Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. איפה זה ידוע? אולי באזור חיפה. ספר את לריאל מדריד, ברצלונה, יובה, יונייטד, ליברפול שמסתכלים רק 40 שנים אחורה.
  2. מה זה 10 אלף, זה לא משחק על מקום 7 בגביע הטוטו. פשוט בושה הקהל הזה.
  3. מי שנוח לו סופר ככה. היה גם כדורגל לפני. אותו עיקרון בדיוק גם בליגה שלנו.
  4. לגמרי ביזיון! במקום לבוא בגלל מכבי אנשים באים בהתאם ליריבה, פשוט מצב דפוק. לפני הדרבי חוץ או חיפה בית כולם יזכרו שהם חייבים כרטיס.
  5. הם מתים מפחד שיקחו להם את הרכבים, אז ההסכם הוא כזה - להוציא הודעות גיבוי מהר.
  6. קצת מביך העניין הזה. אם זה היה נגד חיפה/דרבי היה מלא
  7. האמת, ברוב חיי כאוהד, תמיד אני אופטימי. אבל מה שהולך פה העונה זה כבר מעבר ליכולת בינונית שלנו במשחקים מסויימים, תמיד אפשר לאבד נק' פה ושם עם כמה שזה מעצבן. אבל מולנו עומדת קבוצה טובה יותר או פחות עם כמות מזל מכל הכיוונים בצורה לא שפויה, יהיה מאוד קשה לקחת אליפות ולא משנה כמה טובים נהיה. מקווה שאני טועה.
  8. אם זה היה גול שלנו היו פוסלים בטענה שזה ברחבת ה5
  9. בש יתקיפו כל המחצית ובסוף חיפה תשים את השני ואז תגידו שחיפה יותר טובים
  10. אחרי שחיפה הצליחה לשים איכשהו את הראשון, אני כבר לא רואה איך בש משווים.
  11. אבל פה הבעיה, יוני לא מצליח למסור פס אחד מדויק, אם יש משחק שלא מכניסים בו שחקן לכושר זה המשחק הזה ובמיוחד במגרש הזה. למה היה צריך שינוי משבוע שעבר מבחינת השחקנים הכשירים לשחק?
  12. אם ב80 אחוז מהמשחקים שלהם הם היו נותנים בראש ופה ושם מזל הייתי מסכים גם בלי רצון גדול אבל זה לא המצב, אפילו בדיוק ההפך, הם יותר מצליחים להוציא איכשהו בכל משחק מחדש את ה3 נק כל פעם בגלל איזה משהו לא ברור אחר ככה שאין פה באמת קשר לטובה יותר או טובה פחות.
  13. עונה שעברה אולי אבל העונה הם יותר מנצחים עם מזל מאשר עם משחקי כדורגל גדולים. מה שלנו לא כלכך הולך עם הקטע של מזל לפעמים.
  14. אתה חייב להפסיק עם התנשאות המוזרה הזאת שאתה מבין ויודע עם ניסיון וכולם צריכים ללמוד כדורגל. ברגע שאתה מקבל בכיף שלך תיקו עם קריית שמונה אחרי מעל 30 מצבי הבקעה כי זה חלק מהכדורגל, אז יש פה בעיה. ובמה אנחנו פחות טובים מחיפה? אם היא תיקח אליפות בסוף זו תהיה העונה עם הכי הרבה תחת שיכול להיות.
  15. לא מכיר את זה ולא מכיר בזה, קבוצה שרוצה להתמודד על אליפות ומגיעה לכלכך הרבה מצבי הבקעה צריכה לדעת להבקיע גול אחד לפחות יותר מהיריבה, ספר לחיפה שזה הכדורגל הם לא חושבים ככה השנה. היו צריכים לאבד נק' בלפחות 5 משחקים שונים שיצאו עם 3 נק' בסוף.
  16. הבדיחה הזאת עם הקטע שיש תירוץ למה זה בסדר לגעת ביד ברחבה חייב להיגמר. כל פעם יש תירוץ אחר למה זה בסדר ששחקן נוגע ביד, אין משחק שזה לא קורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.