Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. קשה לנו לתפקד תחת לחץ בהגנה, גם במשחקים נגד הקטנות
  2. ובסמי עופר המשטרה מאפשרת בית זונות שגם בין הארגונים עושים הפרדה טיפשית? וגם במשחקים רגילים מסתדרים יופי שאנחנו יחסית קרובים אליהם, אפשר למצוא פתרון.
  3. שמח לראות שכולם חזרו. עכשיו נשאר לזיין אותם, יאללה מכבי!
  4. טמטום, חבל שהאנשים שנמצאים בקבלת החלטות על דברים מהסוג הזה לא אוהדים אלא כנראה סתם עובדים.
  5. גם לחץ וגם אין סבלנות, שיגיע כבר!
  6. אם ננצח אז "הליגה חלשה" ואם נפסיד אז יגידו שזה עניין של זמן עד שחיפה יעברו אותנו. אבל התקשורת והשופטים תמיד יהיו נגדנו, צריך להתמקד בלנצח ואם אפשר גם לתת בראש אז בכלל טוב.
  7. הכי חשוב לדעת לנצל מצבים ולא ללכת אחורה במידה ונבקיע ראשונים...
  8. כמו שכבר נאמר פה לפני, מקווה שאת הקהל של חיפה לא ישימו במרכז היציע אלא בצד צמוד ל2, לא הגיוני הסיפור הזה שהם יהיו במרכז.
  9. מה יש להתעצבן, זה היה ידוע. שחר בעיקרון מחליט מה יהיה, איפה, כמה ולמה. אנחנו צריכים להתעסק בלנצח אותם!
  10. לא יודע אם כל קהל חושב ככה או שחיפה סתם טיפשים. לראות בכל מקום אפשרי שהם מכנים כל אתר בערך כאתר של "הצהובים" או "תקשורת צהובה", לא חושב שיש אתר כזה או משהו שמתקרב לזה, באמת שזו הזיה.
  11. אתה צודק לגמרי אבל לא הייתי בונה על זה, אנחנו דיי פראיירים בדרך כלל.
  12. העניין שזה נראה שאין אפילו מלחמה על שחקנים, חיפה רוצה ומחתימה, לגבינו זה דיי נראה שאנחנו לא רוצים בכלל משום מה.
  13. נקווה שחלק מאלו שנמצאים בספק כן יהיו בסגל
  14. אין ספק שיהיו טעויות שיפוט כמו תמיד אבל עדיין מאמין שאנחנו יכולים וצריכים לנצח אותם!
  15. האמת לא הייתי במשחק היום וכן, היה את השיר המדובר במשחק הזה גם אם פעם אחת או 2 אז מספיק ובכל משחק זה חוזר מחדש. ברגע שהשיר הזה ירד לגמרי ויתעסקו בלקלל שופטים באמת אולי נראה את זה גם משפיע על הצורת שיפוט של אותו שופט עד אז תעשה לי טובה- תפסיק לחפש אותי בתגובות.
  16. תמיד ארצה 100%, לא הגיוני, לא יקרה אבל זה אני. המעצבן זה לאבד נקודות נגד קבוצה כמו חדרה בבית ולא זה שמדי פעם עוד נאבד נקודות נוספות.
  17. האמת מהמועדון עצמו אני כבר לא מצפה לשינוי ולרעש ובלאגן. מהקהל אני כן מצפה, תעיפו כבר את השיר המפגר הזה, כנסו לחיים של אותו שופט, קללו אותו, את אמא שלו ואת הסבתא שלו אם צריך. מה כלכך מסובך?
  18. הגיוני לאבד נקודה בחוץ נגד באר שבע או אפילו בטדי או בסמי אופר אבל לא בבית מול חדרה.
  19. אתה הגבת לי על התגובה אז אשמח שלא תגיד לי מה לעשות או לא לעשות. אז נבכה כל היום על שיפוט בזמן שגם הקהל עצמו מתעסק בלשיר שירים טיפשיים במקום לקלל אישית את השופט, בזמן שהמועדון עצמו לא עושה כלום. וכן, את חדרה היינו צריכים לנצח עם טעויות שיפוט או בלי, זה לא תירוץ להפסד. זה שצריך לעשות פה לשם שינוי בלאגן לא קשור לזה שאותם חייבים לנצח.
  20. מצאת למי לספר את הסיפורים האלו. הראשון שמדבר על התצוגת שיפוט בליגה הזאת זה אני. תיגמל מהתגובות הילדותיות האלו. כששיחקנו כמו שצריך גם הטעויות שיפוט האלו לא עצרו אותנו, אמרתי שצריך לעשות רעש ובלאגן לפני שמאבדים נקודות, לא עשו אז אין על מה לבכות כי זה לא יעזור, את חדרה בבית צריך לנצח בכל מצב.
  21. כלכך צפוי שזה יקרה דווקא לפני המשחק נגד חיפה. טעות הרוטציות, הבדיחה של לתת מנוחה, לעלות למשחק ולחשוב שהגול כבר יגיע או לשחק במחשבה שאנחנו כבר מובילים. האכילת ראש הכללית על זה שכבר 10 הפרש ושהכל גמור בסוף מחלחל גם לשחקנים מסתבר. לא השופט. לא חדרה, רק אנחנו אשמים, מקווה שלמדו מזה להמשך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.