Jump to content

i.d.a.n

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

About i.d.a.n

• Birthday 29/12/1990

Recent Profile Visitors

385 profile views
  1. לא מבין מאיפה מגיע העניין הזה של לחפש בכל מצב שהשופט כן צדק בהחלטות שלו. יש מצבים שסבבה, אם יש נבדל, אז יש נבדל. אבל במקרים שזה יכול ללכת לכאן ולכאן ובאופן אוטומטי, הוא הלך נגד מכבי ורק חיפש סיבה וגם שראה שלא הייתה נגיעת יד כמו שחשב, אז הלכו על עבירה ועדיין יש פה אנשים שאומרים שזה תלוי מי יזם את המגע... נראה לכם שזה רלווטי לשופט מי יזם את המגע? שהוא רואה שוער על הדשא(ואפילו בלם) ישר שורק לעבירה נגד השחקני התקפה
  2. לא שיש לי ספק שנקבל את העונש החמור ביותר, עדיין לא נתפס בעיניי שאפשר להעניש בסגירת שערים או רדיוסים למיניהם(דברים שכבר היו) שהמקרה הזה היה במשחק חוץ בכלל שבמקרה היה בשער 11 בבלומפילד. יכל גם להיות במגרש אחר או בשער אחר.
  3. זה טירוף שכל אחד מאיתנו יכול סתם ככה לקבל מכות משוטרים לפני משחקים כי מתחשק להם קצת אקשן ויש להם תירוץ לכמה משחקים את הדרבי.
  4. ממש, יותר גרוע מהשיפוט אתמול. לא צריך לחפש בכוח שהוא עבד לפי איזושהי חוקה. לפחות גול אחד שלנו היה צריך לאשר אותו ולצאת מהטירוף פסילות.
  5. גם אם כל 4 גולים היו חוקיים לגמרי, עדיין השופט היה מקבל גיבוי מהאיגוד של הטמבלים האלה. אבל תגובה כזאת באמת כבר מסבירה באיזה אנשים מדובר.
  6. מבחינתם ברגע שמדובר באוהדי כדורגל, הכל מותר. גם להכניס מכות ואז להבין שבכלל לא מדובר בבנאדם שחיפשו ופשוט להמשיך הלאה. גועל נפש.
  7. בשום משחק לא ראיתי את הטעות שאתה מדבר עליה ואני רואה משחקים מספיק שנים. 4 שערים מעולם לא היה מצב שפסלו. זה היה נראה שהם נכנסו לטירוף פסילות ולא משנה מה, הם ימצאו שהיה משהו העיקר לפסול. ואחזור על עצמי שוב, לפי מה שראיתי בכל משחק אי פעם: ההנחיה היא לשרוק לנבדל ברגע שהשחקן שבנבדל נוגע בכדור. ההנחיה היא לשרוק לעבירה על השוער ברגע שנעשתה עבירה על השוער. ההנחיה היא לשרוק לנגיעת יד ברגע ששחקן נוגע ביד. אין פה חוק יתרון, זו לא עבירה על שחקן שהקבוצה שלו עדיין עם כדור לאחר שנעשתה עליו עבירה. ולא ברור לי איזה משחק ראית, השופט עצר את המשחק בגלל שהקשיב לשופטי הואר 5 פעמים(פנדל שהחליטו שצריך לבדוק ו4 שערים).
  8. לא צריך תמיד לחפש את מי שלא שיחק. באופן כללי אהבתי איך שמכבי שיחקו במחצית הראשונה. אם לא הטמטום של השופט שגם אם צדק, הוציא לשחקנים את כל הרוח מהפרשים עם הפסילות שלו, סביר להניח שהיה נגמר 2:0 לפחות. איביץ פתח עם אחלה הרכב.
  9. נגיד וכל הגולים היו צריכים להיפסל, הפריע לי שהוא חיכה כל פעם שמכבי תבקיע ואז נזכר שיש סיבה כלשהי לפסול. יש גם דרך לשרוק לנבדל או לנגיעת יד או לעבירה על שוער כמו שעושים בכל משחק. היה פה משהו קצת מעבר לסתם שיפוט רגיל. הוא לא שלט במשחק בשיט גם לטובתנו וגם לרעתנו. מסוג השופטים שלא מתאימים לנהל משחק בליגת העל. ושוב זה לא עניין אם הוא צדק בכל החלטה של לפסול שער, למה לחכות אחרי הגול ולהיזכר שיש נבדל/עבירה/נגיעת יד?
  10. איך הם אוהבים לחפש איפה אפשר להעמיד את מכבי לדין על כל דבר. הקבוצה היחידה שמעמידים אותה לדין על סמך הטלוויזיה. אין לי ספק שעוד יגיע היום שיעשו משחק חוזר או יבטלו גול/אדום או משהו כשמדובר במכבי, אין להם גבולות.
  11. הכי כיף לקום עם כאב גרון ולהיזכר בטירוף שהיה אתמול. אין כמו דרבי בבלומפילד.
  12. אל תהיו אופטימים ואל תחפשו הגיון, שמדובר במכבי, כל עונש הגיוני מבחינת בית הדין. סבלנו מהם מספיק כל השנים בשביל ללמוד שאצלנו כל עונש יהיה המירבי שאפשר לתת. ברגע שהדליקו את האבוקות והרימוני עשן, ידעו מה יהיו התוצאות של זה. בכל מקרה, היה תענוג אתמול.
  13. כי זה כבר קרה שאחרי משהו שקרה במשחק חוץ שישבנו ב11 שסגרו אותו והמנהלת לא באמת חושבת איך למגר משהו אלא לתת בראש שמדובר במכבי. אין לי ספק שלחיפלה לא היו נותנים כלום
  14. כל עוד מכבי לא תראה שהיא תפסה את אותו אוהד שפגע בצלם ותובעת אותו באופן פרטי, סביר להניח שיסגרו את 11 לכמה משחקים וקנס כבד. כשזה מדובר בהפועל יקבלו "נו נו נו" וימשיכו הלאה.
  15. עד המשחק נגד בית"ר הם ניצחו רק קבוצות תחתית... ללא ספק שיש להם קבוצה לא רעה העונה אבל מפה עד לאליפות או עדיין להיות מועמדים על האליפות בזמן הפלייאוף ולא לקראת סוף הסיבוב הראשון יש המון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.