Jump to content

ron123

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ron123

1. חייבים ללחוץ על הגז ולתת פה גול קרית שמונה חצי קבוצה עם פציעות . הם עוד שניה נופלים מהרגליים
  2. לא מחייב בכלל אני יכול גם להחליק וליפול על הישבן כמו במקרה הזה
  3. בוא אני אשאל הפוך למה שהוא יפול סתם מטר מהשער ויתן לטיבי לנגוח? הוא אמנם לא ״העיף״ אותו, אבל הוא כן דחף לדעתי ומנע ממנו לעלות לכדור הגובה .
  4. לצערנו כל ההחלטות נכונות ואם היינו משחקים טוב לא היינו מתעסקים עם השופט הייתי רוצה לראות את איילון ומיכה במחצית השניה
  5. דיי נו ... חיפה לא מנצחים בטדי . אלירן יעשה לנו את העבודה
  6. אחלה שחקן קורה שלפעמים יש משחקים פחות טובים . ממש לא מוריד לספסל את השחקן היצירתי היחיד שיש לנו בהתקפה
  7. 1. לא מעניין אותי אם כל הפורום פה יצא עלי עכשיו : יונתן כהן זה שחקן בינוני במקסימום (!) ואני באמת באמת לא אומר את זה בגלל המשחק היום ובכללי בגלל שהוא חלש בתקופה האחרונה. אני באמת לא זוכר ממנו איזה משחק גדול שנפלתי מהכיסא ואמרתי ״וואו .. יש פה כוכב כדורגל״ 2 . הפועל חיפה לא היו קיימים בכלל על המגרש וזה היה משחק שהיה צריך לתת להם 3 מינימום . 3 . אם כולם פה בלחץ מחיפה אני מציע לנשום ולהירגע . הם כרגיל לא יעמדו בלחץ ומצפה להם משחק מאוד קשה בשני ובכלל עוד משחקים קשים מאוד עד הפלייאוף . הם אמנם ישארו צמודים אלינו עד הסוף אבל אין לי ספק שניקח את זה .
  8. מה הסיכויים שרוני ישחק סגור נגד חיפה כמו במשחק מולנו ויוציא תיקו ?
  9. אני לא יודע למה אבל הניצחון הזה שלהם עושה לי רע מאוד . רע מאוד .
  10. לא מבין מה אנשים כאן מסתכלים על חיפה בכלל להערכתי הם יאבדו נקודות כבר בשבוע הבא נגד הפועל . קלינגר לא פראייר והם בקו עליה עכשיו. טדי זה איבוד נקודות בטוח עם ההגנה המחוררת שלהם וב״ש בבית עם האוטובוס של אבוקסיס גם שם יאבדו נקודות אנחנו עוד נגדיל את הפער לפני הפלייאוף עם הגנה כמו שלהם אין להם סיכוי לאליפות ומזל שיש את מרקו בלבול על הקווים .
  11. מבסוט אש על ההגנה . אני עדיין זוכר שצחקתם עלי פה שאמרתי שאני לא רואה איך אנחנו סופגים או איזו קבוצה מצליחה להבקיע לנו . אני עדיין עומד על שלי חברים . משחק ההגנה פשוט מעולה והשחקנים עומדים כמו חיילים . שימשיכו ככה ואולי נספוג במקרה 2-3 שערים עד סוף העונה . חובה להביא חלוץ בינואר ואז אני כבר לא אסתכל על הקופים .
  12. עוד לא קיבלנו גול העונה ואתם חוששים ממכבי חיפה ? זה שלנו, אמנם לא בפער של עונה שעברה אבל 10 פור בוודאות . מכבי חיפה עם כל ההתקפה שלה, לא תצליח להבקיע בכל משחק וההגנה שלה לא טובה, לעומתנו שגם ההגנה טובה וגם ההתקפה עכשיו השתפרה . אליפות לוקחים קודם כל מההגנה .
  13. לא מוקדם . כל קבוצה שתאבד עכשיו נקודות תאבד סיכוי . אני בשיא הכנות לא רואה למי אנחנו מאבדים נקודות בליגה הזו . לא מגיעים בכלל למצבים מולנו . איפה תאבד נקודות ? אולי בסמי או בטרנר תיקו לא מעבר . חיפה לא מספיק טובה כדי להתמודד איתנו, הם יותר טובים מעונה שעברה אבל זה לא מספיק להם. ב״ש סתם קבוצה אפורה ובינונית .
  14. חחח אפילו להסתגר ולעמוד טקטית כמו שצריך הם לא יודעים . נראים כמו קבוצה של חובבים בחיי . נפלו היום מדקה 60 כמו זבובים . זה נראה לך רציני ?
  15. חיפה יפסידו גם לבית״ר וגם לב״ש . הקישור שלהם בינוני וההגנה גם . פער של 9 בסוף הסיבוב תרשמו . ניקח אליפות העונה בגלל משחק ההגנה .
  16. אם נבקיע שער מוקדם אז כן . אתה לא רואה שמדובר בקבוצה מפורקת עם כושר גופני ברמה של ליגה ג׳? לא זוכר מתי הם היו כל-כך חלשים .
  17. חיפה זבל של קבוצה ועם מאמן ליצן על הקווים שבוע הבא יקבלו בבית בראש מבית״ר אפשר לנשום לרווחה .
  18. הם לא ירוצו השנה עד הסוף רק בגלל בלבול. חחח המאמן הזה מחליש אותם משמעותית . נגדנו הוא השאיר בכלל את שרי על הספסל והיום ירד אחורה נגד עשרה שחקנים של כפר סבא ולשועה בכלל לא נותן לשחק . הייתי לוקח את הילד הזה עכשיו . גם הפוקס הזה שהביאו שחקן לא רע וגם אותו משאיר על הספסל . אין לנו מה לדאוג כל עוד הוא שם .
  19. כמה משחקים הוא שיחק מאז שנחת כאן?
  20. הוא פשוט שחקן פציע אי אפשר לבנות על שחקנים כאלה . לא רוצה לפתוח פה אבל גם גולסה בדיוק אותו דבר (טפו,טפו,טפו).
  21. לא היית לוקח את האסלביינק/שהר/רוקאביצה לקבוצה שלך ? הייתי לוקח ונותן להם את עטר בחינם . רק אצילי אצלנו שווה משהו בהתקפה . אני לא מחזיק מיונתן כהן זה לא שחקן שיש לו מקום בהרכב בקבוצה שרוצה אליפות . מצטער .
  22. הם עוד יאבדו הרבה נקודות העונה וכמה קהל הביאו? זה נראה כמו 10,000
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.