Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. כנראה שאתה לא זוכר את העשר שנים שהתואר היחיד שהיה לנו זה אלופי הקיץ, שהיינו מפסידים לחיפה עוד כשהיינו בדרך לכרמל.. אם אין משהו חכם להגיד לא צריך בכוח.
  2. בשמאל הוא עם המדים הישנים ובימין עם החדשים
  3. "הוא מצפה? אנחנו דורשים! אל תוותרו אל ערן" זה מהפוסט של הפנאטיקס, לי אישית זה נשמע כאילו הם בראש לעשות רעש, אם אתה קורא פה לאנשים כפויי טובה אז אני יכול רק להבין שאתה חושב כמוהם. אולי רק אני מפרש את זה ככה..
  4. גם אם הוא רוצה להישאר ומכבי לא רוצים (לא שאני חושב שזה המצב, נראה לי סתם הזיה של מישהו) צריך לעמוד מאחורי המועדון. פעם שעברה שעמדנו מאחורי השחקן כולנו יודעים איך זה נגמר, אתה באמת רוצה לעשות מחאה ולתת לגולדהאר סיבה לקום וללכת?
  5. הוא עדיין יכול להרים מסת שריר בחדר כושר, זה לא קשור לגיל שלו כרגע.
  6. בוא ניתן להם גם כלייה אם אנחנו כבר כאלה לארג'ים.. לא מצליח להבין למה כולם תופסים מטוואטחה מגן, את הבסיס של התפקיד שזה הגנה הוא לא עושה טוב. אם לא מצליחים להשתחרר מזר ולהביא מגן שמאלי זר במקומו כבר עדיף להישאר עם בן הרוש (שיכול גם לשחק בלם) וחילטורים של ריקן במידת הצורך.
  7. כדי להביא זר צריך לשחרר מישהו, לצערי אף אחד עדיין לא שוחרר ככה שאין מה לדבר על זרים כרגע. לא יודע כמה זה נכון אבל עכשיו האזנתי לפודקאסט האחרון של ציון 3 והבחור אומר שממקור אמין עזרא כבר סגור בהפועל אבל לא הוציאו הודעה כדי שלא יקטלו אותם על זה שהם סוגרים עם שחקנים כשהם מלינים שכר.
  8. אם יש מישהו שמנוי ל7/11 ולא מחדש אז אשמח אם תיצרו איתי קשר בפרטי
  9. כי אין תחרות אמיתית על חולצת הרכב. כי מרוב שהסגל שלנו קצר אשכרה היו משחקים שלא עלינו עם ספסל מלא. כי כל מי שיושב לנו על הספסל לרוב לא יביא שום שינוי למשחק שלנו גם אם החיים שלו יהיו תלויים בזה. רק תבחר... ובקשר למספרים..לא צריך את אותם מספרים..מספיק לי נקודה אחת מעל מקום שני..
  10. מכירים קישור לסרט? כי אני לא מוצא..
  11. עד כמה שידוע לי הוא משחק היום ברמלה אז אני מניח שהוא עדיין שלנו
  12. אני חושב שהראיה שלנו צריכה גם להיות עם טיפה יותר יומרות מהצלחה בליגה..יכול להיות נחמד גם הגעה לשלב בתים באירופה ולהצליח שם. אגב, אחרי השנה הזאת אני גם לא חושב ששלושתם מספיקים לליגה. בן חיים כמעט כל העונה פצוע וגרסיה (עם כל האהבה אליו) ברוב המשחקים אפשר לראות שזה כבר לא זה, לפחות לא שחקן של הרכב ראשון, ואולי זה רק אני אבל אני מאמין שאם אתה כבר מביא זר הוא חייב להביא לך ערך מוסף שישראלי לא מביא ואת זה גרסיה כבר לא נותן.
  13. יש קניון בבת-ים, חוץ מזה ממה שהבנתי האיצטדיון אמור להיבנות באזור הקוממיות משהו כמו 5-10 דקות נסיעה מקניון הזהב
  14. למי שפספס את הראיון..אישית נהנתי לשמוע.. https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/05/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99-cast-%D7%90%D7%91%D7%99-%D7%A0%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%93%D7%95%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%94-%D7%95%D7%93%D7%99%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%A8%D7%A8%D7%99-%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%90/
  15. הייתי שם השנה, חניתי מחוץ לחניון אוהדים (עד שהגעתי לא נתנו להיכנס), וחוץ מזה שבחזור העבירו אותנו בדרכי אפר הכל היה בסדר.
  16. לא מאמין שעד עכשיו לא יצא לי לשמוע את השידור ברדיו..אחד המרגשים..
  17. בכדורסל זה לא רעיון של הארגון שיהיה גוש מעודד בשבע (לדעתי ה"גוש" הזה לא תורם בכלום ואולי אפילו קצת הורס) אני גם חושב שמספיק גוש מעודד חזק ב11 בשביל לשמור על קצב עידוד אחיד. לדעתי הבעיה היא בגודל הגוש המעודד, כל עוד אנשים בתוך 11 לא ישירו אז זה לא יראה טוב. ההצעה של הארגון להעביר אנשים בין יציעים הייתה רעיון מבורך, אבל כנראה לא ממש תפסה בקהל ואנשים לא מיהרו לצאת מ11. שנה הבאה שנעבור לנתניה היציע שבו יהיה הגוש יהיה גדול יותר ויהיה ערבוב בקהל, אני חושב שזה הפתרון היחידי עכשיו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.