Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. אם לקחת בנוסף דאבל אתה יכול להגיד שלקחת טרבל
  2. https://poscitechs.shop/live/stream-144.php הקרדיט לdouble ששם את כל הרשימה של הלינקים בנושא של שידור נגד חיפה
  3. מבין מה אתה אומר אבל נראה לי שתהיה לזה יותר השפעה אם זה יבוא מאחים לסמל, שהם קבוצה מאורגנת של אוהדי מכבי אבל לא מזוהים בהכרח עם יציע כזה או אחר, או לצורך העניין ממישהו כמו שרן או ערן שיסביר להם שבאמת רוב האוהדים סובלים מזה. אני מניח שתהיה לזה יותר השפעה מאשר אם זה יבוא מהודעות בפייסבוק של הקבוצה או כמה מיילים שנשלח בנושא
  4. בתור מנוי ב8 יכול להגיד לך שגם אצלנו הרבה שונאים את החרא הזה. אין מצב שמישהו שמקושר מעביר איזה מסר לשחקנים שיפנו להנהלה בקשר לזה או בכלל לפנות ישירות להנהלה? אולי אם זה יבוא מאחים לסמל, שאני מניח שבהנהלה מבינים שהם קול של הרבה אנשים ביציע, אז יהיה שינוי? או שאני סתם אופטימי שאפשר להפסיק את זה?
  5. דומה לאשטון קוצ'ר-> אשטון קוצ'ר נשוי למילה קוניס שהיא יהודיה.. לדעתי יש לו יותר עילה לאיזרוח מאשר סונדגרן
  6. לא יודע על מה אתה מדבר.. כשחיפה עולה על מטוס למשחק חוץ באירופה אני מאחל להם שיפסידו, מספיק לי שהפועל יעלו על מטוס למחנה אימון כדי שאני אאחל להם שאפקואנסה
  7. אם אני זוכר נכון היה שנה לפני או אחרי גם בשוקו שלט if I were you I would wanna be me to
  8. מישהו יכול לעזור עם שידור למשחק של ב"ש?
  9. מעדיף את ג'ראלדש על קנדיל? כנראה.. מעדיף אותו על שחקן אחר? כנראה שלא, לא סתם ניסו להחתים את דסה ולפי הסוכן של ג'ראלדש אמרו לו לחפש קבוצה
  10. המועדון עודד את החרא הזה כשהוציאו צעיפים ורודים..
  11. יש מצב שאתה מעתיק את הכתבה לפה? היא פתוחה רק למנויים של הארץ..
  12. בהנחה ועוברים את אריס, ידוע כבר באיזה תאריכים המשחקים?
  13. מישהו יכול לעזור עם שידור למשחק של נתניה?
  14. בשביל אלה מאיתנו שנמנעים מלהיכנס לאתר שלהם, במה מדובר??
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.