Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. מקווה שיונתן ימשיך ביכולת מה20 דקות האחרונות נגד ביתר ולא כמו שהיה עד אז! יאללה מכבי!!
  2. מעניין מי יהיה השופט הפעם? או אם יפסלו לנו גול/לא יתנו פנדל וכו... כי לדבר על הרכבים ומערכים זה משהו טוב אבל כשבאים שופטים כמו שיש לנו בליגה זה לא תמיד רלוונטי.
  3. בדיוק. בגלל שאנחנו מקום ראשון + שמינית באירופה אני אומר שהמצב לא אותו דבר. האמת שלא עקבתי יותר מדי אחרי קינדה בשביל להביע דעה ויכול להיות שהוא באמת מתאים אבל אני לא נכנס לדרמה כמו לא מעט בגלל שהם החתימו מישהו שחלק רצו אותו גם. מאמין שאפשר רגע להשאיר מאחור את ה3 שנים של יצחקי ולתת את ההזדמנות עד הסוף למנספורד וקין.
  4. כן, אני לא מבין למה הוא מכניס את ה3 שנים כשבתחילת העונה הרבה דברים השתנו.
  5. אם האיש הזה היה נשאר פה לא היינו עכשיו מקום ראשון ובשמינית באירופה.
  6. אין שם קשר לרעב, יש שם קשר ללקנות הכל בלי תמיד לחשוב אם הם באמת צריכים(אותו עיקרון היה בזמנו לג'ורדי), לדוגמא צ'יבוטה, כמעט כולם פה בפורום בכו שהוא חתם שם ולא אצלנו וכולנו יודעים איך זה נגמר. בדיעבד מזל שסבע לא חתם פה גם. לדעתי, הרבה יותר דחוף להביא בלם ומגן במקום מאסון שאני מקווה שלא ישאר כבר בינואר. אם יצליחו בכל זאת להביא גם 10 אז בכלל יהיה טוב.
  7. אין לי כוח כבר לליגה הזאת, פותחים נושאים של רכש ואת מי צריך, מה זה משנה בכלל, במילא בסוף מי שמחליט הכל אלו השופטים.. חבל שאי אפשר לעבור לליגה אחרת.
  8. זה מצב דפוק שאין אפילו אוהד מכבי אחד שחושב ברגע שיש כביכול בדיקה של הוואר שההחלטה תהיה לטובתנו, ב90% מהפעמים היא תבוא לרעתנו. פעם עוד אמרו שהולכים תמיד עם הגדולות, כיום הולכים אך ורק עם חיפה ובעיקר נגדנו. לא אשכח את העונה שבש לקחה אליפות אך ורק בגלל שהייתה כמות מטורפת של טעויות שיפוט נגדנו שלקחה לנו המון נקודות, חשבנו שיגיע משהו כמו הואר יגמרו הטעויות האלו. בפועל, הטעויות רק גדלו. פשוט הזוי. הבעיה הגדולה שגם הקהל לא באמת עושה בלאגן חוץ מהשיר המיותר בהיסטוריה. נכון, צריך לדחוף את השחקנים כל הזמן אבל אפשרי לתת 2 דקות לקלל שדרנים שהם אנטי ואפשר לקלל את השופט בשמו. לפני שאנחנו באים בטענות להנהלה שלא עושה כלום, קודם שאנחנו כקהל נעשה.
  9. אתה בן זונה גדול 20 דקות אכלת את הראש במחצית הראשונה על "עבירה" שעשו על ביתר שבכלל לא רק שלא הייתה עבירה זה גם היה מחוץ לרחבה. כשתפסו לערן את החולצה ברחבה החלטת ישר שאין כלום. אבל אחרי הגול הראשון של יונתן התחלת בקמפיין מטורף נגדנו והחלטת עוד לפני ההילוך החוזר הראשון כבר מה היה. החלטת מה צריך להיות. על הפרצוף שלך יבן זונה!
  10. אסור לשתוק על הדברים האלו, שבוע אחרי שבוע השופטים עושים הכל בשביל להרוס, בשביל להפריע, ממציאים דברים, מקבלים החלטות על סמך השערה בלי שום זוויות שמראה את הצדקה להחלטה שלהם. הגיע הזמן שחוץ מאיזו תגובה מיותרת וטיפשית שיעשו רעש איפה שצריך, לראות בדיעבד אחרי 3 ימים כל פעם שההחלטות היו שגויות לא מובילות לשום מקום. אז הפעם ובפעמים הקודמות ידענו לנצח אבל יגיעו משחקים שהם יקחו לנו נקודות ואסור להגיע לזה.
  11. על הפרצוף של כולם ישרמוטות!!! יששששש יופי מכבי העיקר עוד 3 נק'
  12. עכשיו שפיכלר ואפק מדברים רק על איך ביתר אולי יצליחו להשוות, לא מבין איך לא מקללים אותם אפילו ל2 דקות?
  13. אני כבר לא צועק יש בגולים, לא יודע מה ימציאו הפעם לפסול לנו
  14. גם אם הוא יוסיף 10 דקות בפועל ישחקו 3 דקות אז מה זה משנה?
  15. היד של השוער שלהם מסתירה בכלל אם יש מגע או לא אבל כשזה מדובר בנו הם רואים דרך אנשים גם העיקר לשפוט לרעתנו. אחרכך הבני זונות אומרים שטעו בהחלטה נגדנו אבל לאן דוחפים את זה?
  16. ראו שהולך לנו העונה יחסית, ראו שקשה לחיפה ועכשיו גם התקשורת וגם השופטים הולכים לזיין אותנו הרבה יותר ממה שהיה עד היום. צריך להתרגל לזה כי מכבי לא עושים כלום.
  17. הנה פסלו, אם השופט הלך לראות וצוות השידור מזיין תמוח וזה תמיד משפיע
  18. אתה עוד מופתע ממנו או מצוות השיפוט שלך תדע אם לא ימצא משהו לפסול את זה
  19. הוא תופס אותו בחולצה, מה צריך לשבור לו את הראש?
  20. מילא היו לנו מצבים לגול אבל אין לכלום, מעוד פס ועוד פס ועוד הרמה גרועה אי אפשר להבקיע גול. לא מבין מה מסובך לשחק חכם ופשוט
  21. פשוט אף אחד לא מתפקד, הכל ליד, הכל כמעט, כל כדור או חזק מדי או חלש מדי.
  22. כאילו יונתן כהן עושה הכל בשביל להגיע להחלטה הכי גרועה שאפשר לקבל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.