Jump to content

liormaor

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About liormaor

• Birthday 15/12/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://WWW.12P.COI.L

Profile Information

1. "אלימות משטרתית " - - - יש לך הודעות פרטיות !
  2. האיי סי קיו שיש פה הוא הישן שלי . תקח בבקשה את החדש 242247443. ואם אתה יכול יהיה לי יותר קל כי יש לי בעיות עם האיי סי קיו , אם יש לך מסנג'ר לדבר איתי שם . LIORMAOR@NETVISION.NET.IL
  3. אגב הנושא פורסם כבר אצלינו באולטראס . תשאיר עוד מידע בשביל ליצור איתך קשר בבקשה .
  4. אחי שלחתי לך הודעה פרטית . הבעיה היחידה היא שאני לא יודע איך רואים פה הודעות פרטיות לא כל כך מסתדר אני והפורום הזה <_< אם תוכל להשאיר עוד מידע כמו מסנג'ר או איי סי קיו שאפשר לדבר איתך זה יעזור מאוד , תודה .
  5. בבקשה תרשום את ההודעה הזאת גם בפורום של האולטראס ! ושם תקבל גם הודעה פרטית ממני על עזרה . WWW.ULTRAS.CO.IL תודה .
  6. כל הכבוד אחי, מרגש ללב ! מראה בדיוק ארת המצב של מכבי, זה עצוב כי זה המצב !
  7. איכס ימגעיל ! אתה האויב של ישראל ישמאלני מגעיל לך תמכור את ארץ הקודש שלך ! לך תן להם את המדינה שלך לך ! מגיע לך לגור בעזה איתם ! הם שואנים אותנו אתם לא מביןנים ! אף אחד פשוט לא מבין למה ? אתם רוצים את התשובה למה כל העולם שונא אותנו ? כי אנחנו יהודים ! תבינו דת האסלם ודת הנצרות לא יכולות להתקיים אם יש יהדות והם רוצים להרוג אותנו ! מוות לשונאינו ! הקם להורגך השקם להורגו ! ******** ! כל שמאלני יבוא יומו הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
  8. LEMI SHEIESH HAKOT YAD SHNIA SHEIFNE ELAY BEHODA PRATIT ! TODA
  9. רוצה לקנות דגל, מי שיש לו שיבוא לאיי סי קיו 242247443 ! בכל מחיר אבל משהו יפה 3 על 3 מינימום !
  10. תגידו מישהו יודע איפה אפשר להשיגאת החולצה האגדית עם המשבצות ?
  11. בבקשה למישהו יש את הטלפון של אלון צברי ? מי שיש ורק מי שיש שיגיב ואחרי זה שינעלו וימחקו תודה וסליחה !
  12. קוראים לי ליאור ואין לי מנוי השנה לשער 11 ואני מבקש ממישהו שיש לו מנוי ויודע שבטוח הוא לא יגיע למשחק אז שיתן לי את המנוי לאותו משחק תמורת כסף מי שרוצה שידבר איתי באיי סי קיו 122308829 או ב-050-8692124 תודה צהוב עולהההההההההה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.