Jump to content

אוהד צהוב

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by אוהד צהוב

1. אני לא מבין, אני רואה אנשים שאומרים שהם מעדיפים שנפסיד היום לב"ש והעיקר שהפועל ירדו. אז אני אומר לעצמי.. עדיף שנפסיד בשביל שהפועל ירדו? וזה בכלל לא בטוח, אם נפסיד ב"ש עדיין יהיו פחות 3 נקודות מהפועל. אז מה אתם מעדיפים שבאמת נפסיד היום כדי שהפועל יהיו בסכנת ירידה
  2. כן מיסטר קלינגר, שברת גם אותי. אני חושב שאני אחד מהאחרונים שעוד רצו שהקבוצה תצליח וניסו להתעלם מהרגע בו העפת את שתי הכוכבים בזמנו (נימני ובנין). הערה קטנה: (אולי חלק מכם יגידו שבנין לא היה כל כך כוכב, אבל לפחות הוא נתן תנשמה לא כמו ברונו רייס העגלה ועוד כמה פרימדונות כאלה). אז ככה, נמאס לי מהבנוקר שלך קלינגר, נמאס לי מצורת המשחק הפחדנית והמבוקרת שלך, נמאס לי מזה שאתה לא מוכן שיהיה שחקן אחד שהקהל יאהב ושיציג כדורגל אטרקטיבי, נמאס לי שאתה לא נותן לשום שחקן לזוז מהעמדה שלו ולנסות להציג כמה מהלכי כדורגל יפים..(לא שיש לנו הרבה שחקנים כאלה, היחיד שעוד איכשהוא אני מאמין בו זה לירן כהן), נמאס לי שאתה לא יכול להודות פעם אחת שעשית טעות או שנכשלת אלא יש לך תמיד טענות הגד השופטים\השחקנים\הקוונים\השופט הרביעי ומי לא! , נמאס לי מהגאוותנות המגוחכת שלך. קלינגר, אני לא יודע מה עבר לך בראש בזמן שהעפת את שני הכוכבים הגדולים שלנו, אבל אני אומר לך את זה במשפט לא בשיר! אבי נימני הוא המלך ! לא אתה אלא אבי נימני!.......!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם על טל בנין אני מצטער שהעיפו, אך קצת פחות מנימני. לסיום, אני לא יודע מה יהיה עם מכבי. עונה הבאה נראה לי שבכלל אף אחד לא יקנה מנוי ואנחנו נראה כמו סתם עוד קבוצה, לא כמו מכבי תל אביב הגדולה. עד שלוני המטומטם הזה לא יפקח את עיניו-אנחנו נמשיך להתעצבן מידי שבוע, ומי שאומר שהוא כבר לא מתעצבן, תאמינו לי שהוא עדיין מרגיש כעס בליבו. וזה לא שלא התייאשתי מהקבוצה ממזמן, עדיין איכשהוא רציתי שהיא תצליח, אך הדרבי האחרון עבר כל גבול.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.