Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. האמת שזה לא רק הם, אני לא מזהה 90 אחוז מהשחקנים בליגה
  2. משום מה הרבה פה שוכחים שיש גם את כהן ברוטציה על עמדת החלוץ, ואני פותח איתו הרבה לפני שויינפלד
  3. להגיד מצבים נייחים זה ממש על קצה המזלג. שלושה פנדלים כששניים מהם לא צריכים בכלל להישרק.
  4. מת לדעת למי היה ברור שהם יתנו גול. בלי הפנדל הזה הם לא נותנים גול גם עוד יומיים.
  5. לא יודע, עכשיו אחרי שראיתי שידור חוזר של המהלך זה לא נראה לי עבירה, מה שכן במגרש (לפחות מאיפה שאני הייתי) זה היה נראה עבירה אז אפשר להבין את השופט שצריך להחליט בלי הילוכים חוזרים. כמו שכבר רשמו פה, הטעות היא של טיבי, למה הוא נכנס למגע עם שחקן שרץ אל מחוץ לרחבה?? פשוט פעולה בלי שכל.
  6. חח האמת שאני כבר לא זוכר מי כבש, המשחק היה בהברפלד
  7. אולי כשהאוויר מתנקה מהכימיקלים יותר קל לשחקנים שלנו לשחק
  8. זוכר אותו בגמר גביע נוער (מול ב"ש), היה גדול וגרם לי פשוט לעקוב אחריו כל המשחק, אחרי הפציעות הייתי בטוח שזה נגמר בשבילו. ממש שמח בשבילו!!
  9. עד היום אני זוכר את הגול של עמיר תורג'מן משחק ענק!!
  10. לצערי אני בעבודה בשעות האלה..
  11. נשלח מייל, יש למישהו את המייל של וואן? אולי באמת כדאי לנסות להזיז גם אותם
  12. זה לא שהוא מופיע בלוח השידורים וחושבים שהוא בתשלום, הוא לא מופיע בשום ערוץ.
  13. אני לא יודע אם זה מה שאתם מחפשים, אבל הזזתי כמה דברים ומצאתי לוח משחקים של עונת 11/12 שחולקו עם המנוי. עוזר במשהו? לצלם ולהעלות (אם כן אז איך מעלים חח)
  14. גם שידור לפלאפון יתקבל בברכה
  15. במידה ועוברים את הסרבים, כבר ידוע תאריכים של הסיבוב הבא?
  16. איך תביא זר במקומו אם אסור לך לקנות אם אתה לא מוכר?
  17. האמת שגם אני לא שמעתי אבל חבר אמר שהיה, עכשיו ערערת אותי חח
  18. מה זאת אומרת הוא רוצה גם את הכסף וגם שחרור לקבוצה אחרת? הם אלה שלא רוצים אותו, שישלמו לו את החוזה שהם חתמו עליו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.