Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. בריאות! האמת שאני אף פעם לא רואה פנדלים. במגרש מסתובב ובבית הולך לחדר אחר.
  2. כן טוטו לא טוטו, אין כמו לנצח את השרמוטות האלו
  3. כל המשחק זה שיגע אותי העניין עם העוצמות של הקהלים, אצלם יכולים לשיר 14 איש ואצלנו 10,000 ואותם שומעים חזק יותר וברור יותר, הזיה לגמרי.
  4. חשבתי שמותר לשחק כדורסל או שזה רק לחיפה מותר?
  5. לא מבין למה הוא תמיד מעדיף להוציא את יוריס ולא את דור פרץ
  6. לא מבין למה מסתבכים עם הדבר הכי קל בכדורגל- פסים.
  7. מתאים לפיינגולד הזה להיות בהפועל, שחקן דוחה
  8. אם במחצית הראשונה נראנו לא רע אז במחצית השנייה אנחנו לא באמת קיימים עד עכשיו
  9. איך אפשר להגיע שכל התקפה מתחילה ונגמרת בניסיון למסור לערן שלא באמת יהיה פנוי כמעט אף פעם, לאף אחד אין בטחון לבעוט לשער
  10. לא מצליח להבין, או שיש שם יותר אוהדי חיפה או ששיחקו עם המיקרופונים שם או שזה באמת לא ברור איך אותם שומעים הרבה יותר חזק בשידור..
  11. השופט פשוט עוצם עיניים שכזה מדובר בחיפה
  12. כל השירים שלהם נגדנו, יש להם גם שירים שקשורים לקבוצה שלהם?
  13. כל פעם מחדש חוזרים על הרמות כשאין אחד שיודע להרים, אולי די עם זה
  14. אתם עוד מתעצבנים מזה? כבר התייאשתי מהשיפוט, אפילו בטעות לא יתנו פנדל.
  15. ביקורת אפשר לתת תמיד אבל יש הבדל בין ביקורת לבין להגיד שאולי הוא כבר לא מתאים כאילו שיש תור של מי שרוצה לקנות ממנו את מכבי..
  16. זה מצחיק איך תמיד שקצת קשה מתחילים לחפש אפילו את גולדהאר, לאנשים כאלה באמת מגיע אחד כמו לוני בשביל להבין מה ההבדל.
  17. אני כבר לא יודע אם אנחנו אשמים או שהקבוצה האחרות עושות דווקא רק לנו, עד ששחקן חותם פה יוצאת הנשמה ואצל חיפה תוך יום-יומיים חותמים שם. לא מבין את זה.
  18. לא אכפת לי שזה "רק" גביע הטוטו, תקופה לא טובה, ענייו של ניהול הסגל של קין, רכש או כל דבר אחר, בכל משחק נגדם חייבים לבוא ולנצח. מקווה שהוא למד מהטעות במשחק הקודם שדגו למד מבכר לבוא על מנת לעקוץ וללכת אחורה ולתת לנו להחזיק בכדור בלי תכלס, כמו שבכר עשה בהמון משחקים נגדנו. אבל בתכלס, לדעתי, המשחק הזה היה צריך להדחות ושיעשו מאמץ למצוא תאריך חלופי כי אם תתחיל עכשיו מלחמה בצפון הליגה תעצר שוב, ואז לא באמת תהיה להם ברירה.
  19. סביר להניח שאם חיפה היו מחתימים את הקאסה הזה בלי שהייתה פה מן תחרות הזויה עליו מצידנו, אף אחד לא היה מדבר על זה וזה לא היה מעניין. הבעיה היותר גדולה מזה ששחקנים מעדיפים ללכת לשם, היא שאנחנו לא באמת מחפשים (לפחות לפי מה שפורסם) שום שחקן בעמדה שאנחנו צריכים באמת. מקווה שעד סוף החלון נחתים שחקנים שאנחנו באמת צריכים אם זה ישראלים ואם זה איכשהו איזה זר למרות שקשה לי להאמין שנצליח להנחית פה מישהו ברמה במצב הנוכחי במדינה אבל נקווה.
  20. מעצבן, מבאס, מרתיח, לא יודע כבר מה יותר מתאים למצב הנוכחי... מהרגע שהתחלנו לאבד נקודות נגד חדרה, ריינה והיום פתח תקווה, ככה לא לוקחים אליפות. לחיפה פה ושם עוד אפשר להפסיד כמו שאפשר לנצח אבל כמו שתמיד אומרים אליפות לוקחים נגד הקטנות ואנחנו רק מאבדים נקודות נגד הקטנות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.