Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by עידן מוסקונה

1. הלוואי שתהיה "ליגה חלשה" כל שנה כמו שהם טוענים על העונה הזאת
  2. לא מבין את המרדף הזה של קבוצות להגיע לאירופה ואחרי משחק אחד להגיד שזה פחות חשוב ושהליגה יותר חשובה ועוד לחזור על זה שנה אחר שנה.
  3. פתאום שקולטים שהעונה המטורפת הזאת נגמרה.. פשוט עונה חלומית! תודה לך מכבי ויאללה לבלומפילד
  4. מחכה כבר לרגע להיכנס לבלומפילד ושתחזור הרגשה הזאת שאין דרך להסביר אותם במילים של משחק כדורגל שזה משהו שנעלם לי ושממש אין אותה בנתניה. שיגיע כבר!
  5. זה לא שופט כזה או אחר פשוט כולם גרועים ולא משנה מי שופט אותנו! כולם פשוט חרא של שופטים, אין להם מושג מה התפקיד שלהם.
  6. כולם היו גרועים ושאננים.. לא ברור מה עבר עליהם היום... כנראה שה2:1 הגיע מוקדם מדי וגרם להם להעביר את הזמן
  7. עוד ב1:0 שלהם הייתה לי הרגשה שנפסיד גם אחרי המהפך שלנו המשחק הזה הרגיש שמשהו לא טוב יקרה. איזה עצבים יא אללה
  8. אתם כל פעם מופתעים או מעצובנים על השיפוט. חלאס לצפות לדברים, חלאס לחשוב שיהיה איזשהו שינוי עם השיפוט בארץ! הוא היה חרא, הוא חרא והוא ישאר תמיד חרא!
  9. שונא את הקבוצה הזאת שלא יעשו איתם שום עסקה ושם טרייד ושום כלום לא מבין איך אפשר להישאר עם ספסל בלי שום שחקן התקפה נורמלי... כנראה הטעות הרצינית הראשונה של איביץ וזה עלה לנו בהפסד כלכך מעצבן... עונה שלמה שומרים על 0 הפסדים בשביל משחק כזה...מעצבן!!
  10. סוף סוף!! תותח אמיתי! אמרתי את זה כבר אחרי המשחק נגדם בחצי גמר. לא להשאיל להם יותר שחקנים גם לא למכבי פ"ת.
  11. זה באמת מפתיע אותי שאתם מצפים להגינות בגלל הואר הזה. שכחו מהעניין. ברוב הפעמים ילכו נגדנו, לא משנה מה היה
  12. לא קל בכלל למצוא חלוץ ברמה.. לדעתי צריך להישאר
  13. תותח אמיתי! באמת שכיף לשמוע מישהו במכבי אומר את מה שהוא מרגיש!
  14. אותי מעניין לשאול את האיגוד, אם זה היה הפוך גם לא היו שורקים? פשוט הכל מכור בכדורגל פה
  15. אם הכדור היה פוגע בראש ואז ביד הכדור היה משנה כיוון אפילו בקטנה רואים שזה נוגע רק ביד רק מזה שהכדור לא משנה כיוון
  16. לא מבין למה יש מופתעים לאחר פרסום הזוית הגרועה ביותר שאפשר להסיק ממנה אם יש פנדל או לא ועוד להסתמך על זה בטיעון בתקשורת. הלכו חזק על הקטע שהיה מגע עם הראש קודם שבכל זווית נורמלית רואים שלא היה קודם ובטח שלא ראש ואז יד. בנוסף הם טוענים שהיד איתה במקומה הטבעי עוד לא יצא לי לראות שחקן שבאופן נורמטיבי שולח ידיים לצדדים במשך המשחק סתם ככה.
  17. לא בטוח שהיה מחליט על הפנדל. הם עדיין בגישה של המצאה שלהם עם הראש.
  18. הבעיה שכל השופטים בארץ פחי אשפה לא רואה שופט אחד שנזכר לרגע שהוא לא עניין במשחק ואף אחד לא בא לראות אותו שופט ובאמת לוקח החלטות לפי מה שהיה ולא לפי מה שבא לו באותו הרגע לפי האגו שלו.
  19. אבל זה בדיוק העניין גם אני לא רוצה שלהתלונן בתקשורת על כל שטות יהיה מנהג של מכבי אבל המקרה שהיה אתמול לא יכול לעבור בשתיקה. זה שלקחנו אליפות ואנשים עדיין בעננים בגלל זה לא אומר שצריך לשתוק אחרי טעויות כמו אתמול זו דעתי לפחות.
  20. וגם אחרי הסרטון הזה רואים שאין מגע עם הראש אלא שהוא מנסה לנגוח אבל הכדור פוגע לו ביד.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.