Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. זה אומר שאנחנו מסכנים את השער סוף סוף שזו גם התקדמות..
  2. לא נגד חיפה במחצית השנייה בעטנו לשער ולא חצי שעה עכשיו, לא זוכר דבר כזה
  3. אני לא מבין איך אפשר להגיע למצב שאנחנו לא בועטים לשער בכלל... זה פשוט הזוי
  4. לא יודע כבר מה להגיד, אנחנו כלכך מתקשים להגיע למצב לגול בזמן שהם בהתקפה הראשונה כבר מבקיעים גול, אין לי כוח כבר...
  5. זה מצחיק שיש נושא על רכש, אנשים מתדיינים על מי צריך להביא ולאיזו עמדה כשאני לא כלכך בטוח שמכבי רוצה בכלל להביא מישהו לאיזשוהי עמדה וספק אם אפילו בלטקסה היה חותם אם לא הפציעה של ניר ביטון.
  6. כן, לא משנה כמה גרועים היינו אתמול, אחרי שהמשחק נגמר ויש לפנינו עוד כלכך הרבה ואנחנו מקום ראשון ובמיוחד עוד שנייה דרבי תמיד התאבון נפתח מחדש.
  7. באמת מדויק. אבל הבעיה שזה כל הזמן חוזר על עצמו פה, אחרי ניצחונות הכל טוב ויפה וכולם טובים ומעולים ונפתחים נושאים לחיוב ואחרי הפסדים נפתחים נושאים עם סיסמה אחת- "הביתה". לא הבנתי, לא מבין ולא אבין את זה לעולם. עצבני כמו שכל אחד פה אבל תסתכלו שנייה על הטבלה ותבינו שאנחנו מקום ראשון והליגה עוד ארוכה כמו שלפני שבוע היה 10 ולא לקחנו עדיין אליפות אז היום שירד ל5 לא אומר שהפסדנו אליפות.
  8. היינו גרועים, כולם כולל כולם ללא ספק. לא צריך לגמור את העונה כשאנחנו מקום ראשון כמו שקורה פה. זה משהו קצת הזוי שתמיד קורה פה, אם מנצחים מחמיאים לכולם ופותחים נושאים כמו שהיה עם מוסקרה, אבישי כהן וכו' אבל כשלא הולך ומפסידים גומרים את כולם וכולם הביתה. השם של הנושא פה מדויק לגמרי. לא חשבתי שנגיע למשחק האחרון של העונה בלי הפסדים כמו שקרה עם איביץ'. גם אנחנו שנה שעברה ניצחנו אותם והורדנו ל5 הפרש וזה לא באמת נתן לנו כלום. העניין תלוי בהמשך ולא רק במשחק היום עם כמה שהוא באמת היה חשוב. ועכשיו לעבור הלאה ולקוות שכן יגיע רכש מתאים.
  9. לא זוכר משחק כלכך גרוע של שחקן שלנו מאז שאני רואה כדורגל כמו של דור פרץ היום. שבר שיא חדש.
  10. בבקשה אל תחפשו היום להאשים את השופט במשחק הזה! היינו גרועים כולם כולל כולם, כנראה שגם משחקים כאלה קורים. הלאה!
  11. לא מבין איך אפשר לרצות להבקיע גול בלי לבעוט לשער, כל התקפה שלהם נגמרת בבעיטה ואצלנו כלום.
  12. לא זוכר משחק שנראנו כלכך רע נגדם, גם במשחקים שהפסדנו נראנו הרבה יותר טוב מהיום...
  13. כולם היום באפס אחוז יכולת, לא ברור מה נסגר. לא ברור מה עובר עליהם. שיעשה חילוף לפחות לשנות משהו.
  14. קיוותי לשינוי בראש של השחקנים אבל המצב בדיוק אותו דבר, אנחנו משחקים בלחץ והם רגועים.
  15. לא מצליח להבין למה נותנים לשחקנים שלהם לרוץ עם הכדור בכיף שלהם עד הרחבה ולא רצים לשחקנים שלהם? קטע קבוע ולא ברור. לרוץ ליד השחקן במקום אל השחקן.
  16. רשמתי לשים גול על ההתחלה ומשם להמשיך לעוד, הייתי דיי ברור.
  17. המחצית הגרועה העונה ללא ספק. כולם היו גרועים. מבחינתי שישימו את המחצית הזאת בצד. קין חייב לאפס אותם ולתת להם בראש. אין מה לבנות בתכלס על הספסל היום יותר מדי. לעלות למחצית השנייה מחדש בטירוף ולשים גול על ההתחלה ומשם להתקדם לעוד, אין ברירה, שמתכוונים למשחק עונה מתכוונים למשחק הזה. מעצבן, מבאס אבל אפשר להפוך את זה.
  18. זה תקין שהם רצו לזהבי עוד לפני שהוא שחרר בעיטה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.