Jump to content

Shachar24

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Shachar24

1. אומנם לא קשור מכבי - אך בכל זאת תגובת מכבי חיפה בקשר לאתר ONE אתיקה עיתונאית ? תוכנית הספורט ברדיו תל-אביב, בהנחייתם של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ', מסקרת לדעתנו את המועדון בצורה לא הוגנת ולא אובייקטיבית לאורך זמן רב וזה לא סוד. בשל כך, אנו בוחרים שלא להתראיין לתוכנית זו וממליצים לאוהדינו לצרוך את המידע הנוגע למועדון מכלי תקשורת אחרים. היום בתוכנית הספורט, נחצו כל הגבולות וחשוב לנו שתדעו למה אנו ממליצים שלא להאזין להם: בתוכנית פורסם שמכבי חיפה אינה דואגת לשלומו של רפי דהן. ברור מאליו שהם לא בדקו את הדברים, נראה שאין להם מקורות בתוך המועדון וברור לכל שהם היו חייבים לקחת תגובה רשמית בנושא (אך לכך נגיע בהמשך). כמובן שמכבי חיפה, מהנשיא ועד אחרון השחקנים מאוד דואגים ומאחלים להחלמתו המהירה של רפי דהן. רופאי המועדון, ד"ר עמי ברבר ומנהל היחידה לניתוחי ברך בבית החולים רמב"ם בצלאל פסקין, בדקו את השחקן, שוחחו עמו ועדכנו את הגורמים הרלוונטיים בשני המועדונים. בנוסף, מנכ"ל המועדון, איתמר צ'יזיק ביקר בבית החולים אך לא לצערו השחקן כבר עזב להמשך טיפול בבית חולים בתל-אביב. ראשי המועדון בקשר ישיר עם מנכ"ל בני יהודה, משה דמאיו, בנוגע למצבו של דהן ודואגים לשלומו. מיותר לציין שמועדון הכדורגל מכבי חיפה כולו, עוקב בדאגה אחר מצבו של הקשר. יתרה מכך, הודיעו ראשי המועדון כי הם מעמידים לרשות בני יהודה ורפי דהן את רופאי ומתקני המועדון על מנת להקל על החלמתו של רפי דהן בכל דרך אפשרית. בעתיד הקרוב מאוד אנו מתכוונים לשוחח עם רפי, אך כל דבר בעיתו. לא נעשה זאת בשל הלחץ התקשורתי. לא זו כוונתנו. לאחר שלא קיבלנו את זכות התגובה בתוכנית, פנינו למפיקי התוכנית (לא לאחד אלא לשניים) אך שם בחרו שלא להעלות את תגובתנו. זאת לא עיתונות ומבחינתנו הסטנדרטים הנמוכים שמנחים את ראשי התוכנית פוגעים במקצוע ובמאזינים ואנו ממליצים לאוהדינו לא להאזין לה. את התגובה העברנו למערכת התוכנית כ-15 דקות לפני סיומה, התשובה שקיבלנו בתום התוכנית הייתה: "זה מאוחר מידי", תשפטו אתם. בברכה ובתקווה לעיתונות אמיתית. דודו בזק - דובר המועדון.
  2. לדעתי בן חיים הוא הסוחט עברות מספר 1 שלנו והוא תמיד מסוכן , ככה שתפוקה הוא נותן
  3. אתה מקרה של חור בקונדום ? חרמנות יתר ? זיווג בין קוף לאלון יפת ? שחרר כבר יזין
  4. יורם ארבל חושב שהקהל של ביתר זה שלנו נוימן האימפוטנט הזה טוען שלביתר יש יותר איומים ולנו "איום וחצי " 2 דקות אחרי שהראו סטטיסטיקה והראו שבעטנו 8 פעמים לעומת 3 בעיטות של ביתר דייייי עם הצמד אוטיסטים האלה !
  5. איך בפורום של הקופים מצדיקים את הפעולה הדוחה הזאת ואומרים שזה מגיע לו איך ?!
  6. עוד פעם הוא קורא לו שלומי דהן אני עושה לו גליץ' לרגליים
  7. שנווקאמה יגמור לך על הפנים .. לך מפה כבר אפס
  8. מספר: 640 שם: מכבי ת"א זונות!!!!!!! שורה חופשית: בניון המלך!נימני ובנין הומואים!בנאדו שולט! בטח יניב קטן ... תוסיפו אותי למועדון אייסיקיו שמה
  9. לפחות נגוון קצת בהפסדים .. נמאס כבר משוויץ ויוון
  10. לא יודע מה אתכם - אני נהנה . טל בן חיים פשוט מצוין
  11. לא משנה שום דבר חבל על זה שיש דברים כאלה בעונה כזאת יפה רק הורס לנו
  12. אני מקווה שאתה מטפל בחולצה שלי כמו שצריך !
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.