Jump to content

Shachar24

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by Shachar24

1. פרסום ראשון באתר של מכבי ולא בשום "אתר" ספורט
  2. Guy Haimov‎ אנחנו חיים בשביל רגעים כאלה... רק מילה אחת יש לי להגיד יששששששששששששששששששששש מגיע לכם אוהב אותכם!!!?
  3. כמה אפשר לשנוא את שלמה שרף יאלללללללללללה פרשן עילג ! בדוק עשו אותו עם חמור
  4. שהאתר הזה ירקב , תהנו . לא היה קל לראשי מ.ס. אשדוד. הבעלים ג'קי בן זקן ועוזריו, בצוותא עם המאמן יוסי מזרחי, התקשו להיפרד מהמגן השמאלי, רחמים צ'קול שעזב למכבי תל אביב. רגע לפני תום מועד העברות הבינלאומי, החליטו בקרית שלום להתחזק במגן שמאלי לקראת העונה גדושת המשחקים של הצהובים וצ'קול היה השם הראשון שעלה (ולא בפעם הראשונה) בישיבת הצוות המקצועי בשיתוף עם הנהלת הקבוצה. במקביל ניסו הצהובים לבדוק אם מגן מכבי נתניה, עומרי בן הרוש, ששיחק 90 דקות במדי נבחרת ישראל, יעמוד למכירה עבורם, אבל הבינו מהר מאוד שבנתניה רוצים לגזור קופון שמן והחליטו לרדת מהעניין. במכבי חזרו לאופציית צ'קול יומיים לפני תום מועד הרשמת השחקנים לליגה האירופית. תחילה דרשו באשדוד למעלה מחצי מיליון דולר, הרבה מעבר לסכום ההשקעה שחשבו להוציא הצהובים המוערך ב-250 אלף דולר, אלא שהפעם במועדון הצהוב לא הרימו ידיים. ג'ק אנגלידיס, שקיבל אור ירוק מהמאמן מוטי איווניר ועוזרו גדי כרמלי לעשות הכל כדי לצרף את המגן הצעיר, נכנס למו"מ והגדיל את ההצעה. "לא היה קל לג'קי לומר לא לצ'קול", אמר גורם באשדוד שהיה מעורב במו"מ. “ג'קי יודע שצ'קול הוא המפרנס של הבית. הוא גם ידע שמכבי ת"א תהיה עבורו התקדמות לא רק מקצועית אלא גם כלכלית ולזה הוא לא יכול היה לסרב". רגע לפני הבאזר, מכבי הצליחה להחתים את המגן. אשדוד קיבלה סכום יפה של 350 אלף דולרים ואת החלוץ חאתם עבד אלחמיד. הצהובים קיבלו שחקן צעיר נוסף שנכנס לפאזל של איווניר. אחרי משחק האימון מול בני לוד אמר כרמלי: "צ'קול הוא שחקן שחקן". צפו ב-1:1 של מכבי תל אביב מול לוד "קשור למשפחה, שהיא אחד מהדברים שמניעים אותו על הדשא" מאז החוזה הראשון של צ'קול בקבוצה הבוגרת של מ.ס אשדוד הוא הפך בעצם לאחד מהמפרנסים העיקריים של משפחתו שעדיין חיה בקרית מלאכי. תחילה צ'קול התגורר עם משפחתו ועשה את הדרך מאשדוד לקרית מלאכי, מה שגרם לו ללא מעט בעיות משמעת דוגמת איחורים לאימונים, בעיקר בימי שישי. באשדוד הבינו את המגן הצעיר. גם העובדה שהמשפחה בשבילו היא הכל הייתה ידועה. לא פעם, בימים פחות טובים שלו על כר הדשא לפני שנתיים החליט ג'קי בן זקן למקם את צ'קול בדירה לצידו של שי רביבו, כדי שהכשרון יוכל להתרכז רק בדבר אחד - כדורגל. ההורים של המגן לא מרבים להגיע למשחקי הקבוצה. היחידה מבני המשפחה שכן הגיעה למספר משחקים בוענה שעברה הייתה אחותו של המגן. בהמשך יקבל צ'קול רכב ממכבי תל אביב, אבל בנוגע לדירה, זה עדיין לא ברור. כרגע הוא נשאר בדירה שאשדוד העניקה לו - קרוב לקרית מלאכי. לא בטוח שהוא ימהר לעזוב את אשדוד, אלא אם כן הדירה באשדוד תלקח ממנו ואז הוא יצטרך לעבור לאחת מהדירות של הצהובים. "הקשר של צ'קול עם המשפחה הוא הדבר שמניע את הבחור הצעיר הזה שהוא אחד המפרנסים העיקריים של המשפחה", אמרו גורמים באשדוד. "במכבי ייצטרכו לדעת לטפל בזה. לדאוג לו לדירה ואולי אפילו למשפחה שלו. ברגע שהכל יהיה בסדר עם המשפחה הוא ייתן הכל על המגרש בשביל הקבוצה ויש לו הרבה מה לתת" רגל שמאל קטלנית ומשחק רב גוני בגיל 16 הגיע צ'קול לקבוצת הנערים של מועדון ספורט אשדוד מקרית מלאכי. הנער הצנום שיחק כקשר וסומן על ידי הצוות של מחלקת הנוער ככישרון הבא של הקבוצה מעיר הנמל. איך הפך למגן? את התודות צריך לשלוח צ'קול למי שהיה יועץ מנטאלי בקבוצה של יוסי מזרחי לפני שלוש שנים, עידן ולנסי ולמאמן עצמו. באשדוד הבינו שהם נמצאים במחסור של מגן שמאלי, ולפני שלוש שנים החליטו ולנסי, בשיתוף עם מזרחי, להפוך את צ'קול למגן. "הוא לא אהב את זה ועשה תחילה לא מעט פרצופים", סיפרו גורמים באשדוד. "יוסי דחף אותו לזה ו-ולנסי שיכנע אותו שזו הדרך היחידה שהוא יוכל לקבל דקות משחק". בעונה הראשונה ששיחק כמגן, צ'קול הצעיר זכה ללא מעט ביקורות, בעיקר מהיציע. הוא לא נכנע. עם הזמן ולא מעט עבודה שעשו עליו ולנסי ומזרחי, הקשר הצעיר למד את רזי התפקיד של המגן והפך להיות מהבולטים בקבוצה. "אין הרבה מגנים שמאליים בארץ והבנתי שאם אצליח בתפקיד, אזכה להיות בולט קבוצה", אמר צ'קול לחבריו באשדוד, רגע לפני שחתם על החוזה המחודש עם הקבוצה של ג'קי בן זקן, שאחד התנאים שלו היו שהוא ישחק רק בתפקיד המגן ולא בקישור. גורם באשדוד אמר רגע לפני שעבר למכבי תל אביב: "אם יש שחקן שהייתי רוצה לצאת איתו למלחמה הוא צ'קול ולכן מדובר בצעד לא פשוט להעביר אותו מהקבוצה". "מדובר בשחקן רב גוני, עם טכניקה מצויינת ושחקן שמבין את המשחק עם יכולות גופניות נהדרות. בגדול, שחקן שרוצה להתקדם", מספר איציק עובדיה, שהספיק לאמן את צ'קול בעונה שעברה למספר חודשים כשעמד לצידו של ג'ון גרגורי. עוד לפני ההחתמה של צ'קול סיכמה מכבי את עם הבלם הקרואטי, רוברטו פונצ'ץ. הרבה גבות הורמו כשעלתה התהייה האם יש כוונה לחזק גם את כנף שמאל בהגנה, בה משחק יואב זיו. התשובה לא איחרה לבוא. מוטי איווניר מכיר היטב את צ'קול עוד מהיותו מאמן הנבחרת הצעירה. איווניר מכיר גם את היכולות של המגן השמאלי שיכול לשחק כמעט בכל תפקיד באגף שמאל. לראיה, במשחק האימון מול בני לוד, צ'קול בכלל לא תופקד בהגנה, אלא בקישור ובהחלט היה אחד הבולטים על המגרש כבר בדקות הראשונות. "מדובר בשחקן הגנתי שיכול להיות מתופקד מצוין גם בהתקפה וזה לא ברור מאליו", אמר חברו של צ'קול ומי שקיבל אותו לפני ארבע שנים כשעלה מהנוער באשדוד, דוד רביבו. "הוא מבין את המשחק ואני בטוח שעם השחקנים שיש במכבי ת"א, הוא יבוא לידי ביטוי ברמות הגבוהות ביותר". גם עובדיה מאמין שהערך המוסף של צ'קול זו הבנת המשחק שלו: "יש לו רגל שמאל יוצאת מן הכלל. הוא מכיר את כל התפקידים באגף: קשר אחורי, כנף שמאל ומגן שמאלי שזה התפקיד ששיחק בו עד כה. יש לו טכניקה טובה בהרמות ובעיטות. הוא שקט עם הכדור ובעל קבלת החלטות טובה. שחקן שתומך מאוד במשחק ההתקפה מעמדת המגן. יש לו רוטציות התקפיות. עצם העובדה שהוא יכול לשחק במספר תפקידים והוא מחוייב למסגרת וממושמע טקטית זה מאוד חשוב". הבעיה היחידה: החוסן המנטאלי שזקוק לשיפור במכבי יצטרך צ'קול להיאבק על חולצת ההרכב הראשון עם יואב זיו. בשל כמות המשחקים הגדולה שתהיה לצהובים העונה, איווניר רצה שחקן שיוכל להוות תחרות לזיו וייכנס לרוטציה על עמדת המגן. למרות ששיחק בקישור במשחק האימון מיועד צ'קול לתפקיד המגן השמאלי שיכול לנוע על הקו ולהיות עזר להתקפה, בדיוק כמו עומר ורד מן העבר השני. גם המסירות הארוכות והמדוייקות שלו וההגבהות חדות של צ'קול אמורות להוסיף מחץ להתקפה. ומה לגבי מימדי הגוף? אז אמנם לא מדובר בשחקן גבה קומה ומבנה רחב, אבל גם לשחקנים ששיחקו מולו יודעים לספר על שחקן הגנה בעל ניתור גבוה, עיקש וחזק, שלא יוותר לאף חלוץ שיבוא מולו. "צפויה התמודדות ליואב וגם לצ'קול, אבל אין לי בכלל ספק לגבי היכולת שלו וזה לא אומר מאומה בנוגע ליכולת של יואב. לפעמים חלוקת כוחות זה דבר טוב. גם ליואב יש את היכולות לשחק כמה תפקידים וזה פותח אפשרויות בשביל הצוות המקצועי", הוסיף עובדיה. יש מי שמספר על הרצון העז של צ'קול להצליח באשדוד עד כדי פגיעה מנטאלית בתקופות בהן הצליח פחות או שלא פתח. בעונה שעברה היה המגן הצעיר לאחד הברגים החשובים במערך של אשדוד. במשחק החוץ מול מכבי חיפה צ'קול יכול היה לכבוש עם הראש ופספס. “להחמצה הזו הייתה השפעה גדולה עליו לאורך כל המשחק", סיפר גורם באשדוד. “אם יש משהו שרחמים יצטרך לשפר זה הצד המנטאלי. הוא צריך להיות חזק יותר. לא רק לחפש את האהבה של המאמן, אלא להיות מקצוען. להבין שיש ימים שהולך יותר וימים שהולך פחות. במועדון כמו מכבי ת"א הלחץ הגדול והוא ילמד להסתדר איתו אחרת יהיה לו קשה מאוד. זו קפיצת המדרגה אולי היחידה שהוא צריך לעשות כדי להפוך למגן השמאלי הטוב בליגה". "הוא יודע שהוא הגיע למכבי וצריך להתנהג בהתאם”, אומר רביבו שמכיר היטב את הקושי להשתלב בקרית שלום, אך טוען שזה שיך לנחלת העבר. "הוא היה מקצוען באשדוד ויהיה מקצוען גם במכבי. כמו שהוא קיבל את השחקנים החדשים באשדוד ואת הזרים בחום ואהבה ככה הוא יתקבל במכבי". עובדיה: "מכבי זו חממה טובה בשביל צ'קול" עובדיה מעיד על השאיפה הגדולה של צ'קול - להתקדם. לא מעט קבוצות כבר הביעו בו עניין בחודשים האחרונים מאז תום העונה. מכבי קסמה לו בעיקר בגלל המרחק הקצר מאשדוד. המגן הצעיר עושה לראשונה צעד כשהוא עוזב את העיר בה גדל ואת הקבוצה שהכירה אותו כל כך טוב. "אני חושב שיש במכבי סביבה שמתאימה לו”, אומר עובדיה שמכיר היטב גם את הקבוצה מקרית שלום, שלאו דווקא ידעה לקבל שחקנים בעשור האחרון. "הוא אמנם פעם ראשונה יוצא מאשדוד וזה בטח לא הדבר הכי פשוט בעולם מבחינתו, אבל במכבי יש אווירה שעוטפת ומחבקת וזה בדיוק מה שהוא צריך. אם יידעו לקלוט אותו נכון המעבר יהיה חלק ויעשה טוב לשני הצדדים. כדי לתת מעצמו הוא צריך להרגיש בבית. הוא צריך להרגיש מחובר ושאוהבים אותו - זו הדרך להגיע אליו". "לתפיסתי ולהבנתי אין זמן לא טוב להתקדם - מבחינתו זו התקדמות אז שילך ויאכל את הדשא”, ממשיך מאמנו לשעבר של צ'קול. ”אין ספק שאשדוד שימשה בשבילו חממה ממחלקת הנוער לבוגרים. כמו כל דבר בחיים צריך להסתכל קדימה. לבחור הזה יש שאיפות ויש חלומות וזה הזמן שלו. אני לא חושש להתקדמות שלו. אחד הדברים שהכי לא טובים לשחקן כדורגל זאת תחושת הנוחות ובאשדוד הוא הגיע לתחושה הזו והגיע הזמן שיוציא מעצמו יותר. יש מה להוציא ממנו, הפוטנציאל שלו הוא עצום. אני חושב שמכבי עשתה רכש מצוין. הפליא אותי בצד המקצועי שאשדוד ויתרה עליו אבל כנראה שלא רצו לעצור את התקדמות שלו".
  5. אני לא מטיל ספק בכך שהדבר עוזר לתפאורה ומגייס כסף חשוב ונכבד . אך אתה תסכים איתי שהחלק הצהוב ביותר בבלומפילד הוא שער 11 של האירגונים , אז למכור את החולצות דווקא למנויים של 8 ו13 יעשה את בלומפילד יותר יפה וצהוב , חוץ אני מאמין שלאנשים שנמצאים בשער 11 יש מבחר של חולצות צהובות אז פעמים בודדות למכור אותם בשערים אחרים יעשה רק טוב . זוהי דעתי , לילה טוב
  6. מכבי לא אימפריה ולא מושלמת מכבי משחקת כדורגל טוב ופשוט , מסירות בנגיעה , תנועה ללא כדור , לחץ . זה מה שיביא תוצאות
  7. שלמה שרף אתה חתיכת שרמוטה כמה אפשר לשמוע אותך ?!
  8. רק אני שמתי לב שהיה לייזר ירוק על אלרואי?
  9. הריצה שלו לשער 8 אחרי הגול ה1 איבצ'ה
  10. חברים לוקרז הודיעו שהם שולחים לישראל!! אני גם מחלק הזמנות מי שמעוניין
  11. בipanel צריך לענות על סקרים ששולחים לכם לאימייל מידי כמה זמן על כל סקר שאתם עונים אתם מרוויחים נקודות , ועל כל 500 נקודות אפשר להמיר לתווי שי לקנייה בכל מקום כמעט אתר אמין ואני דווקא הגעתי ל500 נקודות מהר! להרשמה ל ipanel שיהיה חג שמח ושנה טובה בע"ה
  12. אתמול במחצית היה משחק ילדים של מכבי משחק מרגש עם ילדים חמודים שהקהל מעודד אותם הרבה! אבל הרגע המגעיל היה שהשוער של סכנין ומאמן השוערים מתאמנים בשער ליד הילדים ולא מעניין אותם המשחק וכל הקריאות של הקהל רק הצחיקו אותם גועל נפש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.