Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. רשום קהל רב, הם עוד יגידו שזה לא היה קהל רב ובית הדין יקבל את זה. נו שכחו מהעניין הזה, זה לא יקרה.
  2. כי לנו באמת היו מורידים אבל כשזה חיפה זה יעבור כלא כלום.
  3. איזה ביצים? איך אתה רוצה שהם יגיעו למשרד מחר בבוקר? באוטובוס?
  4. חחחחחחח תקנון, גדול. מי שקובע את התקנון זה יענקלה, ויש כוכבית קטנה בנוגע לזה כשמדובר בחיפה. אין צל צילו של סיכוי שיעשו משהו.
  5. מה נשאר? מה צפוי לנו כנראה שכולנו יודעים אז נשאר רק לקוות לשינוי כלשהו אחרי השנתיים האלה.
  6. מקווה שלשם שינוי יחתימו שחקנים ומאמן לפני האימון הראשון ולא באמצע הקמפיין באירופה.
  7. חייב להישאר ולא רק בגלל היכולת שלו כשחקן, הוא מנהיג וחייבים שחקנים כאלה בחדר הלבשה.
  8. אני אומר את זה כבר כמה שבועות, פריצה חייב להישאר בכל מצב.
  9. הוא בלתי נסבל ברמות אחרות. אני תמיד מופתע שיש בצד למעלה את הסמל של ערוץ הספורט ולא את הסמל של הקבוצה היריבה באותו משחק.
  10. לפני הגולים שלנו הוא כבר 55 פעמים אמר שהפועל צריכה רק גול בשביל מקום רביעי אז לגביי להט אני לא יודע...
  11. פריצה חייב להישאר בעונה הבאה גם אם זהבי חותם. אי אפשר לשחרר שחקן עם 15 שערים בעונה ועוד בעונה לא מי יודע מה שלנו.
  12. השופט הזה דפוק, איך לא שרק לעבירה על תפיסה בחולצה?
  13. מילא היה נוגע גם בכדור לפני... נטו רק בשחקן ושני הטמבלים האלה לא בטוחים שהוא נגע בו ושהייתה עבירה.
  14. לא יודע אם שפיכלר ואפק אמיתיים או לא. איך לא נגע בו?
  15. לא יכול לשמוע או יותר נכון לקרוא את הבכי של חלק פה על הפירו. הטעות היחידה לדעתי זה הזריקה לדשא חוץ מזה זה חלק מהכדורגל בכל העולם. רק פה מסתכלים על זה מוזר אם זה המשטרה, התאחדות, בית הדין וגם חלק מהקהל מסתבר. לדין יעמידו אותנו בכל משחק גם בלי אבוקות ובלי זריקת חפצים. מעמידים אותנו לדין על קריאות "הומו" אז בחייאת די לזין תמוח על זה.
  16. הרכב גרוע, סגל מבזה, לא משנה מה, לצאת רק עם ניצחון!!
  17. די לאכול סרטים, אנשים כבר באמת מתעצבנים עליו ומצד שני- אנשים בעננים מהמחשבה שהוא חוזר. חכו כמה ימים ונדע. עצוב אם העונה הבאה תהיה תלויה בו.
  18. זה מצחיק שלכל אחד יש חבר שבטוח מה ערן החליט. הסיכויים לא גדולים שיחתום פה אבל מקווה שכן. אין מה לכעוס עליו כי הציפיות שלנו גדולות שזה יקרה. גם אם לא יקרה, חייבים להתחיל להחתים שחקנים ברמה יחסית לשנתיים האחרונות. ואני עדיין חושב שפריצה צריך להישאר בכל מקרה.
  19. הגיע זמנו. מיצינו אותו. ניסיתי לתת לו הזדמנות להראות חצי מהיכולת מלפני העזיבה לאירופה. איבד את המהירות ובעצם את הנשק היחיד שלו על המגרש. לא ברמה לסגל שלנו כמו הרבה אחרים כולל המאמן והמנהל מקצועי.
  20. בלי קשר ליכולת הרעה ול"מאמנים" שהיו פה, האמת שמשהו לא ברור קורה העונה בבלומפילד, המון איבודי נק בבית.
  21. העיקר שהדרך שלו הביתה מתקרבת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.