Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. אתם באמת עוד אופטימים שיגיע רכש אמיתי? אפשר באמת לסגור את החלון הזה כמו שרשמו פה לפניי.
  2. אם נהיה אמיתיים גם שהיינו ברצף נצחונות ברוב המשחקים מאז החזרה מהמלחמה בליגה ניצחנו בהפרש של שער אחד, בלי חילופים כמעט, בלי שיתוף של הספסל, כנראה זה היה עניין של זמן עד שהסיפור הזה יקרה, אבל מודה שלא האמנתי לרגע שנאבד ככה את ההפרש בכזאת מהירות ובלי תחרות בכלל.
  3. אנשים מדברים על החסירון של מילסון אבל במשחקים האחרונים שלו היו לא מעט כאלה שבאו בטענות גם אליו. מה נסגר מאז התיקו מול חדרה לא ברור והלוואי שהיה לי מושג מה יכול להעיר אותם כי כמו שזה נראה את המקום הראשון נאבד בקרוב מאוד.
  4. מה זה עוזר לנו מה היה צריך? ונגד חדרה מה היה צריך להיגמר? ונגד ריינה?
  5. האמת שאין קשר כבר ללוזר, לא מנצחים את חדרה, את הפועל פתח תקווה, מפסידים בבית לחיפה ודיי בקושי מנצחים בדרבי.. הבעיה היא לא באף אוהד אלא במאמן ובקבוצה. לא מבין מה קרה במשחקים האחרונים והחיסרון של מילסון זה לא תירוץ.
  6. לא חושב שהיה לקבוצה כלשהי כלכך קל אי פעם לצמצם ככה מ10 הפרש
  7. לא מבין למה הם לא משחקים חכם ופשוט, כמה פסים ועוד פסים ועוד פסים... מה כלכך מסובך בלבעוט לשער? ככה עד כמה שזכור לי מבקיעים גולים.
  8. אפילו תירוצים של בזבוז זמן או שופט לא יעבדו פה היום, זה פשוט לא זה בחודש האחרון..
  9. צריכים שינוי, אולי דן ביטון במקום דור פרץ, קצת יותר יצירתיות ולא סתם לעמוד כמו בול עץ ברחבה ולחכות שאולי מישהו ירים. ככה לא נבקיע גם עוד שעתיים אלא אם זהבי יצליח איכשהו...
  10. אני באמת מנסה להבין את העניין, אתה ואחרים באמת חושבים שאם אף אחד לא ידבר על עניין הורדות נקודות אז זה פשוט לא יקרה? צריך להבין שהתובע תמיד יעמיד על העונשים הכבדים ביותר ובבית הדין תמיד נקבל את העונש הכבד ביותר שאפשר ואם אפשר גם איזה תקדים כלשהו שאף אחד לא קיבל לפני אז גם זה ככה על הדרך, הם רק חיכו להזדמנות וכרגיל סיפקנו להם אותה. האמת, לצערי לאחר 12 שנים בשער 11, החלטתי בתחילת העונה לעבור ל13 כי נמאס לי כבר לשבת בבית בזמן שיש לי מנוי ל11 כי סגרו את היציעים כל פעם בגלל האבוקות וכו'.
  11. זה צפוי מהרגע הראשון, יבקש סליחה, ישרקו לו בוז משחק- שניים והכל יעבור כלא היה.
  12. מה שהיה הכי חשוב לעשות בשינוי תקנון הזה ולא עשו היה להתחשב בעבודה שהקבוצה עושה בהרחקות ועונשים וכו ולא כמו עד עכשיו שזה לא היה רלוונטי בכלל.
  13. תהיה רגע מציאותי, לא מדובר אפילו על אבוקה שנזרקה רחוק מהשחקנים ואז אפשר לטעון משהו, הם שיגרו זיקוק שלדעתי לא באמת היה מכוון להגיע לדשא ומישהו פשוט לא הצליח לשגר את זה כמו שצריך אבל ברגע שזה פגע קרוב ללוקאסן ורואים אותו בורח ומעמידים אותנו בנסיבות מחמירות לא רואה מצב שלא יורידו לנו נקודות, הלוואי שאני טועה.
  14. הבעיה שזה לא יגרום להם לא לעשות את זה פעם הבאה, לא מספיק שאיבדנו 7 נק' הפרש, עכשיו זה עוד ירד, לא אתפלא אם זה יהיה גם יותר מנקודה אחת.
  15. הבעיה שהמחאה לא באמת גרמה להם להשתנות בשום דרך. השדרנים והפרשנים עדיין נגדנו, "הכתב" עדיין נגדנו, האתר בכללי כמובן עדיין נגדנו. אז מחקנו את האפליקציה, ביטלנו את הערוצים, לא נכנסים לאתר שלהם, רוב האנשים שם אוהדי חיפה/הפועל וזה לא באמת ישתנה. צריך לדעתי לפחות כמה שפחות ואפילו בכלל לא להיכנס לאתר שלהם, לא לראות שום ערוץ שלהם אלא אם יש משחק וככה פחות נתעצבן על החרא הזה.
  16. איזה מטורף זה עד כמה אנחנו נגד העולם, פתאום שכאילו יש משהו לטובתנו למרות שאין פה שום דבר שהוא באמת לטובתנו בשיפוט אתמול, לא רק אוהדי הפועל יוצאים עם קמפיין הזייה אלא גם מצטרפים אליהם אוהדי חיפה ובטוח עוד אוהדים של קבוצות אחרות. אף אחד מהם לא מזכיר את הנבדל בגול השני של הפועל ואת האדום בעבירה על זהבי... הבעיה העיקרית שבסוף זה ימשיך להשפיע על שיפוט גרוע לרעתנו כמו תמיד אבל אז חוץ מפה אף אחד לא יעשה באמת רעש על זה.
  17. לפעמים אני באמת לא מצליח להבין, אם קארצב חותם עכשיו בחיפה כולם פה בוכים איך לא החתמנו אותו, כשיש דיבורים שאולי הוא כן יגיע אז מחפשים מה לא טוב בו. כבר התייאשתי.
  18. מקווה שיהיה לנו מזל ולא יורידו לנו נקודות. צריך להגיד תודה שיש הפועל שאני מקווה שזה יוציא אותנו מהתקופה הרעה כי עם כמה שההגנה רעה, כן הגענו למקום הראשון ול10 הפרש עם הסגל הקיים.
  19. אני כבר לא אופטימי עם רכש כי גם שמביאים אז או שהם נשארים על הספסל או שהם נראים כמו מוסקרה שלא יציב בעליל. נקווה לטוב בכל זאת.
  20. לא מבין למה אתם מתרגשים מזה, זה תמיד ככה, בחיים לא תראו טירוף כזה שהטעות לרעתנו, זו המציאות, תמיד נהיה נגד כל העולם.
  21. פרץ גמור מתחילת העונה, כבר קשה לי עם התירוץ הזה של עייפות.
  22. זה נכון אבל מצד שני, יש לו את הגול השטותי הקבוע והלחץ שהוא עם הכדור, לא יודע את מי עדיף כבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.