Jump to content

אנדרס8

משתמשים רשומים
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

1

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,280 profile views
  1. מה הנקודה פה, שאם אבדוק אגלה שבפורום של אוהדי מכבי יש ביאס לטובת מכבי? במשחק נגד הפועל חיפה הרווחנו מהטעות והיום היא כמעט עלתה לנו ביוקר (ההבדל בהפועל חיפה היה שאם לא היו ממציאים אדום לפיבן אז לא היו מגיעים למצב הזה ככל הנראה). ובדיוק בגלל זה שאין זוויות אני טוען שהגול לא חוקי, כי הזווית המצו'קמקת שנתנו לא שווה כלום ולכן הקוון צריך להיות זה שקובע.
  2. אין כזה דבר ללכת עם ההתקפה יותר. לפי חוקי הואר, הם אמורים לפסול רק במצב שהם בטוחים בוודאות שהיה נבדל, מה שלא היה פה בלשון המעטה, לדעתי המשתדלת להיות אובייקטיבית נבדל ברור, אבל לכל הפחות מדובר במצב גבולי ולכן הפסילה היתה צריכה להישאר בעינה (עע הגול של הפועל חיפה נגדנו שאמרו שחוקי מאותה סיבה). זה שההגנה שלנו עצרה בהרמת הדגל זאת טעות אחרת וצריכים לעבוד על זה (דא זאת לא פעם ראשונה שזה קורה)
  3. טעות של הקוון שהרים לפני הזמן טעות של ההגנה שהפסיקו לשחק טעות של הואר שהפכו את פסילת השער למרות שבמקרה הטוב זה מצב גבולי
  4. לא משנה לך באיזה תחום? יכול לתת לך קצת תרגילים ברמה פשוטה ובינונית בעיבוד תמונה אם אתה מעוניין. בכללי ממליץ לך בעיקר לתרגל כמה שיותר, באתרים כמו kaggle אתה יכול למצוא הרבה challengeים עם מחברות לדוגמה.
  5. בפעם המליון אתה ממשיך לשקר, לא רק שאתה טיפש אתה גם בן אדם קטן.
  6. התייחסות רצינית כדי שנראה כמה הטענות האלה מחזיקות: בפעם המליון - הטענה היתה שהוכח לחלוטין שהחיסון בטוח, לא שהוא בטוח לחלוטין. אותן מילים, משמעות שונה. בדיוק כמו שהוכח לחלוטין שהחיסון יעיל, לא אומר שהוא יעיל לחלוטין. אנחנו יודעים שיש אחוז מסויים ולא כל כך זניח של בערך 5% (גם תלוי קבוצת מדגם וגם תלוי על איזה פקטור בדקו את היעילות) שהחיסון לא יצליח להגן עליהם מכל מיני סיבות: מערכת חיסון חלשה, real-world shit (חיסון שהתקלקל מכשל לוגיסטי) וכו'. לכן זה שטענתי שהוכח שהחיסון לחלוטין בטוח, לא אומר שאין סיכוי שיקרה לפלוני משהו מהחיסון, אלא שהראו שסטטיסטית הסיכון הזה *מאוד* זניח, ושנתוני ה
  7. פעם אחרונה שאני מגיב גם לך- מה אמרתי: שהוכח לחלוטין שהחיסון יעיל ובטוח, שזה כמובן נכון ומבוסס. מה אמרת שאמרתי: "רק שאנדרס8 קובע נחרצות שאין סיכוי שמשהו יקרה מהחיסון והוא בטוח בלי ספק", שזה כמובן לא נכון, אבל זה מה שאתה היסקת וזה מראה על חוסר היכולת שלך להסיק מסקנות. כמובן שזה לא מפליא כשזה בא ממישהו שבחיים לא קרא מאמר מדעי, והלייקים שלו הולכים לקריקטורה אחרת שאפילו לא מצליח לעשות קופי-פייסט מתוך הרפרנס שהוא עצמו מביא בלי לטעות. אמנם אני לא בא מעולמות הפסיכולוגיה אבל נראה שאתה לוקה במקרה חמור של השלכה.
  8. באמת רק כי ביקשת כל כך יפה: בבריטניה 127K מתים מתוך 4.33M מקרים. אעזור לך עם החישוב, מדובר בכמעט 3 אחוז *מתים*. כן, אני יודע שבשבילך כולם מתו מסיבוכים שלא קשורים למחלה אבל ברור שכשזה קשור לחיסון אז הכל זה בגללו. עכשיו אולי לא ציפית שאפתח את הלינק ששלחת (ד"א אתה כן? כי המספרים שכתבת קצת שונים אז אני מקבל את הרושם שהעתקת את הרשימה ולא דגמת אותה מתוך המסמך), אבל כמובן שהכי קל לך להתעלם מזה שיש הפרדה בין עמודה של תגובה לבין תגובה פאטאלית ושם הסיפור הרבה פחות משמעותי ממה שאתה כותב: מתוך 30M שקיבלו מנה ראשונה ו3M מתוכם אחרי מנה שניה יש 259 מקרים של תגובה פטאלית, מתוכם 121 מתים
  9. דבר ראשון, זה לא מה שאמרתי, דבר שני, לא רק שהלינק שהבאת הוא מn12, אלא על חיסון אחר לחלוטין, דבר שלישי, כשאני מדבר בנחרצות אני יודע על מה אני מבסס את מה שאני אומר ואין לי בעיה לספק מקורות רציניים עליהם אני מתבסס. תהנה מחופשת הפסח. דא בהמשך למה שכתבת לסוייר, אני מכיר מישהו בגילי שנפטר ועוד חבר שעד היום לא התאושש וסוחב סימפטומים.
  10. אנשים לא עונים לך ברצינות כי אתה מצטייר כמו קריקטורה מהפייסבוק. בכל זאת בא הבחור הנחמד ומשום מה בחר להקדיש את זמנו להאכיל את הטרול בצורה נעימה וענה לך יפה מאוד ועדיין אתה מתעלם כשהוא פוגע בנקודה המדויקת והיא שאתה מדבר בנחרצות על נושאים שאין לך קמצוץ של מושג בהם, כנראה כי אתה נואש לתשומת לב וחשוב לך להיות פתית שלג מיוחד. כל זה רק מוכיח למה אי אפשר לענות לך ברצינות ובגלל זה אתה תמשיך לקבל את התגובות של ה"ילד", כי רק לזה אתה ראוי.
  11. סבבה, אז הבנו שאתה ילד ואין לך מושג ובכל זאת הנה אתה בא להסביר לנו כמה אתה מבין את מה שמומחים גדולים ממך ועם נסיון אמיתי מפספסים. מאחל לך שיום אחד תגדל, תלמד ותבין, בינתיים תמשיך להינות מטרלולים ברשתות החברתיות.
  12. רק תענה על שאלה אחת פשוטה ותאיר את עיננו לגבי ההסמכה שלך לקבוע את כל מה שאתה קובע בנחרצות ומבטיח לשחרר. זה שהבנו שאתה מסתמך על n12 זאת כבר התקדמות, אבל בוא תצא מהארון עד הסוף, בן כמה אתה ומה הידע שלך בתחומים רלוונטים (רפואה, מיקרו-ביולוגיה, עיבוד נתונים, אפידימיטלוגיה, אימונולוגיה וכו')?
  13. אבל זה כן מה שאמרת, שהוירוס כבר שנה איתנו ולא קרה כלום לאף אחד. אם כבר מי שמסלף דברים זה אתה שמספר שאמרתי שלא יקרה לאף אחד כלום, ושקבעתי שאין תופעות לוואי, כשמה שאמרתי זה שהוכח שהחיסון בטוח ויעיל. הדבר היחיד שאתה מראה פה (וגם בשאר ההודעות שלך) זה שיכולת ההסקה שלך לוקה בחסר. למה התעלמת מהחלק השני? מה ההסמכה/השכלה שלך לצאת שסותרות עדויות מדעיות ואמירות של אלפי מומחים מכל העולם, מהרבה דיסיפלינות שונות?
  14. באמת לא ייאמן איך עבדו עלינו עם הוירוס הזה שכבר שנה לא קרה לאף אחד כלום. תאמין לי מזל שיש אנשים כמוך שיראו לנו את האמת. אולי תחשוף בפנינו את ההכשרה וההשכלה שלך לקבוע שטויות כאלו? איפה אתה על הסקאלה בין תואר באוניברסיטה של הפייסבוק לבין מומחיות באחת הדיספלינות הרלוונטיות?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.