Jump to content

רן יעקובי

משתמשים רשומים
    77
  • Last visited

Everything posted by רן יעקובי

1. איזה עונה מטורפת זו הייתה וואו לא להאמין שעברו מעל 20 שנה על הדרך. הייתי בן 15 וכן עומר גם לי לא זכורה עונה כזו מטורפת, אולי העונה נקבל אחת כזו אבל בגיל שלנו זה כבר נהיה על גבול המסוכן
  2. העניין הוא שמרוב שהם מונעים משנאה הם כבר בלופ שהם יהיו חייבים להוריד לחיפה כי הורידו לנו וזה כבר יראה ממש ממש לא טוב. מדהים מה שנהיה פה, שלא יורידו להם ושישחררו אותנו מהשטויות האלה.
  3. זה עובדתית לא נכון, הגיעו לא מעט לרחבה וגם לכמה מצבים אבל בגדול כן, היריבה לא היא לא מדד אבל עדיין אם אני הרגשתי ביטחון אני בטוח שכך גם השחקנים. יש משהו לא רגוע במשפתי ובמוסקרה משהו שאין אצל טננבאום וכאן היריבה לא באמת משנה, טננבאום מקרין שקט ורוגע לפחות כך אני מרגיש.
  4. מאוד אשמח אם דוידה יקבל את חולצת ההרכב. משהו מוזר שהרגשתי אתמול זה ביטחון בהגנה(למרות הטעות ההזויה של הפנדל), משהו בטננבאום גרם לי לשקט.
  5. איזו מוטיבציה ורעב יש לו, כיף לראות אותו כיף להרגיש סוף סוף שיש שחקנים שאכפת להם. אחלה דוידה
  6. שרף היה מונע משנאה נאיבית אם זה הצחוק אחרי מהלך לא טוב של מכבי או יש בגולים של יריבות. כאן מדובר על שנאה שהמטרה שלה היא אחת - להזיק למכבי ולעורר שיח שלילי וזה הרבה יותר גרוע! חייבים לעשות עם זה משהו ומכבי חייבת להגיב לא הגיוני שמאות אלפי אוהדי מכבי ישמעו שידור כזה.
  7. כמה אני אוהב אותו, באמת שזה אחד השחקנים הכי אהובים עליי במכבי.
  8. היה עדיף לי ללכת למגרש עם הדלקת ריאות שלי ולא לשמוע את השידור הזה. וואו איזו רמה נמוכה. בגלל פשכה מאות אלפי אוהדי מכבי צריכים לסבול משידור לא אובייקטיבי ואפילו אנטי? פשוט בושה. ומה שמדהים שהם מנתחים שיח בין זהבי לקין ואומרים בנחרצות שהם טעונים. פסיכים לגמרי. לא יודע איך ומה מישהו צריך לעשות סוף לבושה הזו, זה לא הגיוני.
  9. הרבה זמן לא השתמשתי ב- #תראו_מופתעים מקווה שלא אצטרך להשתמש בו הערב. ואם מישהו כאן חושב שיחזירו לנו את הנקודה הוא גם חי ביקום אחר.
  10. יום של דיונים, כרגיל כל אתר עם כותרת "שהאליפות תוכרע רק על הדשא" "תם עידן הכדורגל" איזה מועדון מסריח יש להם וכל השופרות יחד איתם זה פשוט מדהים. הקהל המסריח שלהם זורק חפצים על שחקן, זורק אבוקות וגורם להפסקת משחק אבל הורדת נק' לא ולא. איזה מועדון מסריח יא אללה.
  11. בנוסף, כמה מרגש לראות כרזות ביציע(כמובן שהכרזות האלה שונות לחלוטין למה שאני מתכוון ועצוב נורא כל המצב). כרזות ודגלים ביציעים זו התפאורה הכי יפה שיש ובייחוד שמדובר במחווה כזו מרגשת.
  12. לא יודע אם הייתי נחרץ בכזו מהירות אבל כמו שאמרתי שווה לנסות ליותר ממשחק אחד, בהחלט מעלה מחשבות בייחוד שאבישי כהן נראה כמו הצל של עצמו.
  13. בדיוק, אפשר לדבר מפה ועד הירח על היותנו קבוצה גדולה שרוצה לעשות את הצעד הבא וכו' אבל אנחנו לא שם אפילו לא קרוב. וכן, אקזיט בהרבה כסף יכול לתרום הרבה לרכש במקום סטאר ברמה של מילסון. שוב, מקווה שזה יקרה אחרי העונה הבאה שנספיק להנות ממנו שוב אבל יגיע היום ואני אשמח למקסם את האירוע על מנת שנגיע גם לכותרות באירופה.
  14. חחח פנדל גבולי? זה יכול להיות אדום מה אתם רציניים? הוא מנע מזהבי מצב וודאי לגול.
  15. ברור לכם שהייתי שמח שישאר במכבי עד שיפרוש, כן? אבל לא נוכל לברוח מזה ולכן אני מכוון כמה שיותר גבוהה מבחינת ההכנסה למכבי.
  16. מצפה לאחלה אקזיט עליו ומקווה שכמה שיותר מאוחר(שישאר לפחות עוד עונה).
  17. כדור רוחב? נתחיל ביציאה בכדור 5 וזה נטו על המאמן. אצלו הכל קיצוני או מסירה לאחד הבלמים ואיבוד כדור או להעיף כדור למעלה. אני פשוט לא מבין למה הוא לא עובד על הוצאת כדור 5 באימונים ואם הוא עובד איך זה לא מתבטא במגרש.
  18. משחק טוב של מכבי, דווקא בזבוזי הזמן הראו לי כמה השחקנים רוצים את הנקודות וב"ש האחרונה שיכולה לבוא בטענות על זה, כל משחק נגדנו הם מעבירים זמן מדקה ראשונה. מילסון היה כהרגלו מעל כל מגן שניסה לעצור אותו לפעמים זה מביך לראות איך המגנים מנסים לעצור אותו ללא הצלחה. סבו עם משחק של אל !! נחמיאס העלה לי הרבה מחשבות על ההצבה שלו כמגן והאמת שהיו לו כמה קרוסים טובים וגם הגנתית היה סביר, שווה אולי לנסות ליותר ממשחק אחד. ויוריס אין מה להגיד כרגיל פשוט קשר נפלא איזה כיף שיש לנו שחקן כזה.
  19. התפאורה, הפנזין כל הערב הזה היה מרגש מאוד. שאפו.
  20. ממש קשה לי איתו, שוב בעיטת 5- אין אפשרות ללמוד איך להוציא התקפה מהמגן/ בלם! או להוציא פס בלחץ ולגרום לבעיות או לבעוט כדור 5 לעננים. למה לא לעבוד על זה? למה שחור או לבן? מטריף אותי העניין הזה
  21. ממליץ לראות פחות חדשות, להוריד התראות בטלפון. תשלוט אתה בתוכן ובחדשות שאתה רוצה לקבל, פעם ביום בערב תכנס לאתר חדשותי תצרוך את המידע וזהו. כל המצב הזה משפיע על כולם, זה הגיוני וזה בסדר אבל חשוב לווסת את זה ולהיות בשליטה. ברגע שכל היום יש התראות מYNET WALLA וכו' והתראות של פיקוד העורף אז כל היום נהפך להיות סביב זה. לצרוך חדשות אך בשליטה שלך, תעיף את כל ההתראות שיש לך.
  22. בשלישי הקרוב יש בחירות, מי המועמד שמועדף עלינו ? אני מתלבט @אחים לסמל מי הבטיח גג?
  23. עכשיו אפשר להתחיל להתכונן למשחק מקווה שעידו שחר ימשיך לקבל קרדיט ובנוסף ארצה את ערן בהרכב אין לנו אפשרות אחרת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.