Jump to content

רן יעקובי

משתמשים רשומים
    77
  • Last visited

Everything posted by רן יעקובי

1. אם הייתה מגמה של שיפור הייתי זורם איתך, שנה שלמה אותן טעויות שקשורות לחילופים, אותן טעויות שקשורות להצבה של שחקנים ולניהול המשחק. יהיה לי מאוד קשה אם ימשיכו איתו לעוד עונה ואופתע מאוד אם נראה שינוי.
  2. עצלן, אדיש ולא מתאים למכבי, גם שהביא מספרים הייתי באותה דעה עליו. לא מובן איך הוא ממשיך לקבל קרדיט זה גדול עליי.
  3. לא הגבתי עד עכשיו, המשחק אתמול גמר אותי ולא זכור לי שיצאתי כל כך עצבני ממשחק כמו אתמול. אציין את סבוריט שיש כאלה שחושבים שצריך להיפרד ממנו- חח. גאון כדורגל, מחתים עד סוף הקריירה. גם זאדה היה מעולה. בשורה התחתונה האירי הטיפש חירבן לנו עוד משחק, הרחבתי קצת יותר בנושא שלו על הטעויות ששוב ושוב הוא עושה. חבל. וחיפה שכחו שלקחו -אליפות בלי נצחון עלינו וגם את האליפות השנייה סיימו עם ניצחון אחד הבעיה שיש להם זיכרון קצר, יותר גרוע מזה שהכדורגל החל בשנות ה-80. נקודה נוספת- הזייה שהמנטליות של הברברים האלימים מבאר שבע הגיעה לחיפה דרך בכר ועדיין נשארה שם, טיפת קלאס אין לקבוצה הדוחה הזו. ורק מהתגובה של סבוריט אפשר לראות את ההבדל בין המועדונים, בדיחה.
  4. בדיוק! סיכמת את זה מעולה, אני סתם חפרתי עם כמה דוגמאות. אני לא מבין איך יש כאלה שלא רואים אתזה. בידע המועט שיש לו באימון הוא שוב חירבן לנו משחק שהיה בידיים שלנו, זה כבר כישרון נפרד אבל לא כישרון שאני רוצה במכבי.
  5. מאמן חלש, אולי החלש ביותר שראיתי במכבי. המיקום שלנו בטבלה לא בגלל היותו מאמן גדול אלא בגלל שחקנים שנוכח תקופה מאתגרת נתנו מעצמם. מלבד משחק אחד או 2 תנו לי עוד משחקים שממש הוא הביא נקודות בזכות ניהול משחק מעולה? אין דבר כזה. גם אתמול, מדקה ראשונה חיפה עם אותו מהלך שעובד להם פעם אחר פעם- מגן מוסר לקשר אמצע שמוציא צ׳יפ לקיצוני(לרוב זה היה לחלאילי הזה). שום סגירה לעקיפות של מגני חיפה שלא לדבר על שום עקיפות של מגנים שלנו בהתקפה, זה נטו פאקינג אימון! איך אפשר בכלל לפספס את זה, איך אתם כל כך בהיי מהמיקום בטבלה שאתם לא רואים את זה? ושלא לדבר על החילופים, איך הגיוני שואן אובריים נפצע והוא מכניס את העצלן הכי גדול במכבי במקומו? הסטת גם את קניקובסקי והרגת אותו, לא ראית את זה אחרי 5- 10 20 דקות?! איך אתה לא מגיב? למה החילופים חיכו לדקה 75?! באמת שהוא המאמן הכי חלש שראיתי במכבי וראיתי לא מעט המיקום בטבלה עושה איתו חסד והדבר שהכי מבאס אותי שמקבלי ההחלטות מבסוטים ממנו ומשאירים אותו עוד עונה.
  6. עולה לי קצת קיא בפה שאני רואה איך ראובן עטר מתבטא.
  7. הוא כל כך טוב, עם כל השנאה למכבי והוא לא מסתיר את זה עדיין הוא שומר על אובייקטיביות ומדבר לעניין והנה גם יש לו אוצרות שנונות מאוד.
  8. הרבה יותר גרוע מאיתנו, נתניה הקבוצה אולי הכי גרועה בליגה(לפחות מבחינת מומנטום)ועוד ב10 שחקנים ועם משחק חלש של חיפה מנגד מכבי אתמול יחסית החטיאה הרבה והיה משחק משוגע
  9. כולם מדברים על הגול מרחוק אבל בשבילי דווקא הגול ה-4 הוא המכור ביותר, ראיתי את המסירה, היה לך זמן לצאת, לא יצאת לאחר מכן החלוץ לקח פור גדול מדיי גם לא יצאת בסוף יצאת כמו שוער ילדים ועוד קיבלת בין הרגליים. גרוע יותר מהשער מרחוק, פשוט בושה, קין לא קין היכולת של טננבאום לא ראויה לכדורגל מקצועי ואני מתנצל שאני שופט על סמך משחק אחד.
  10. לא, לא נתקלתי בדעות כאלו תלושות מהמציאות בפורום. יש גאונים פה ושם אבל לא ברמה של רדיו חיפה.
  11. זה היה ממערכת האתר אבל גם הכותרת נערכה\ירדה כבר.
  12. אין מצב בחיים שהייתה רמה כזו ובטח שלא לדבר על רמת הניתוק שלהם מהמציאות. לא רואה אוהדי מכבי שמדברים בכזו צורה.
  13. רק דיברתי על זה ומכבי הכניסו סירטון עם הסוף של מי כמוך והשאגה האדירה של הכל בשביל מכבי. וואו זה נשמע טוב סעמק.
  14. איך אתם יכולים לשמוע את החבר׳ה האלה?! שמעתי 4 דקות יצא לי דם מהאוזניים. לא מפסיקים לדבר על השיפוט כמה לוזרים אפשר להיות.
  15. כמעט שכחתי מזה ולא בטוח אם זה בכוונה תחילה אבל תענוג שהשיר ״מי כמוך באלים״ הוקדם קצת כי השאגה של הכל בשביל מכבי אחרי השיר פוטנציאל להיות אחד המרעידים והמטורפים בליגה לפתיחת משחק. אם זה מכוון שאפו לעוסקים בדבר! מבורך וראוי שהשאגה הזו לא תיבלע ב״הימנון״ של ליגת ווינר
  16. מה קורה להם שם? זה באמת ברמת הפסיכוזה.
  17. העיקר יש כאן אוהדים שבאים בטענות על כמות הקהל שלנו. רק שכחו שיש כל הזמן חסימות של המחאה איכשהו תמיד על משחקים, יש עוד קבוצת ספורט(יש שיגידו לא קטנה )בתל אביב שלעיתים משחקת במקביל(גם אתמול דרך אגב)
  18. מזל שיש את שטראובר כי אני לא שומע אף מכביסט מדבר בתקשורת. כל כך חסרים לנו דמויות בתקשורת זה זועק.
  19. חחח הוואר הדבר הכי טוב שקרה לנו. מצחיק. לפני המלחמה היו 5 משחקים רצוף שטעו בוואר בבירור וגם הודו בזה, זה רק הוואר, רק השנה. כנות הפעמים שזויינו(אחלה מילה wade) על חוסר שימוש בוואר היא מטורפת. חבל על הזיכרון הקצר, itanr ממליץ לך לעבור קצת על נושא השיפוט, לא חייב להיות אוהד ותיק בכדי להבין שהאמירה שלך תלושה מהמציאות.
  20. https://www.ynet.co.il/sport/israelisoccer/article/sjbcscljr איזה בנאדם קטן הבניון הזה כזה אפס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.