Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. שיירה ענקית, לפחות שם אם הגעת מוקדם לא היו זורקים אותך מהתור
  2. גם אצלי החרא הזה של המתחדשים
  3. כמו מפגר מתשע עושה רענן ו20 דקות למכירה כבר מתחיל להתקע.. לא מבין איך בכל תקופת גולדהאר לא עזבנו אותם כבר.
  4. אם אין לך את הניקוד חוץ המתאים אז הגיוני.
  5. מה קשור יפי נפש? אתה מצדיק קללות נגד שחקן שלובש צהוב? אני מאמין שלא. ועל הזין שלי מה הדעה הפוליטית שלו ומה הוא עושה בשעות הפנאי שלו. בחייאת, מה נסגר...
  6. אתה כבר שוכח מה היה הנושא, מה רלוונטי רמת הכישרון של ייני לזה שקיללו אותו על עניין שלא קשור בשום דרך לכדורגל(לא שאם זה היה קשור לכדורגל אז הגיוני לקלל שחקן של מכבי). אז יאללה, כל אחד שנראה למישהו פחות טוב או פחות כישרוני יתחיל לקלל אותו? תגיד, אתה רציני? לא חייבים להגיב בכל הזדמנות על מנת להראות שהגבת למישהו. אתה ממשיך לדבר שטויות ורק מעלה הילוך בעניין. שחרר.
  7. אני כבר הייתי מוכן מאמצע הדקה הרביעית, הבעיה שאנשים כבר שעה לפני הפתיחה הכינו מזה מטוסים...
  8. לא מקללים שחקנים שלובשים צהוב, בטח ובטח לא בגלל דעה פוליטית שלהם. מה אכפת לי במי הוא בוחר או בעד מי הוא מפגין? הזיה האנשים האלו.
  9. העיקר שאנחנו נעשנו על קריאות "הומו" אין כמו אחידות בכדורגל.
  10. לא כלכך מבין את התעסקות בשופט הזה טוב והשופט השני רע, כולם אותו חרא, אצל כולם יש טעויות קריטיות שיכולות לגרום לאיבוד נק...
  11. מה המצב כרגע ב11? יש מצב שישאר לפוראבר למחר?
  12. כבר רשמו שזה קשור לרשת הזאת כנראה ישתמשו בהתקנה שלה לכמה שימושים
  13. קצת קשה לי עם זה שהוא תמיד יעדיף לתת פס אחורה גם כשלא צריך...
  14. באמת שאני לא מצליח להירגע מהטמטום שהיה לי לפני המשחק בכניסה עם עניין הבקבוק הרב פעמי. בזמן שאחד מהמנהלים באבטחה מגיע עם ביטחון עצמי בשמיים וטוען שאי אפשר להכניס בגלל "החלטת משטרה" ואז באותו זמן בדיוק שוטר אומר לי: "לא החלטה שלנו, לא מתעסקים בבקבוקים, האבטחה מחפשים תירוץ להצדיק את השטות הזאת". מה זה החרא הזה?
  15. גם אופציה. לא מבין למה כשרואים חבורה בשחור בפינה של 7 לא שולחים מישהו לבדוק אותם מאשר הטמטום של לשים שלט שזה רק לאוהדי מכבי...
  16. כמו תמיד "אוהדים" שלנו מכרו להם וכנראה הפעם נתנו להם צילום של הברקוד, לא מסובך. הבעיה העקרית שכולם ידעו את זה. זה קורה בכל משחק שלנו נגדם, הכי דפוק במשחקים הקודמים רואים אותם חוגגים את השער ועדיין אף אחד לא הוציא אותם... רק שהפעם לא היה להם מה לחגוג.
  17. זה מעבר לחוסר אחידות, הם עושים הכל בשביל להרוס לנו ובחלק מהמשחקים גם ממש מצליחים בזה. הייתי בטוח שבסוף הוא לא יוסיף זמן כי בדרך כלל שיש תבוסה שורקים ישר אחרי ה90.
  18. כוס אמא שלהם מה הקטע לא לתת את 13 גם? אנחנו אשמים שאין להם אוהדים?
  19. איזה הבדל בין שחקן ישראלי טיפוסי לזהבי. מגיע לאותו מצב פעמיים ויודע לתת את הבעיטה המדויקת לחיבורים, ישראלי אחר היה נותן הרמה יפה ליידים של השוער להוסיף לקלטת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.