Jump to content

אנדרס8

משתמשים רשומים
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,179 profile views
 1. https://www.premierleague.com/news/1263332 http://static-3eb8.kxcdn.com/documents/786/111531_110319_IFAB_LoG_at_a_Glance.pdf
 2. נקודה ראשונה There will be no penalty if: the ball touches a player's hand/arm immediately from their own head/body/foot or the head/body/foot of another player. the ball touches a player's hand/arm close to their body and has not made their silhouette unnaturally bigger. a player is falling and the ball touches their hand/arm when it is between their body and the ground (but not extended to make the body bigger). additionally, should the goalkeeper attempt to clear a ball from a teammate but fails, the goalkeeper is allowed to handle the ball.
 3. אל תגלה לאובר אובייקטיבים אבל השער חוקי כי לפי החוק לא מדובר בעבירת יד וזה שבלקמן אהבל ואמר לכולם לא לחגוג לא הופך את זה לשער לא חוקי
 4. מה זה 95 אחוז לא? יש חוק והגבול צריך לעבור איפה שהוא. הפעם זה היה לרעתנו וזה מבאס אבל אין מה לעשות. זה שלפני עידן הVAR כנראה זה היה מאושר לא אומר כלום. ומה שאתה מציע נשמע לי הרבה פחות הגיוני, מה אתה תתחיל למדוד נפחים של חלקי גוף? ותשווה לנפחים של קו ההגנה? החוק הקיים הוא טוב הבעיה היא באמצעים לאכיפה שלו ומה שיש היום יותר טוב ממה שהיה לפני שנתיים והכלים בטוח ישתפרו (בדיוק כמו שקרה עם עין הנץ).
 5. לא בקיא בתקציבים אבל אני חושב שהכי נפוצים בקטגוריה הם הג'וי מקס וX MAX (מהשנתונים של תחילת-אמצע העשור)
 6. זאת נסיעה קשוחה לעשות עם קטנוע 125, עשיתי אותה כמה פעמים עם ג'וירייד וזה לא מהנה וגם דיי מסוכן כשאין לך יכולת תמרון מספיקה. אני הייתי מציע לעשות רשיון יותר גדול ולהעלות מעט את התקציב ולהשקיע בקטנוע 250 לפחות. תשקיע בבטיחות שלך זה לא משהו שחוסכים עליו.
 7. הכוונה היתה שהמתמטיקה שלומדים היא לא ברמה הכי גבוהה, ממש לא מזלזל במקצוע ולא במי שלומד אותו ואני גם לא חושב שזה השתמע מההודעה המלאה שערכת ולקחת את החלק הזה באופן מנותק מהשאר, אבל בכל זאת אם אתה או מישהו אחר לקח את זה ככה אז סליחה
 8. הגישה שלי היא ללמוד כשיש לימודים ולנוח כשיש חופש. בגדול כולה תעשיה וניהול, רוב הסטודנטים מדביקים את הפער דיי מהר ואחרי סמסטר אין לזה ממש חשיבות כבר, אבל זה תלוי בך כמה אתה מרגיש חסר בטחון ושזה יכול לעזור לך. אף אחד לא יכול להמליץ לך באמת בלי להכיר אותך, קח בחשבון. לגבי אנגלית, אם אתה מאמיו שתשפר במבחן אז קל שעדיף על קורסים שהם משאבות זמן רציניות.
 9. מאוד מקווה שיהיה חרם רציני שלנו אם המחיר ישאר. מנסים לעשות עלינו קופה אחרונה אחרי שהבינו שהם פליאוף תחתון שיזדיינו.
 10. הציפיות ממנו למהלכים של מאנה בכל נגיעה פשוט מוגזמות. משום מה הפך להיות השחקן שהקהל הכי חסר סבלנות לנגיעות שלו בכדור וחבל כי הוא עושה את התפקיד שלו מעולה. אחלה משחק שלו אתמול.
 11. כנס לקבוצה powder בפייסבוק ותחפש בפוסטים ישנים, יש הרבה מאוד מידע מעולה. סקי דיל בגדול טובים אבל הכי יקרים בשוק ויש לאנשים חוויות טובות גם עם חברות אחרות שמציעות דילים יותר זולים. באופן אישי תמיד נסעתי עם סקידיל והשנה נמאס וסגרתי בעצמי, הצלחתי לסגור שתי חופשות במחיר של אחת עם סקי דיל.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.