Jump to content

ברק8

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by ברק8

1. פיסקה ראשונה בפניות לתיקונים ברשימת האירועים המרכזיים. מניח שקיבלו את הבקשה שלהם..
  2. בוא אחי, בסדר גמור זה לא היה.. קצת יותר טוב מהקודמים, וזה לא קשה להראות שיפור ממשחקים עם בעיטה אחת למסגרת..
  3. טוב הנושא הזה עצבן אותי כמה ימים אז קצת חיפשתי ומצאתי את זה.. פיסקה ראשונה בפניות לתיקונים ברשימת האירועים המרכזיים. לא מצאתי ההחלטה סופית של העניין בעמודים הבאים אבל נראה לי שקיבלו את הבקשה של צ'רלטון. בקיצור, נראה לי שהמשחקים במוקדמות לא יהיו משודרים.
  4. שני "כתבים" נתפסו בחארטה (אהלן ממציפר ורז הקיר) ועדיין מתפרנסים מעיתונאות.. אין מה לצפות מהכתבים/גופי התקשורת בארץ
  5. חח קצת מאבד מהפואנטה אחרי שפתחו את המכירה למי שעשה פוראבר
  6. האמת שאני מעדיף שיגיעו לקונפרנס..גם שיתעסקו בעוד משחקים וגם אולי אבל ממש אולי, אם יהיו כמה קבוצות ישראליות שיצליחו להביא ניקוד כמה עונות רצוף, אולי נוכל נקבל כרטיס אחד לאירופית או להתחיל מאיזה סיבוב יותר מאוחר ולא בראשון..
  7. את האליפות לא הפסדנו בגלל מדיניות הרכש הקיץ, הפסדנו אותה בגלל מכלול של סיבות.. שני כוכבים של הקבוצה שלא הצליחו להחזיק אותו במכנסיים וזיינו ילדות בנות 15,המחליפים שלהם שלא סיפקו את הסחורה כל אחד מהסיבות שלו.. מאמן שהוא עגל ובטח יש עוד דברים.. מה גם ששחר, חנצ'יס ועוד כמה (שאני לא בטוח ישארו השנה) לא היו אצלך שנה שעברה ככה שאני לא מבין במה הם אכזבו אותך עונה שעברה.. לגבי משחקי ההכנה, באופן אישי אני פחות מתרגש, זה יותר בשביל לבחון שחקנים ומערכים ולבדוק מה עובד ומה לא. להגיד לך שהכל טוב בהתנהלות של מכבי הקיץ? כנראה שלא (הייתי מצפה שכבר יהיה לנו חלוץ בכיר בסגל) אבל צריך לזכור שמכבי השנה היא חידה.. אין עדיין מה לקרוע חולצות ולשבת שבעה על העונה הזאת.
  8. זה פורום אוהדים.. כל הרעיון זה לקרוא דעות של חברים אחרים ליציע ולנהל דיון
  9. לא עניין של יופי פשוט לא הצבעים שלנו. זה כמו לקנות את הצעיף הורוד, פשוט לא קשור אלינו.. באופן אישי מקווה שלא ישוב
  10. בקטע של הכסף מסכים איתך לגמרי, יצא מצב, נקווה שילמדו הלאה
  11. אנחנו לא ריאל מדריד ולא סיטי, מועדון שאמנם עצום בליגה שלו אבל דג קטן מליגה מעפנה ברמה האירופית.. אני מצפה משחקנים שגדלים אצלנו לרצות להגשים את עצמם כמה שיותר ולהגיע הכי רחוק שהם יכולים. זה לא ששיחררנו פה ילד שכרגע עלה מהנוער.. הוא בן 25, הביא לנו תארים, הרגשנו בזכותו קצת אירופה וזה גם טוב לשם של המועדון שלנו שיצאו ממנו שחקנים טובים לליגות בכירות. זה לא שהוא עזב אותנו בשביל ליגה בלגית/שוויצרית
  12. איך הגישה הבריחה אותם? אמאדור עזב בגלל האישה, פשיץ' מחליף קבוצות כמו גרביים וצ'יקו היה פצוע עד כמה שאני זוכר ואם להגיד את האמת, הוא אמנם כרגע שחקן שחסר לנו אבל לא איזה שובר שיוויון מטורף
  13. יאללה הפועל תפתחי את הרגליים עידן נחמיאס בא לדחוף לך את הזין?
  14. יעשה עליה זוג או פרט עם ז'ואאו פליקס
  15. אתה בונה על להעביר עונה עם חלוץ אחד בסגל?? אין לי מושג יותר מידי על היכולת של דין דוד אבל אנחנו צריכים חלוץ ישראלי
  16. מניח שזה בגלל שהם לא פדופילים שאחרי שניצלו ילדות שרים על ילדות שהן זונות
  17. אם מיכה עונה הבאה מתמודד מולנו על אליפות (לא בדיבורים לפני העונה והצהרות אלא ממש מתמודד) אין לי בעיה לקלל אותו אם זה יפריע למשחק שלו, אני את החלק הקטן שלי כאוהד אתן לקבוצה
  18. וואלה נכנסתם לזה עמוק מידי.. מי שלא איתנו נגדנו, בטח כשהוא חותם ביריבה הישירה שלנו על האליפות.. מוכן לקלל גם את הסבתא שלו אם זה יוציא אותו משיווי משקל במשחק ויעזור למכבי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.