Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. גם אם כולם נסכים על זה צריך להיות ריאלים בתקופה הזאת.
  2. אין אפילו אחד שאפשר להגיד שהוא טוב היום, מקווה שיעשו קודם כל שינוי בראש לפני איזשהו חילוף כזה או אחר
  3. רמי ויץ עוד שנייה בכה שהוא אמר שחיפה בפיגור
  4. מקווה לעבור את המשחק הזה ללא התקפי לב לשם שינוי.
  5. לא מתווכח עם עובדות, עד עכשיו זה עובד מעולה, רק חושב על ההמשך.
  6. לגמרי. מעניין אם יש שדרן אחד ניטרלי בליגה הזאת באיזשהו ערוץ...
  7. זה קצת הזוי בעיניי שהדיבור הוא על מודיעין אם היה או לא היה. חמאס עשה הכל בשביל לספר לנו בצורה חד משמעית שהוא מתכוון לבצע את הטבח הזה, סינוואר בעצמו אמר פעמיים מול כל העולם מה בדיוק הולך לקרות שלב אחרי שלב, עשו אימונים מפורשים על אותן פעולות בדיוק שבסוף בוצעו באמת, שלא נדבר על זה שהתצפיתניות ראו במפורש על הגדר הכל בשבועות של לפני, איזה מודיעין צריך? העדיפו יותר לחשוב שהם סתם "עושים שרירים" ולזלזל ולא להעביר את זה הלאה. הדבר היחיד שהיה צריך זה לא לחיות באיזו אשליה או קונספציה שכולם אוהבים להשתמש בזה פתאום שהחמאס רוצה שקט ומתעסק יותר בעניין הכלכלי. הכי גרוע היה שהם כבר רצו לבצע את זה בפסח ובגלל כוננות גבוהה ביטלו וישר חשבו בצהל שזה עניין שווא ולא משהו אחר. הבעיה הייתה יותר בכוננות הקבועה על הגדר ובבסיסים הסמוכים והעניין שסמכו יותר מדי על הגדר מאשר עניין של מודיעין.
  8. כנראה שהאנשים פה שחושבים שמישהו "בא בהאשמות" או "מגיע לכם קראנקה" באמת כאילו לא מבין מה הפואנטה. הבעיה היחידה עם רובי קין שהוא מושך את רוב ה11 הקבועים עד הסוף ויהיו פציעות מזה. לומר: "אבל אנחנו מקום ראשון ובשמינית באירופה" זה מעולה אבל אי אפשר להחזיק קבוצה שכמעט ואין חילופים מתחילת העונה, אין היגיון שתוך כדי משחק אם זה פה בפורום ואם זה במשחק עצמו בשגרה של לפני המלחמה כולם צועקים שיעשה חילוף כשצריך ואחרי זה להגיב: "מה אתם רוצים, אנחנו מקום ראשון". צריך לעשות חילופים לרענן את ה11 תוך כדי משחק ולפני הדקה ה75+. זה לא אסון להביע דעה, לא כל ביקורת אומרת שזה ישר משהו שלילי.
  9. זה מדהים שברגע שרואים את השופט הולך לואר, כולם יודעים שהוא הולך לשנות את ההחלטה ולא משנה מה היה שם. הרבה זמן אם בכלל מאז שיש ואר(פעם עוד חשבתי שזה משהו טוב אבל עם השופטים פה עדיף לבטל אותו), אני לא זוכר מכירה כזאת ואפילו לא ניסו להסתיר את זה עם הראיון בסיום. בקשר למשחק עצמו, יש יותר מדי פעמים שליד משחק שוטף, לחץ גבוה ומצבים טובים שהשחקנים הולכים לישון לאיזה 15-20 דקות ולא מצליחים למסור יותר משני פסים. יכול להיות שזה כבר עניין של עייפות בגלל החוסר הלא ברור בחילופים של קין. אני לא חושב שיש מישהו אחד שמבין למה הוא עושה את זה, להגיד שהוא פחות סומך על הספסל עוד יכול להיות איכשהו מקובל, אבל עדיין אתה לא יכול לגמור את כל השחקנים שלך. זה התחיל אתמול עם דן ביטון ואין אפשרות שהוא יהיה האחרון ככה.
  10. כבר אין לי כוחות להתעצבן מזה, מקווה שפעם אחת ולתמיד מכבי יעשו רעש כמו שצריך ולא אכפת לי מי זה יהיה.
  11. היא לא הגיעה בוולוו, אלא בהונדה ועכשיו בזכות ההחלטה הזאת תקבל שדרוג לוולוו חשמלית. בני זונות!
  12. השיטת מצליח המוזרה הזאת שלא לעשות חילופים עד דקה 75+ ואז גם לעשות חילופים מוזרים ולנצח בסוף לא תמיד תעבוד.
  13. מת לשמוע מה הם אמרו אחד לשני שבסוף הם הגיעו להחלטה שמזיווית מוזרה וצילום ששווה למצלמה שקנו לי בגיל 7 שאין פה פנדל וצריך לשנות החלטה ברגע כזה? פשוט הזיה
  14. אוי זה גדול ששפיכלר אמר עכשיו שההפרש מחיפה רק 6, הוא היה גם 6 מקודם יטיפש.
  15. לא נרגע מזה, איך אפשר לבטל פנדל שגם אין סיכוי שמהזווית הזאת אפשר להגיע להחלטה כזאת... הגיע הזמן שלפחות פעם אחת מכבי תעשה עם זה משהו, זה שניצחנו לא אומר שצריך להעביר את זה הלאה.
  16. על הפרצוף שלך יבן זונה, לא מאמין פשוט שהוא ביטל את הפנדל ואין לי ספק שיצדיקו אותו כרגיל
  17. הליכה לואר פשוט מיותרת, לא זוכר מקרה שקראו לשופט לואר ושהוא לא הלך איתם
  18. אם הוא מעדיף את יונתן על קיקו אז באמת יש פה משהו לא ברור, כבר לא קשור לכושר משחק
  19. אסור לעשות עליהם עבירות, כל עבירה עבורם זו הרמה לרחבה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.