Jump to content

ron123

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ron123

1. בקושי מצליחים לנצח את סכנין,תסיקו את המסקנות לבד. ואף מילה על זה שהקבוצה משחקת בהרכב ראשון.
  2. ישראלביץ' היה הכי פחות גרוע,נתנו לו לעשות את כל העבודה השחורה,לא זוכר אותו תומך בהתקפה בכלל אז איך אתה יכול להגיד שלא הרסנו אותו?הוא לא שיחק בכלל בעמדה שלו!
  3. בוודאי שיכול לצאת מזה רק רע,אני כבר ממזמן הפסקתי להיות אופטימי לגבי המועדון הזה. חשבתי שאולי עכשיו שיש קצת שקט סביב המועדון נוכל לעשות משהו,אבל הינה שוב הכל מתרסק. מה יעזור התקציב?שנה שעברה היה לנו תקציב שעמד על 70 מיליון!אם אני לא טועה .. או אפילו יותר וכולם ראו איזה זה הסתיים בסוף. איזה זרים נימני יביא עכשיו?זרים בשקל,או עוד בלופים כמו דולי ג'ונסון.
  4. מאיפה לך שיניב עזרן לא היה מככב במכבי חיפה? הוא הגיע לכאן באותה תקופה שחקן עם קבלות מאשדוד,הוא היה הבטחה גדולה,ואנחנו הרסנו אותו כמו שאנחנו הורסים את כולם רק בגלל הניהול של המועדון הזה. אני דווקא בטוח שבמכבי חיפה שזה מועדון גדול עם ניהול אירופאי לכל דבר, הוא היה מצליח בלי ספק בכלל! יקח לנו עוד המון זמן להגיע לרמת ניהול שיש במכבי חיפה. ישראלביץ נחל הצלחה בכפר סבא.הגיע למכבי וגם הוא כמו כולם נחרב! גם לגביו אני בטוח שבקבוצה אחרת הוא היה פורע את השטרות.
  5. כל שינוי הוא לרעה! בטח ובטח שבמקרה הזה.
  6. היו צריכים להביא זרים לפני היציאה למחנה האימונים כדי לתת להם זמן להתאקלם בקבוצה,עכשיו זה הזמן??לך תדע כמה זמן יקח להם להתאקלם בקבוצה,ואיזה זרים הוא יביא לכאן בכלל,אבי נימני ידוע כאחד שלא ממש יודע לבחור זרים ברמה שיכולים לשדרג את מכבי. שניידר היה צריך להמשיך ולתת למועדון שקט,עכשיו שוב אנחנו חוזרים לכותרות,שום עולים הציפיות באמת שזה בלתי אפשרי ככה-הכל יתפוצץ לנו בפרצוך זה כ"כ צפוי אלוהים!! וחוץ מזה רוצים להביא חלוץ-יש לך את יבוריאן,אבידור,עזרן ובוזגלו בשביל מה עוד !??!גם ככה זאת היתה אמורה להיות עונת בנייה כזאת,עונה שמתחילים פרק חדש במכבי,עונה שהמטרה שלה היתה להבריא את המועדון-עכשיו הכל חוזר להיות רקוב.
  7. עוד עונה מקוללת,בלי שום צל של ספק. עכשיו יביאו זרים?אחרי שהקבוצה חזרה ממחנה אימון,כמה זמן יקח להתאקלם בדיוק? שוב פעם לא יתנו לצעירים הזדמנות,שוב פעם יביאו שחקנים בינוניים שלא שווים את הכסף,שוב פעם יגיע מליארדר שישפוך כסף על כלום וכעבור שנתיים רק ירצה לברוח קיבינימאט. אין ספק שהמועדון הזה חולה בצורה קשה מאוד. התנהלות שכונתית למדי,אנחנו פשוט בדיחה שכבר לא מצחיקה אף אחד. מועדון רקוב מא' עד ת'.
  8. "כשרון עולה" מרוב שראית אותו משחק. סתם שחקן צעיר ובינוני,כמו שאמרו פה,יש את ייני ופרץ לא צריך עוד.
  9. חח דירסאו מועמד למכבי ! לא יאומן איזה בדיחה אנחנו !!!!!
  10. מה זה הסמיילי הזה??לא הגזמתם בכלל .. סמל של מכבי חיפה !
  11. חח אני בטוח שארקדי מתעלל בהם! איך פתאום הוא מצא רוכש?הוא שלח אתמול מכתב שהוא מאשר לקורנפיין ללכת לפירוק! איך הדברים השתנו בזמן כ"כ קצר?!WTF???? ארקדי משחק בבית"ר-המון דברים כאן לא הגיוניים.
  12. לא סובל אותו-אבל אין ברירה. שחקן עם אופי כל כך מגעיל,פוזאיסט ברמות. כמה הצגות הוא עושה,פשוט בלתי נסבל.
  13. התקציב הוא: 28 מיליון. עכשיו שינסו לפחות להביא את בנאדו-כי בינתיים אין לנו הגנה.
  14. התקציב הכי גבוה בליגה !!!! לוותר על בנאייני ואבידור .
  15. אחי,טעות שלי אני מצטער!! חשבתי שמדובר על נבחרת דרום אפריקה.
  16. למה לזרוק כספים?מכבי חיפה זורקת כספים?יענקל'ה משתגע עם השכר של השחקנים? ובהגועל?גם שם השכר סביר.
  17. פ'חחחחחחח מה? המשחק האחרון שלהם היה נגד ספרד,ולפני נגד ברזיל! בנוסף,מסיללה ממכבי חיפה שחקן הרכב קבוע שם! איפה הוא? חח ממתי המשחק הזה?
  18. כן,הם שחקנים נוצצים לליגה שלנו. את לא יכולה להגיד שלא! אל תתכחשי לעובדות. ואני לא יודע כמה הם מרוויחים-אבל יענקל'ה קיצץ לכולם השנה-ככה שמבחינת האיכות וגם מבחינת בודדים!-אלה שחקנים שמצדיקים את השכר שלהם. שחקנים שסוחבים את מכבי חיפה שנים על גבי שנים,שחקנים עם קבלות שחקנים שאני אישית,מחזיק מהם.
  19. אוקיי,תוציאי את בית"ר מהעסק הם באמת בדרך לפירוק. מכבי חיפה והגועל ת"א ממש לא זורקות כסף,השכר שמרוויחים שם שחקנים לא בשמיים-יענקל'ה יודע בדיוק מה הוא עושה,כמו כן גם מוני הראל. אם מכבי תגזים ולא תוריד בדרישות שלה,גם בעוד עשור לא נחזור לעצמנו.
  20. נטוש,אל תהיי ליצנית. חחח ואת משווה את סגל השחקנים של חיפה?! יניב קטן,ניר דוידוביץ,דקל קינן,בירם כיאל,מסיללה ועוד ועוד ועוד .. אלה הם כמה מהשחקנים הבכירים ביותר בליגת העל !! חח במכבי של שנה שעברה לא היה אחד כזה ! חוץ מבוזגלו. אז לפני שאת מזכירה את חיפה,תעברי קודם כל על סגל השחקנים שלהם!
  21. אז מה את מעדיפה?שישלמו 70 אלף דולר לשחקנים ברמה של לאומית? יובל אבידור למשל ובנייאני-אלה שני שחקנים מהלאומית. ההתקפה של מכבי ת"א רובה,מתבססת על שחקנים מהליגה הלאומית. בחיפה בהגועל ובבית"ר בחיים לא יהיה דבר כזה.
  22. חח מה זה משנה איך היא תתחבר? המטרה ללכת על כל התארים,בלתי אפשר ללכת על כל התארים עם סגל שחקנים כזה. יש קבוצות הרבה יותר טובות ממכבי! אני חושב שאפילו באר שבע טובה יותר,אני רציני אני לא צוחק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.