Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. איך כל השוערים השרמוטות האלו תופסים יום נגדנו? כוס אמק
  2. חלאס עם הרמות אחת אחרי השנייה כל פעם מצד אחר. שחקו על הקרקע
  3. שיוציאו חוק שמותר לגעת ביד בכדורגל וזהו. יד צמודה, יד תומכת, יד מזיינת, נמאס כבר מהחרא הזה
  4. מקווה שיונתן יצליח להבקיע כמה שיותר מהר ושזה ישחרר אותו כבר כי זה בלתי נסבל לראות את ההחמצות שלו מול שער ריק
  5. לא מצליח להבין את העניין של גלוך מקווה שלא נצטער על זה כמו נגד אשדוד.
  6. גלוך לא כשיר או משהו? למה הוא לא בהרכב?
  7. לא חושב שיש דחוף יותר או דחוף פחות, במילא צריך גם מגן במקום גארלדש וזה לא שיש לנו עודף של זרים ואין מקום. חושב שצריך להביא אותו במקביל לקיצוני. כשפריצה ברח מפה כולם פה התלוננו וגם אז היו לנו שני חלוצים מעולים.
  8. לא ישתנה פה כלום, עדיף שימכר לחיפה או בש ואז תזכרו את התגובה שלי כש90% פה יבכו איך לא קנינו אותו.
  9. אחרי שנראה אותו מצליח בחיפה/בש נבין? אחרי זה שיש שחקנים כמו עלי מוחמד/ וואקמה/רוקאביצה (לפני כמה שנים לפני שעבר לחיפה) שבתכלס משנים קבוצה לגמרי, לא נצטער ונחפור פה בפורום איך לא הבאנו אותו...
  10. זה גם כלכך צפוי שיפטרו אותו שם אחרי כמה חודשים ואז שוב הוא ישב בבית שנה... אין ספק שכל העניין הכלכלי צריך להיות חשוב מאוד וברור שההחלטה היא לא אמורה להיות קלה ועם כמה שצריך להשוות את זה לעבודה לכל דבר, לי ספציפית קשה לקבל את זה ככה. צריך בכדורגל גם לחשוב מי מציע לך את הסכומים ולא העיקר לשמוע יותר כסף ולרוץ עם עיניים סגורות בהתלהבות. עם כמה שזה קצת עיצבן אותי הסיפור שאז עשה יוקאנוביץ הוא לפחות עבר לליגה שנייה באנגליה שהיא באמת כמה רמות מעל הליגה שלנו, פה הוא לא מתכוון להתקדם בקריירה סתם הלך לחפש לעשות כסף זה נחמד שאתה לקראת סיום הקריירה שלך, בטח שאין צפי מתי הם יחזרו למסגרת האירופית. נכון שחשבתי בצורה מסוימת עד לא מזמן אבל מי שלא רוצה להיות אצלנו- יכול ללכת.
  11. במקום זה בטח יתנו את העונש לנו כי הם עובדים לפי הכללים של יענקלה
  12. לגמרי. אני שונא את השקט הזה מרגיש לי כאילו יש עוד סיכוי שהוא איכשהו ישאר ובתכלס זה דיי ברור שלא.
  13. זה מה שהאגודל מערוץ הספורט פרסם. לא מצליח להבין מה זה אומר.
  14. עכשיו ראיתי שאנחנו מועמדים לדין על סעיף של פגיעה ע"י אוהדים, מה זה אומר?
  15. הכי חשוב יהיה לנסות להשאיר את זה על סדר היום כל הזמן, שהנושא הזה לא ירד ויעלה רק אם במשחק מסוים ירד גשם כי אחרת כלום לא ישתנה.
  16. צריך להבין פעם אחת ולתמיד, גם אם(וזה לא יקרה) כל הארגונים יתאחדו למחאה נגד המשטרה ולא יגיעו למשחק או שניים או אפילו שלושה זה לא באמת מעניין את המשטרה, הם יהיו שם ברביעי ובחמישי, ברגע שההוראות שלהם להתסכל על אוהדים כפושעים על עצם היותם אוהדי כדורגל יפסיקו גם זה יפסק סביר להניח.
  17. מילא היה ברדיוס של גוש דן/שפלה איצטדיון עם 20,000 אפילו אז באמת הרעיון הזה של לאיים לעזוב היה מעולה אבל גם בעירייה יודעים שאין לנו באמת לאן ללכת. נראה לי שהפתרון האידיאלי זה שמישהו אחר יבחר במקום חולדאי. על זה צריך ללכת חזק.
  18. כל משחק מחדש יודעים איך יגמר אבל עדיין יש צפייה כלשהי, בתכלס לא יעזור כלום, המשחקים נגדם יקבעו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.