Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. אני בדרך כלל שונא להתעסק עם הרכבים יותר מדי אבל מה שבטוח חלאס עם ההרכבים ההגנתיים מדי מול חיפה/בש, זה לא עזר נגדם בחוץ אז בטח שבבית חייבים לעלות עם השחקנים הכי טובים ואם באמת הוא לא ישנה מערך אז כמו שרשמו לפני פארפה בצד שמאל וגולסה/ריקן ליד פרץ
  2. בנוסף לא להתחיל כמו נגד ביתר, להחזיק בכדור סתם בלי להגיע למצבים אלא לבעוט כמה שיותר לשער!
  3. משאירים את הכל בצד ובאים לזיין אותם! לא לפרשן תוך כדי המשחק, לא לדבר עם זה שלידך, לעודד 90 דקות, לשרוק בוז על כל נגיעה שלהם, לשרוק לבוז ולקלל את השופט על כל שריקה נגדנו. אין זמן אחר ואין משחק אחר, בשביל להיות עד הסוף חייבים לנצח ואם כבר מנצחים אז עדיף מעל שער אחד. מקווה שבאמת כולם יגיעו על מנת לעודד ולדחוף!
  4. בכללי קריאף ניסה לגרום בכל מהלך שלו לבלאגן אבל הבעיה שהשופט נתן לו גם אישור לזה.
  5. זה מחרפן אותי שיש פה קבוצות שלא מפסיקים לקרוא לנו "גרמנים" ו"נאצים" חצי מהשירים שלהם קשורים באופן ישיר לשואה ולא מקבלים כלום חוץ ממחמאות על השירה, בזמן שלנו על כל מחיאת כף מעמידים לדין ומזיינים אותנו בעונשים לא הגיוניים בכלל. זה הגיוני שעוד שנייה חצי מהמשחקים אנחנו או ללא יציע 11 או רדיוס? מה זה החרא הזה? כמה עוד גופים בכדורגל המסריח הזה יתערבו באופן בוטה בליגה הזאת ככה? מתי מגיע השלב שמישהו יחקור את מה שהולך פה? אף פעם כנראה.
  6. תכלס, מכבי צריכה להפסיק להרחיק אוהדים, או לבדוק בכלל מי עשה מה. מה הפואנטה אם העונש הוא אותו עונש גם כשעושים משהו וגם כשלא? למה להעניש מעל ל20,000 איש בזמן ש6 טמבלים עושים שטויות וזה עוד בזמן שמוצאים אותם ומרחיקים אותם. מדהים איך שכל מי שקשור לכדורגל פה פשוט בוחר צד אחד מסוים(חיפה) והולך עם זה עד הסוף.
  7. אין לי ספק שאנחנו נהיה הראשונים שיורידו להם נק' מבית הדין על שטות כלשהי למען יראו וייראו. גם כשנותנים לחיפה "עונש" אז סוגרים להם שמינית יציע.. אצל ביתר או אצלנו ישר יציעים סגורים/ ללא קהל/רדיוס. מקווה שגם נגדם יהיה אפשר איכשהו להילחם.
  8. בתכלס אם יש קבוצה שלא הייתי מתעסק איתם בעניין כרטיסים זו הפועל, בקלות הם יכולים להחליט לתת רק את 11...
  9. תכלס אם יפעילו את העונש על תנאי למרות כל מה שמכבי עושה אז שלא יעשו יותר כלום נגד אותם אוהדים, גם ככה אין טעם וזה לא נותן כלום.
  10. מילא היו מנסים להסתיר אבל הם עושים את זה בגאווה ועם ביטחון מלא. באמת חבל שאי אפשר לעבור לליגה האחרת...
  11. קצת מצחיק אותי שאנשים פתאום מחפשים כרטיסים נגד חיפה אבל נגד סכנין בגביע העיקר הגיעו 10,000... אוהדים למשחקים גדולים.
  12. אמרתי גם בתחילת העונה שהרוב פה חשבו שהוא גמר את הסוס, הוא יסיים עם ה20+ שלו העונה. הוא טוב מדי לליגה שלנו גם בגיל 35 וגם בגיל 36
  13. צפו להמון טעויות נגדנו בשני.. תתחילו עם העצבים כבר מעכשיו ולהוציא על השופטים הכל במשחק.
  14. האמת שבדרך כלל במשחקי חוץ שומעים יותר ובטח ובטח שזה 8000
  15. הבעיה העיקרית שלא משנה מה קורה תמיד המשטרה תצדיק את עצמה שהחוק איתה ושהם "סך הכל שומרים על הסדר הציבורי" ומי שלא חלק מהכדורגל ישר ילך איתם ויגיד שהאוהדים הם חוליגנים. כשבפועל הם באים פשוט להוציא עצבים ובמקביל גם להרוויח כסף על זה אפילו חלקים עוד רואים משחק... מבחינתם אנשים שמצלמים הם פורעי חוק שמפריעים להם בעבודתם, מצב דפוק. לא חושב שיהיה שינוי אם תהיה החרמה, חיפה מחרימים שם כבר כמה משחקים לפחות הארגון שלהם וזה לא מזיז לאף אחד.
  16. באמת נמאס לראות התערבות כלכך בוטה בכדורגל פה מצד השופטים. בשביל מה קבוצות משקיעות מיליונים ואנחנו עושים מנויים וחיים את הקבוצה בשביל שבסוף יגיע איזה טמבל ויחליט להרוס את המשחק ואפילו את העונה רק כי הוא יכול. האמת שאני לא יודע אם יש דרך לעצור את זה, אפשר לקלל כל שופט נגדנו גם אישית והכל אבל איך זה יעזור שהכל רקוב שם מבפנים וזה מתחיל בבוס שלהם שחר, כל עוד הוא מנהל את הכדורגל, לא יודע מה בכלל אפשר לעשות...
  17. הרבה דיבורים על השופט, יצחקי והשחקנים אבל אף לא מילה נגד שפילכר ואפק, כמה חרא יוצא להם מפה נגדנו. לא חושב שיש עוד ליגה בעולם שצוות שידור לוקח באופן מובהק כלכך צד. במהלך של הספק פנדל שלהם 10 הילוכים חוזרים, טירוף מוחלט, מחליטים על הילוך הראשון שהיה פנדל. לאחר שהבינו שהשופט בודק אדום, ישר כמובן החליטו שזה אדום. צד שני עם פרץ אפילו שידור חוזר אין, רק 5 דקות אחרי זה וגם זה עושים טובה. כבר לא יודע מה לומר. (ולא, אני לא רואה כדורגל על מיוט) אחים לסמל- המאבק נגד ערוץ הספורט צריך להיות גם ובעיקר נגדם!
  18. איזה עצוב זה שהוא יעזוב בסוף העונה, עם או בלי אליפות... לא רואה איזה מחליף אפשר להביא לשחקן כזה.
  19. לא מבין למה החזירו אותו להרכב גם במשחק הקודם? היה לו משהו אחד טוב לאורך השנים שהוא הצליח בגלישה לחלץ כדור ומה שבפועל נשאר בשנתיים האחרונות זה בכל גלישה שלו זה התקף לב וספק אדום.
  20. כשהעבירות הם נגדנו הם מפעילים יופי שיקול דעת, במשחק האחרון שבוע שעבר לא הוציאו לשחקן צהוב על 3 תפיסות בחולצה. הכל שאלה מי הקבוצה... ולא אבין אף פעם בשביל השופט הולך לואר, ב98 אחוז מהפעמים ברגע שהוא הולך לבדוק בואר הוא גם הולך עם צוות הואר אז מה הפואנטה? פשוט תעשה מה שאמרו לך.
  21. כשרשמתי כמה פעמים שהוא חייב להיות בהרכב כבר לפני 3 חודשים התחילו לצאת נגדי שזו חוצפה להחליט למאמן מי צריך להיות בהרכב. לא מבין למה שחקן כזה יושב על הספסל ולא פותח תמיד...
  22. רק שאצלם זה פעם בעונה ואצלנו זה כמה פעמים במשחק. יש הבדל קטן.
  23. קראת מה שרשמתי או שאתה עם תגובה מכונה מראש? רשמתי על שאר המשחקים? בגלל זה רשמתי שיצחקי אשם במספיק דברים. התיקו היום רשום על השופטים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.