Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. לפי הפח אשפה הזה אניימה חתם בווסטהאם.. עד שאני לא רואה בעיניים אין אמונה
  2. השיר נכתב על ידי סגן ארז שטרק, שהיה קצין הקשר (קשר"ג) של רכס הבופור ונהרג באסון המסוקים (1997), בגיל עשרים ואחת. שטרק השאיר אחריו מחברת שירים ויומן, ובמחברת זו השיר. בריאיון עם אחותו, אושרית, שפורסם בסמוך ליציאת השיר לרדיו, סיפרה שהשיר "הופיע בסוף הפנקס, ודף לפניו הייתה מצוירת מצבה שעליה כתוב 'ארז'. אחי הגדול אילן ואני מצאנו את זה יחדיו והיינו המומים, כאילו הוא ידע"
  3. קוון הוא עוזר שופט. גם לפני הואר המשחק לא היה נעצר אם השופט לא היה שורק אפילו אם הקוון הניף את הדגל פשוט המצב הזה לא היה נפוץ. הקוון טעה כשהניף אבל לשחקנים היה אסור לעצור.
  4. דווקא הייתי מקטין, אולי ב12 הוא יעצר
  5. מה עוזר מאצ'אפ טוב אם אין מאמן שיעמיד מערך?
  6. מתוך כתבה על ראדי בוואן יש בך געגוע גם למכבי ת”א? הם גם משקיעים בצעירים ובונים עליהם לעתיד. "עד לפני שנתיים לא הייתי רואה הרבה משחקים בליגה הלאומית, אבל יש שחקנים שעברו ממכבי ת”א לקבוצות אחרות שם. יש רגעים שאני מסתכל על שחקן שאני לא מכיר ואני מבין שזה שחקן של מכבי ת”א, ממש אפשר לראות את זה לפי ההתנהלות של המושאלים שלהם בלאומית. כל התהליך שג'ורדי קרויף בנה שם נמשך עד היום, עם הצוות האירופי שעושה עבודה יפה. הם בונים שחקנים עם אישיות, משהו שאנחנו הישראלים קצת פספסנו". ג'ורדי קרויף (רדאד ג'בארה) ג'ורדי קרויף (רדאד ג'בארה) מה הכוונה? "תסתכל על הקבוצה שלהם. לפעמים יש שם שחקנים שכבשו חמישה-שישה שערים ופתאום הם לא בסגל בהחלטה מקצועית, אבל האם אתה שומע שהשחקן מצייץ על זה או ממורמר מזה? לא. זה כי הם למדו שהם באים למקום עבודה. יש שם תרבות אחרת. מבחינת תנאים, זה המקום הכי טוב בארץ. כל הילדים שלהם עובדים כמו מכונה, בכל מקום שהם מגיעים אליו. בנוער הם עוטפים אותם ומפיקים מהם את המקסימום. כשאתה רואה שחקן שלהם על המגרש אתה אומר לעצמך 'וואלה, כשהכדור אצלו אני מרגיש טוב'. יש להם אישיות".
  7. בגדול משחקי חוץ חייבים להיות חינם ובית לא, מצד שני אין אפשרות כניסה לקהל אז לך תדע.. אולי יפתחו את השידור
  8. מניח שאתה מתכוון לניק סובטקה.. חח יש קצת
  9. גיל אחריות פלילית בארץ הוא 12 ועד כמה שידוע לי זיוף תעודת זהות זאת עבירה פלילית
  10. אפשר הסבר על מה מדובר?? מי האפס שתובע את הקבוצה שהוא אוהד??
  11. שלחו לי כמה תמונות לוואטסאפ ממישהו שעובד בחאחת החברות שעושות את העבודות.. אפשר לשלוח אותם בוואטסאפ למישהו שיעלה אותם לפה?
  12. אם כבר מתעסקים בבעיות חניה, סגרו את הכניסה לחניון חולות מכיוון רחוב שלבים ככה שמי שמגיע מאזור חולון כדאי למצוא חניה אחרת או להגיע לחולות מכניסה אחרת.
  13. https://m.one.co.il/Mobile/Article/18-19/1,1,3,45550/324087.html?ref=hp כתבה מעניינת בוואן על אצילי עם קצת סטטיסטיקות שלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.