Jump to content

ron123

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ron123

1. רז זהבי אמר עכשיו בשער השבת שמחר קארצב ואבא שלו יפגשו עם סגל וינסו לסגור את החוזה . הוא בסוף יעבור לשם הוא פשוט עושה קצת שרירים .
  2. שידחפו להם את טב"ח במקום אולי סוף סוף ניפטר מהראש ביצה הזה
  3. לא אחי . שרי זר פנטסטי עושה להם את כל המשחק .
  4. פשוט מאוד. אין לנו זר ברמה של שרי, ישראלי ברמה של אצילי ואפילו חזיזה ואפילו לא 4 קשרים ברמה של לביא, פאני,מוחמד ורודריגס . כל ה4 קשרים שלהם באותה רמה. ככה בדיוק שלטנו פה עשור . באמצעות קישור חזק. לך תבנה על גולסה שישחק עונה שלמה, ושמיר וביטון לדעתי לא יותר מ2 שחקנים בינוניים . זר אין לדעת מה נקבל . אין לנו איכות בסגל זה ברור לעין . רובו מורכב משחקנים אפורים שלפני כמה עונות לא היה להם מקום בסגל בכלל .
  5. תצטרך להיות פה החתמה נוצצת לאור הפרסום שירדו מצ'יבוטה .אולי כבר סגרו עם מישהו . ושוב, לדעתי היינו צריכים לעומק של הסגל גם וגם .
  6. לא מובן לי איך אנחנו מפסידים לחיפה שחקנים, הרי מבחינה כלכלית היכולות של מיץ, הרבה יותר גבוהות משל שחר וככה היה במשך עשור . אני עד היום הייתי במחשבה שכל שחקן שנרצה וגם הם אז זה ברור שהם יפסידו לנו אותו כי אנחנו נשלם יותר . יכול להיות שמיץ, החליט להיות יותר מתון בכל מה שקשור להוצאות הכספיות על שחקנים ?
  7. חייבים גם וגם . אין לנו עומק . אנחנו הולכים לעונה ארוכה וקשה שבטוח תכלול פציעות והרחקות . בעונות היפות שלנו הספסל היה לא פחות טוב משחקני ההרכב .
  8. למה ??? באמת בונים על אבי ריקן, עדן שמיר ודן ביטון שיובילו אותנו לאליפות ? צ'יבוטה רמה מעליהם . שוב פעם בונים קבוצה בינונית ואפורה . בכלל , באיזו עונה שיחקנו כדורגל התקפי, יפה ושמח ? אולי מאז סוזה לא הצגנו כדורגל יפה ומהנה . לא מבין את קבלת ההחלטות במועדון הזה . במצב הנוכחי, לב"ש יש סגל לא פחות טוב משלנו .
  9. איזה רכש גרוע. לבכות . מי זה עדן שמיר בכלל ? מי זה זרגרי מה הוא עשה בכדורגל ? עדיף כבר לתת לשחקני בית מאשר להביא את השחקנים האלה. מרגיש כאילו חזרנו עשור אחורה איזו בינוניות ואפרוריות צריך להביא שחקנים שוברי שיוויון כל המועמדים האלה הם מקסימום לעומק של הספסל אף אחד מהם לא ראוי להרכב במכבי. בדיחה! מאוכז מאוד .
  10. צחוק צחוק אבל זו האמת . הבנתי שהשחקנים מחזיקים ממנו ויש לו המון כדורגל .
  11. האמת שהליגה יותר חשובה לי . שורה תחתונה אפשר להביא שחקנים עד אמצע ספטמבר וזה מה שחשוב .
  12. אולי ניקוליץ' יהיה הפתעת העונה . אני הבנתי שמדובר בזר מעל הליגה ומפוצץ בכישרון שפשוט סבל מחוסר מזל .
  13. יש עוד 3 שבועות לליגה וחלון ההעברות נסגר ב 14.9 . יש מלא זמן , סומך על ההנהלה שיביאו שחקנים שבאמת ישדרגו אותנו . אם נעפיל לשלב הבתים בכלל אין לי ספק שיגיע רכש איכותי .
  14. מאמין שיגיעו לפחות 3 שחקנים עד תחילת הליגה שישדרגו את הקבוצה בכמה רמות . לא דואג . יש בסיס טוב .
  15. חוזז עוד ישתפר, פוטנציאל להיות שחקן הכנף הטוב בארץ .
  16. רשמתי שעם הקישור אפשר להסתדר כי אני לוקח סיכון שגולסה וגלזר יהיו בריאים כל העונה . בהנחה ולא אז ברור שאתם צודקים .
  17. הייתי מביא בלם וחלוץ זרים . בלם- הרננדס בינוני מאוד אני לא רואה הבדל בינו לבין בלטקסה/נחמיאס אין לנו כרגע כלום בהתקפה ועכשיו שיוני עוזב אז בכלל . גם ההגנה וגם ההתקפה נחלשו בצורה משמעותית . בקישור עוד איכשהו אפשר להסתדר עם גולסה, גלזר,ריקן, שחר וקארצב .
  18. שיהיה לו בהצלחה . אל תתגעגעו יותר מידי כי הוא יחזור יותר מהר ממה שאתם חושבים . אין לו את היכולת להצליח באירופה .
  19. לדעתי דן ביטון וצ'יבוטה זה לא שחקנים שוברי שיויון . הם לא יעשו עבורנו את ההבדל זה פשוט לא מספיק . חייבים לפחות 2 זרים מעל הליגה לאור כל העזיבות והשיחרורים .
  20. לא מבין על מה ההתלהבות רוני לוי בונה שם קבוצה גריאטרית המון שחקנים מעבר לשיא וזרים מערב הסעודית או זרים ששיחקו בגיל נוער במנצ׳סטר יונייטד ומאז לא שמעו מהם לא אתפלא אם זה יתפוצץ שם
  21. הוא לגמרי צודק . אתם כנראה לא מבינים שיש עוד חודש לפתיחת הליגה והמון דברים יכולים להשתנות בזמן הזה . באיזה סרט אתם חיים שלא יביאו עוד שחקנים וישארו עם הסגל הקיים ? נראה לכם שיצחקי לא רואה את מה שכולם רואים ?
  22. יביאו עוד קשר על המשבצת שלו . ג׳ראדלש יחזור לעצמו זו רק תחילת עונה לא צריך להיסחף ולמהר להסיק מסקנות . אתם נכנסים פה לפאניקה כאילו מחר מתחילה הליגה . יש עוד מלא זמן להביא שחקנים , ואני מעדיף שיביאו זרים ברמה ולא זרים לכדורגל . תנשמו חברים .
  23. עדיף בשבילו שישאר בארץ. אם הוא חותם בפיזה הוא יחזור לפה כבר בינואר וזה יהיה מביך . הוא פשוט לא שחקן לאירופה .
  24. יש עוד חודש לליגה . מאמין שיביאו לפחות 3 שחקנים . יש בסיס טוב: גלזר, גולסה,סאבו , ז׳ראלדש יהיה בסדר .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.