Jump to content

אנדרס8

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by אנדרס8

1. סלח לי אבל זאת גניבת דעת אחת הגדולות בהיסטוריה. אצילי סוחב קבוצה של שלשלנים לאליפות ודן ביטון היה באנקר של דוניס וברגע שהקבוצה התייצבה הוא לא הצליח להשתחל להרכב גם כשכל הזרים נעלמו, וריקן וגולסה גמרו את העונה (וכשפתח בהרכב במו רגליו חירבן את הדרבי שגרם לשרשרת תיקואים מפוארת). אז יותר מרשים הוא בטוח לא.
  2. ביצוע חלש מאוד, אבל זה הבן אדם הכי לא קוהרנטי שאפשר למצוא היום על המסך
  3. אם למדת חדוא ולינארית של מתמטיקאים אני מניח שאתה יודע שדוגמה זאת לא הוכחה
  4. א. זה לא נכון לכל מקום עבודה ב. זה חד משמעית כלים שמהנדס צריך שיהיו בסל הכלים שלו ג. האקדמיה מוכוונת גם למחקר ולא רק לשוק העבודה ד. מהנדס טוב בסוף בעיקר יודע ללמוד לבד כדי לפתור בעיות שהוא נתקל בהן בעולם האמיתי
  5. יש הבדל בין מסתננים ללא סימני זיהוי שיושבים בשקט ונטמעים בקהל לבין מסתננים בשחור שישר נצמדים לגדר עם שער 5 ומתחילים לייצר פרובוקציות בגולים. הדבר הנכון היה להעיף אותם מהציע והאבטחה והמשטרה היו פשוט אדישים לסיטואציה מטעמי עצלנות.
  6. חד משמעית. זה היה פשוט בזיון משותף של ההנהלה, האבטחה ובראש המשטרה. לגמרי היתה יכולה להיות סיטואציה של גול נצחון לחיפה בדקות הסיום שהיתה יכולה להוביל להסלמה שם ביציע, ואז מה היו אומרים? ששוב הכתובת היתה על הקיר אבל במשטרה בחרו שוב להיות אדישים לסיטואציה? ארגון מסריח, העיקר לבטל תפאורות כדי לעשות לעצמם חיים קלים.
  7. כל פעם ההפחדות האלה עם הווריאנטים כדי להביא קליקים. מציע לכם לשמור על קור רוח, כל מי שהתחסן יהיה מוגן גם מהוריאנט "ההודי".
  8. אצילי משחק אצלנו - מבקיע נגד בית''ר ולא חוגג אצילי בחיפה - חוגג שער שלא הוא הבקיע כאילו לקח אליפות האם הוא תרם לנו כששיחק אצלנו? המון האם מעניין אותי שהוא שונא אותנו כי הוא נעלב מהמועדון שהפך אותו לעשיר וזרק אותו לכלבים ברגע שהוא פגע במותג של המועדון? ממש לא. אז שיתכבד עומר אצילי היקר וילך לעזאזל. הרוויח ביושר כל בוז וכל קללה שהוא הולך לקבל בבלומפילד.
  9. מצחיק הסנטימנטים שיש לך אליו כשהוא משתין עלינו בקשת. מעניין לי ת'תחת התרומה שלו למועדון, מי ישמע הוא שיחק פה בחינם. מיץ' הפך אותו לבן אדם עשיר והוא סה"כ עשה את המוטל עליו בתמורה על המגרש. מה לעשות שמשחקנים שלנו מצפים לנורמות מסויימות גם מחוץ למגרש? שחקן שלא מכבד את זה גם לא מכבד אותי ואותך בתור אוהדים.
  10. בן אדם עושה אורגיה עם ילדות בנות 15, מערבב פיצה עם סושי, וכל זה תוך כדי שהוא בוגד באשתו אבל היחס המבזה הוא של המועדון.
  11. למה לא לבדוק את האמינות אז לפני שמפיצים את הפייק הזה? https://www.usatoday.com/story/news/factcheck/2021/03/31/fact-check-covid-19-vaccine-not-associated-prion-disease/7053007002/ עמוד הויקיפדיה של כותב "המאמר": https://en.wikipedia.org/wiki/J._Bart_Classen
  12. להגיד שעדיף את מירי רגב זה באמת עובר את גבול הטעם הטוב
  13. גם היום צריך להזכיר - יונתן כהן השדר הוא אחד השרמוטות הכי גדולות בארץ ולא ראוי לשם.
  14. האמת לא שמתי לב אם בדקו או לא, אבל ככה או ככה אין לי ספק שהקמפיין של הראשים הקטנים חדר עמוק לתודעה. שיחקו אותה.
  15. 1:35:37 - היד לא צמודה לגמרי והכדור משנה מסלול. לדעתי לא פנדל בשני המקרים. מה שכן, מה שהלך עם הצהובים זאת הזיה שלצערנו ממשיכה מגמה שרק מחריפה במשחקים האחרונים שלנו.
  16. למה לא? יד ברורה שהיתה צמודה לגוף ובשני המקרים לשחקן המגן לא היה מה לעשות.
  17. זה לא פנדל, כמו שלא היה פנדל ביד של הרננדז נגד חיפה. הנהי של אשדוד הזוי.
  18. מה הנקודה פה, שאם אבדוק אגלה שבפורום של אוהדי מכבי יש ביאס לטובת מכבי? במשחק נגד הפועל חיפה הרווחנו מהטעות והיום היא כמעט עלתה לנו ביוקר (ההבדל בהפועל חיפה היה שאם לא היו ממציאים אדום לפיבן אז לא היו מגיעים למצב הזה ככל הנראה). ובדיוק בגלל זה שאין זוויות אני טוען שהגול לא חוקי, כי הזווית המצו'קמקת שנתנו לא שווה כלום ולכן הקוון צריך להיות זה שקובע.
  19. אין כזה דבר ללכת עם ההתקפה יותר. לפי חוקי הואר, הם אמורים לפסול רק במצב שהם בטוחים בוודאות שהיה נבדל, מה שלא היה פה בלשון המעטה, לדעתי המשתדלת להיות אובייקטיבית נבדל ברור, אבל לכל הפחות מדובר במצב גבולי ולכן הפסילה היתה צריכה להישאר בעינה (עע הגול של הפועל חיפה נגדנו שאמרו שחוקי מאותה סיבה). זה שההגנה שלנו עצרה בהרמת הדגל זאת טעות אחרת וצריכים לעבוד על זה (דא זאת לא פעם ראשונה שזה קורה)
  20. טעות של הקוון שהרים לפני הזמן טעות של ההגנה שהפסיקו לשחק טעות של הואר שהפכו את פסילת השער למרות שבמקרה הטוב זה מצב גבולי
  21. לא משנה לך באיזה תחום? יכול לתת לך קצת תרגילים ברמה פשוטה ובינונית בעיבוד תמונה אם אתה מעוניין. בכללי ממליץ לך בעיקר לתרגל כמה שיותר, באתרים כמו kaggle אתה יכול למצוא הרבה challengeים עם מחברות לדוגמה.
  22. בפעם המליון אתה ממשיך לשקר, לא רק שאתה טיפש אתה גם בן אדם קטן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.