Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. נראה לי שכבר למדנו את הסגנון שלו... אין חילופים עד דקה מאוחרת, כנראה מאמין שאיכשהו ה11 יוכלו לתת גול
  2. לא יודע עד כמה זה רלוונטי אבל הם משחקים בעיקר רק בסמי עופר במשחקים האחרונים
  3. פעם אחת ביתר לא הוציאו כדור ששחקן שלנו נפל, לא הבנתי למה עידו שחר הוציא החוצה עכשיו
  4. השופט באופן קבוע מתעלם מהעבירות הקטנות שעושים עלינו אבל צד שני לא שוכח לשרוק אף פעם
  5. עד שאין רמי וייץ אז יש שפילכר ואפק, מתי נוכל להנות משידור נורמלי ואובייקטיבי?
  6. שפיכלר ואפק ממשיכים עדיין לדבר על המהלך שלא נתנו להם פנדל, כבר אין מילים באמת
  7. מדהים כמה רעש עושה כל שדרן שמכבי לא מוציאה כדור ששחקן של היריבה על הדשא, פה היו שניים שלנו ועוד בלמים ואין מילה. ממש מפתיע אותי(בציניות)
  8. אני לא מדבר על שחקן שנמצא בפנקס, הדיבור על אוהדים שרצו ששחקן יגיע והוא הלך לשם, בגלל זה רשמתי "אולי" מכבי רצו כי אין באמת דרך לדעת בוודאות. תבדוק בעמודים האחרונים של חלון העברות גם בינואר וגם בקיץ ותראה לבד.
  9. אולי אני טועה אבל מתאר לעצמי שלפעמים יש אנשים שמפריע להם שבעונות האחרונות כל שחקן שחיפה ואולי גם מכבי רוצות בוחר לשחק בסוף שם. שוב, יכול להיות שאני טועה. בכל אופן, אני לא חושב שאנחנו צריכים אותו כמו שלא חשבתי שצריך בזמנו את צ'יבוטה למרות שהפורום פה התחרפן מזה שהוא לא בא וגם לא את סבע. הבעיה העיקרית שלנו היא בהגנה כרגע ושם חייבים חיזוק ועכשיו. אבל הכי חשוב לנסות להתחיל להשתמש יותר בספסל ובשחר לדוגמא.
  10. באמת בלתי נסבל, כבר התרגלתי לשדרנים ופרשנים מסויימים שהם אנטי מכבי אבל באחד כזה עדיין לא. פשוט סבל. שחרר אותנו ממך.
  11. זה היה הרבה יותר משידור עוכר ישראל. היה שלב בדקה 70 שאביאל זרגרי עשה עבירה ולקח איתו את הכדור להעביר זמן ואז רמי וייץ אמר: "למה אוהדי מכבי שורקים בוז לכל בזבוז זמן, הם רגישים לכל בזבוז זמן ולא יכולים להרשות לעצמם לאבד נקודות" או משהו בסגנון בצורת דיבור מזלזלת ועל מנת להקניט, לא זוכר אפילו משפיכלר או אפק או אפילו שלמה שרף דברים כאלה. זה הרבה מעבר להיות בעד הקבוצה היריבה, הוא פשוט נטו בא לעשות דווקא.
  12. זה מצחיק אותי שחזרנו לימים שהתקשורת מתעסקת בזה שאנחנו "לא מרשימים", "תלויים בזהבי", לא רחוק הרגע שיגידו גם ש"הליגה חלשה". פשוט מגוחך. אין ספק שחייבים להבקיע יותר אבל גאה בקבוצה שמצליחה לנצח למרות פיגור ולמרות המון החמצות! כיף שיודעים לצאת ממשחקים קשים עם ה3 נק'. לשם שינוי באמת השופט לא הפריע יותר מדי למשחק..
  13. נכון, רק להזכיר שבעונה שעברה ברוב העונה היינו עם הפרש שערים הרבה יותר טוב גם מחיפה וגם מבאר שבע, הרבה זה לא עזר לנו, מעדיף להיות מקום ראשון ועם הפרש שערים פחות טוב. עכשיו לדבר תכלס ברור שצריך להבקיע יותר, כבר עשינו את זה לפני המלחמה ומקווה שנחזור לעשות את זה כבר במשחק הקרוב.
  14. נכון, לא משחק מי יודע מה ומנצחים בהפרש של שער אחד שוב פעם, אבל זה מסוג המשחקים שבעונה שעברה לא היינו מנצחים וזה בסוף ההבדל! חייבים לסיים משחקים עם יותר שערים אבל העיקר הניצחון!
  15. לא מבין איך בכל המשחקים האחרונים שגם ככה הכל זה התקף לב אחד גדול גם נותנים ליריבה לשלוט כל פעם?
  16. לא זוכר מתי היינו טובים בקרנות גם בשנים שלקחנו אליפויות.
  17. רמי ויץ לא שדרן כדורגל, הבנאדם אשכרה קיים בשביל להקניט אותנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.