Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. עזבו השוואה לשחקן אפילו, הפנאטיקס של ההתחלה זה היה עולם אחר בהשוואה להיום.
  2. מרגיש שאנחנו חיים בעולם אחר מהטיפשים בחיפה. אוהדי חיפה בוכים שלהם הפעילו עונש על תנאי בזמן שלנו דחו וקובעים כמובן שבית הדין הוא "צהוב", זה אמיתי החרא הזה?
  3. בדיוק באתי לרשום את זה ואז ראיתי את התגובה שלך. קטע פשוט דפוק. הבעיה שהמועדונים משתפים עם זה פעולה. מה כבר יהיה השוני עם המאמן השני שלא עשה הראשון? פשוט ליגה פח.
  4. איך פספסנו את ההזדמנות פעמיים לתת להם 6 ודווקא באר שבע הצליחו...
  5. זה מצב דפוק שאף אחד פה לא יופתע אם נקבל רדיוס שלפני כמה שבועות היה לחיפה עונש על תנאי שלא הופעל, אצלנו סביר להניח יפעילו כמו תמיד.
  6. מישהו אמר שאסור להם? מה נסגר? הם נלחמו יותר ותכלס גם רצו יותר ובגלל זה ניצחו. מקווה שנלמד מזה למשחק גם נגד חיפה וגם נגד בש בבית.
  7. הרכב חזק אולי כן אבל לא באנו לשחק, הם באו להילחם על כל כדור.
  8. בדיוק מה שחשבתי, בסדר יש להם ראש קטן, אין לזה תרופה.
  9. זה באמת כבר לא ריאלי, אפשר להתבאס/לכעוס על הפנאטיקס על כמה דברים שקרו אתמול, אבל הבקשה שלך לא רלוונטית לכלום.
  10. האמת בתור אחד שישב אתמול ב8 כשהמנוי שלי הוא ל11, לא שומעים כלום חוץ מרעש כשהוא מדבר עם מיקרופון, לא ברור בכלל. ולשחור בחורף אפשר למצוא פתרון כשרוצים.
  11. איגוד השופטים כמובן מגבה את עודה על זה שלא הוציא צהוב שני, איך הם אמרו: "לא כל משיכה בחולצה זה צהוב" שינו חוקים על דעת עצמם פשוט בית זונות כל האיגוד הזה.
  12. אם היה אפשרי לצמצם אפילו לפחות מ12 היה בכלל טוב. 85% מהקבוצות בליגה הזאת באות לבזבז זמן ולנסות לגנוב תיקו, בשביל זה הם משחקים ומתאמנים מגיל 6? לא מבין את זה ולא אבין את זה.
  13. זה מצדיק קללות לזהבי ושרן? זה מצדיק לבוא עם שחור ליציע בתור ארגון אוהדי מכבי?
  14. לא מבין ולא אקבל בחיים את העניין הזה שאנשים יוצאים לפעמים 10 דק לפני הסוף, מה זה החרא הזה? פקקים? טפטוף? כל השבוע אני מחכה למשחק, מתרגש כמו ילד באותו יום ואז לראות אנשים הולכים 10 דק לסוף יכול לחרפן אותי.
  15. באמת שאין לי שום חשק לתרום להם שקל, מרגיש שהם רואים את עצמם לפני מכבי. מתעסקים בבולשיט. התחלתם את העונה בצורה ממש טובה, הרגיש שדברים באמת משתנים לטובה. אבל לא. איך שנכנסתי לאיצטדיון בדרך כלל יושב ב11 אבל במשחק היום ישבתי ב8 ולראות פתאום כמה שחור יש ב11 פשוט מזעזע. אין לנו שחור בסמל, שחררו מזה כבר. בנוסף, יותר מתעסקים בלהיות "אולטראס" מאשר ארגון אוהדים של מכבי. באמת שוני מאוד גדול בינם לבין השחקן. שהייתי ותמיד אהיה גאה שהייתי שייך לארגון הזה.
  16. ביום שהמשטרה תשחרר את הרמזורים לפעול כמו שצריך בלי לעשות כלום לא תהיה שום בעיה, עם כל המשחקים שלהם עם הרמזורים והחסימות רק גורמים לפקקים הרבה יותר גרועים.
  17. לא ראיתי מה היה, רק מאנשים פה שמספרים והאמת זה ביאס לי את כל הניצחון היום... מה יש להתעסק בשטויות ולקלל שחקנים ועוד את הקפטנים שלנו בגלל כמה טמבלים בלי היגיון. במקום לרכז את הכל בלעזור למכבי לנצח ולקחת בסוף אליפות, מתעסקים בשטויות מעצבן ומבאס.
  18. עד שהיה שיפור והקשבה מצידם בכל מיני דברים השנה, פתאום לראות את שער 11 כמעט כולו שחור ועכשיו מה שסיפרתם שאפילו לא שמתי לב. חבל. באמת שאין ולא יהיה כמו השחקן ה12
  19. כמה דרמה והצגות יש בשופטים ישראלים, פשוט טיפשים.
  20. לא יעזור כלום בקטע הזה, במקום לקלל את השופט אישית, מתעסקים בשטויות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.