Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. אם כל מזרחי נראה לך כמו עבריין אולי הבעיה אצלך
  2. יום חופש קבוע בראשון זה דבר לא פרקטי במדינה יהודית בגלל כל החופשים שיש בחגים. בשאר העולם זה לא בעיה כי יש להם פחות חגים/חופשים במהלך השנה.
  3. שוימר, אתה לא חושב שאדם ששומר שבת צריך לקחת על עצמו ויתורים, אישית כששמרתי שבת לקחתי בחשבון שלא אוכל לראות מכבי. כנ"ל לגבי כדורגלנים שבגללם התחיל כל הבלאגן הזה. כשאתה נכנס למקצוע מסוים אתה צריך להתאים את עצמך ואת אורח החיים שלך אליו ולדרישות שלו. אני רוצה להאמין ששכטר, עזרא ושאר הצדיקים ידעו שכנראה הם יצתרכו לשחק בשבת, אם זה כל כך מפריע להם הם מוזמנים לתלות את הנעליים, לפתוח פיצוציה והם יחליטו מתי לפתוח. באמת שאין לי שום דבר נגד הדת אבל המיעוט פשוט לא יכול להחליט לרוב איך לחיות.
  4. האמת שקצת מוזר לי שאומרים שהם שונאים אותנו. האוהדי ב"ש היחידים שפגשתי היו כשהייתי בקורס בצבא (בערך 10 שנים ככה שהם עדיין לא היו רלוונטים) ולא הייתה להם בעיה עם מכבי, להפך הם ידעו שירים שלנו בעל פה. אם אני לא טועה זה היה בתקופה שכשהיו בעיות בדרום אז מכבי הייתה מזמינה את ב"ש להתאמן בקריית שלום.
  5. איך הם מוצצים לקהל של הפועל כאילו הם לא הלכו מכות עם שחקנים באימון המסכם..הזיה
  6. ועוד העירייה המפגרת סגרה את הכניסה מרחוב שלבים (לבאים מוולפסון) לחניה בחולות בשיפוץ האחרון ברחוב
  7. בן דוד שלו.. לנושא, אני חושב שהיא דווקא לא רעה בכלל
  8. אבל לא מדובר במשחק ללא קהל אלא במשחק ללא קהל חוץ..אתה בתור בעל מנוי לא תפסיד את המשחק בנתניה, פשוט לא תוכל להגיע לסמי עופר
  9. האמת שחידשת לי עכשיו שמכבי רצו אותו..לא זכרתי דבר כזה..וואלה תמיד חשבתי שהוא אחלה מגן ביחס לליגה שלנו, מסתבר שאני בדעת מיעוט חח
  10. מה זאת אומרת באר שבע עקצו לנו את דוידזאדה?? הוא גדל שם ועלה מהנוער לבוגרים שלהם
  11. אני רשמתי לך שאני לא מבין מה אתה רוצה ואני עדיין חושב שזה אחד הנושאים הכי מפגרים בפורום
  12. איזה סגל זה? בקושי מרכיבים 11 כשעל הספסל כולם מהנוער.
  13. איך הם יכולים להישאר? באמת אני שואל.. קח בחשבון ש11 שחקנים לא יכולים לסחוב את כל מה שנשאר מהעונה בלי חילופים(ממה שאני מבין כל הספסל שלהם זה נוער). יש עניינים של עייפות, פציעות או סתם תקופה לא טובה.. פשוט לא מסוגל לראות אותם נשארים בליגה (עם כמה שהיריבות שלהם לתחתית גרועות).
  14. סעיף 3 לא מדבר על גזע, דת או לאום. אין שם שום אזכור לזה.
  15. אתה טועה. תקרא שוב את סעיף 3..
  16. שואל ברצינות..שרף אמר עכשיו "מגיע לו הרבה מילות טובות"???? אין דרישה של מינימום יכולת ביטוי בערוץ הספורט??????
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.