי. וגם אז, מהגביע עולים ישירות לבתים ומהמקום השלישי למוקדמות. הליגה בתאכלס די גמורה מבחינתם, לא ירדו ליגה ולא יסיימו טופ 3.
  8. שמר אותו לגביע, ובצדק. מהגביע הוא יכול להגיע לליגת האלופות, מהליגה יהיה לו הרבה יותר קשה. למרות היתרון מהמשחק הראשון, העדיף לא לקחת סיכון.
  9. יכלו לחשוב על הרעיון המהפכני של לתת לכל מנוי לבחור מאיפה הוא אוסף את המנוי שלו. אמנם מצריך מהם אשכרה להתייחס לאוהדים, אבל אני בטוח שהיו יכולים אם היו רוצים.
  10. בשביל 10 נקודות, ב״ש, מכבי וביתר צריכות להשיג ביחד 40 נקודות. שזה בערך אומר שכל השלוש יגיעו לשמינית גמר הליגה האירופית. בהצלחה לנו.
  11. ליגת העל כרטיסים צהובים בליגה ובגביע נספרים ביחד (לגביע הטוטו ספירה נפרדת). שחקן יורחק בגין כרטיסים צהובים לאחר הצהוב ה-5, ה-9, ה-12, 15, וכן הלאה. שחקן ירצה הרחקה בגין צהובים במשחק הרשמי השני שאחרי המשחק בו קיבל את הצהוב המכריע. בעבר החוק קבע שההרחקה תכנס לתוקף לאחר עשרה ימים, זה שונה למשחק הרשמי השני. שחקן שיקבל שני צהובים באותו משחק (ובעקבות זה אדום כמובן) - הצהובים לא יחשבו בספירה. לעומת זאת, שחקן שיקבל צהוב ולאחר מכן אדום ישיר - הצהוב כן יחשב בספירה (לדוגמא, ערן זהבי בדרבי שפוצץ). נכון לאחרי המשחק מול מכבי חיפה: 7 צהובים - דסה, אלברמן 6 צהובים - טבח בלם (מורחק מול מכבי פת), טבחלוץ 5 צהובים - יצחקי, מיכה (מורחק מול מכבי פת), ייני (מורחק מול ביתר), גולסה (מורחק מול ביתר) 4 צהובים - טיבי, ריקן, ראיקוביץ׳ 3 צהובים - פיליפנקה, יחזקאל, שוינפלד 2 צהובים - סקאריונה, מרסלו צהוב אחד - בן הרוש, בניון, וידאר, מיקאל
  12. הנקודות לא נמחקות בפלייאוף. יש קיזוז אם אני זוכר נכון.
  13. אתה לא מכיר אותו. בתור מישהו שכן, אני אומר לך שהוא מאוד לא רוצה לבוא למכבי, מאוד רוצה לחזור להפועל, ומוכן לוותר במודע על סכומים לא מבוטלים כדי להיות בוולפסון. וגם אם לא יסתדר עם הפועל בסוף, יעדיף את חיפה וב״ש על פני מכבי, גם במחיר של הפסד כספי משמעותי.
  14. הוא רק המבשל המוביל שלנו כבר 3-4 עונות ברצף. איפה אבי בנימין כשצריך אותו?
  15. באירופית/אופא לא הפסדנו לעולם בבית במוקדמות.באלופות יש לנו הפסדים לברוז׳, פנרבחצ'ה, גראסהופרס ופלזן.
  16. הם אמנם עברו לרשימת המדורגות, אבל זה עוד יכול להשתנות אם מדורגות גבוהות יודחו ממוקדמות האלופות.אנחנו צריכים שיהיו כמה שיותר הפתעות בסיבוב השלישי באירופית וכמה שפחות בסיבוב השלישי באלופות.
  17. ב-10/11 היו שני סיבובים בשלב הבתים בטוטו. אירחנו את המשחק הראשון, את השני הם אירחו ונגמר 3-3 (ואחרי זה קיבלנו ניצחון טכני כי הם שיתפו שחקן מורחק).מאז שגביע הטוטו משוחק בסיבוב אחד, הם אירחו את כל הדרבים.
  18. זה מה שאני מכיר, השאלה איך פועלים אם המקרה חוזר סיבוב אחרי סיבוב. אולי יש סוג של רוטציה ובפלייאוף שוב יחליפו להם אם המקרה יחזור.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.