Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

8,676 profile views
  1. עדיף להפסיד את המשחקים האלה שניצחנו "בחאווה" כמו קבוצות אחרות בצמרת? בסוף לוקחים אליפות מהניצחונות האלו. אף אחד לא מצפה לנצח כל משחק נגד כל קבוצה בליגה 4/5:0, תהיה גם ריאלי. ברור שיש איפה להשתפר גם לשחקנים וגם למאמן, אבל לא יקרה כלום עם טיפה פרגון ולא רק תלונות.
  2. נראה לי שמגיע ללאזטיץ' קצת יותר קרדיט. ובחייאת פחות ניחושים בנוגע לזהבי, אל תהפכו לערוץ הספורט.
  3. כמו שלא חשבתי שחיפה יותר טובה מאיתנו כמו שאהבו להגיד פה ש"עד ינואר הם יפתחו עלינו פער", ככה לא אגיד שהם יצאו מהמירוץ או משהו. בש וביתר קבוצות לא רעות בכלל אבל לא חושב שאף אחת מהן תרוץ באמת עד הסוף. והכי חשוב הגיע הזמן שאנשים פה יאמינו קצת יותר בקבוצה שלנו ויפסיקו "לקנות" תיקו במשחק כזה או אחר בליגה.
  4. לא זוכר דבר כזה, הם תמיד אנטי מכבי ופרו חיפה אבל דבר כזה עוד לא היה. מעניין אם מישהו יבדוק כמה פעמים הם אמרו את המילה "חיפה" במשחק.
  5. מקווה שאנשים פה יפסיקו "לקנות" תיקו כל פעם מחדש נגד חיפה. אחלה מכבי, ניצחון גדול! גבי ענק ומשפתי ענק!
  6. השידור שהיה במחצית הראשונה אני לא זוכר דבר כזה בכל השנים שאני רואה כדורגל. לנבחרת ישראל אין טירוף כזה בשידור כמו שיש לחיפה. "מה חיפה צריכה לעשות?" "איך חיפה תצא עם לפחות נק?" "מה חיפה עשתה בגולים שלנו?" "איך חיפה לא הבקיעה?" וכו וכו וכו פשוט הזיה
  7. האחרים לא פחות גרועים, אנחנו בליגה עם שופטים ברמה של כלום. כולם כולל כולם.
  8. איפה שהוא יכול להיות נגדנו הוא שם אחושרמוטה.
  9. גול מטורף ועמרי אפק ושפיכלר מדברים על חיפה, פעם חשבתי שאין יותר גרוע משלמה שרף אז זהו שכן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.