Jump to content

עידן מוסקונה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About עידן מוסקונה

• Birthday 29/12/1990

Recent Profile Visitors

1,188 profile views
  1. אבל אתה מבין שאני לא אומר אחרת, השופט היה חרא כרגיל לקח לנו שני פנדלים וזה יכול להיות נכון לכל משחק שיהיה בהמשך העונה(יקחו לנו עוד המון פנדלים) ועדיין הבעיה היא הקבוצה ולא השופט. משחק ששופט לקח לנו זה היה נגד נתניה לפני שנה וחצי שפסלו לנו 4 שערים כולל שניים חוקיים לגמרי בזמן שבסוף יצא 0:0, ולא מה שהיה אתמול שלא נראנו כמו קבוצה במשך יותר 80 דקות
  2. כי הכי קל לשופט לשרוק בעד הבלם, טמטום אבל ככה זה כמעט תמיד. פחות כאב ראש מבחינתם ככה זה נראה לפחות.
  3. בדיוק. בתכלס בלי קישור נורמלי רק שחקן כמו בסגנון של זהבי ידע לייצר לעצמו מצבים לבד! חייבים קשר עושה משחק שידע לתת לו פסים נורמלים ולא כמו שהיה אתמול.
  4. מקווה שזה שהפסדנו תואר(מזיז או לא מזיז זה עדיין תואר ששווה אפילו שניים ביחד עם הטוטו) לחיפה ולא סתם לקבוצה אחרת יגרום למישהו במכבי להתחיל להתעורר ולסגור עם שחקני חיזוק גם אם זה יעלה קצת יותר כסף ממה שהם התרגלו להוציא בשנים האחרונות לפחות שנתמודד על מקומות 1-3 ולא 4-5.
  5. כשהוא רואה את הסגל הנוכחי ויודע מה הוא עשה פה בשנתיים קשה לי להאמין שהוא ירצה לצערי.
  6. לא מבין מה החלץ שלך להמשיך עם השטויות האלה שהפסדנו בגלל השופט? זה נהיה מנהג וזה מגוחך! אם היינו ברמה גבוהה ומפסידים או מאבדים נק כמו שהיה בעונות הקודמות אז הייתי מבין ומסכים ב100% אבל תתחילו להיות מציאותיים!
  7. זה היה מצחיק שהפנדל עם היד היה כלכך ברור ואפילו סאן מנחם תפס את היד שלו שנייה אחרי, האמת שאני כבר לא מצפה לכלום מהשופטים בארץ. מי שעוד ממשיך להיות מופתע או עצבני חבל כי ככה יהיה כל העונה וכל עונה.
  8. מסכים שהשופט היה גרוע אתמול ולא שרק הרבה דברים לטובתנו. אבל זה נהיה מנהג כל פעם של מישהו אחר פה להחליט שהכל בגלל השופט. בקושי בעטנו חצי פעם. הבעיה המקצועית היא הבעיה ולא פנדל או השופט הוא הבעיה.
  9. אתה שם לב שבכל משחק מישהו פה מחליט שאנחנו מפסידים בכל משחק בגלל השופט? אין לנו קבוצה. אני מקווה שבמכבי לא חושבים כמוך וכמו עוד פה שאולי אין בעיה והסיפור תמיד זה רק השופטים. הזיה אתם באמת!
  10. א. אז תבין כמה אופטימי כמוני איבד את זה אחרי שני משחקים כאלה ידידי. ב. באמת שזה מצחיק אותי שאתה וגם אחרים פה משוכנעים שהכל סבבה ושחקן אחד או שניים יפתרו את הבעיה. זו לא הסיטואציה אחרי עזיבת זהבי שעוד היו פה שחקנים נורמלים והיה צריך קצת חיזוק. זה מאוד נחמד הסיפור הזה שאתה מספר שנאבקנו איתם על האליפות עם השחקנים האלו אבל העובדה שהיום מכבי נראים כמו כלום. מה זה יעזור לנו כרגע איך נראינו בעונה שעברה ובזכות איזה שחקנים? אם זה משכנע אותך שהכל טוב ושגם העונה נאבק על האליפות אז סבבה מאחל את זה לכולנו!
  11. שמע, אני בין האופטימיים הכי גדולים שאני מכיר לפחות. גם אם יהיה 3:0 ליריבה בדקה ה89 אני אאמין שאולי יקרה משהו, פאתטי, אופטימי אבל זה אני. אבל לחשוב שהקבוצה שראינו היום לא צריכה חיזוק רציני זה כבר הזיה. חיפה באמת לא כזאת גדולה אבל יש לה שלושה/ארבעה שחקנים שמכלום יכולים לשים גול במשחק וכרגע אני לא רואה אפילו אחד כזה אצלנו(אני מדבר נטו מהשני משחקים שהיו לא רלוונטי לי מה היה בעונה שעברה). זה אשכרה נראה שלקחו 11 אנשים מהרחוב וביקשו מהם לנסות לחבר כמה פסים. לא היה פשוט כלום. באמת שהרבה זמן אני לא זוכר דבר כזה. הבעיה היא לגמרי מי יגיע. כי אם לא יביאו לפחות 5 שחקני הרכב ברמה אז באמת אין לנו מה לחפש להתמודד על משהו רציני השנה.
  12. מסכים ללא ספק שליאני צריך למות ושהיו לו טעויות קריטיות אבל אחזור על דברי מיום חמישי לא בגלל זה הפסדנו. חלאס לחפש להאשים את השופט בהפסדים. זה שהם כולם גרועים- ידוע. לא הגענו לחצי מצב נורמלי ב97 דקות(גם בחמישי לא) אין מי שיתן פס פשוט לגול(אני כבר לא מדבר על פס חכם או יצירתי). שחקן כמו אבו פאני עושה צחוק מההגנה. מה שהכי לא ברור לי זה שלפי ואן לוון איכשהו תמיד הוא יוצא כמעט מרוצה מכל משחק. רשמו פה לפני שזה נראה שגם לאף אחד במועדון לא כזה אכפת מהמצב. היו כמה שחקנים טובים יחסית לליגה פנויים והיום הם בקבוצות אחרות במקום לחתום אצלנו. על זרים אני בכלל לא מדבר. מקווה שמשהו ישתנה בראש של מי שצריך בשביל שאולי נוכל להיות סוג של תחרות על מקומות 1-3.
  13. יש פה אנשים בפורום הזה שמחפשים להראות שהם כאילו יודעים הכל, מבינים בהכל ועונים בציניות מגעילה. חלאס עם ההודעות הטיפשיות האלו על זה שיביאו שחקנים. אנחנו בסוף יולי ולא רואה איך מביאים פה שחקנים שישנו את הכל. אז חלאס עם התגובות הציניות. מקווה שמשהו ישתנה אצל המאמן ושיתחיל לתת לצעירים את המקום בהרכב על חשבון ריקן ופיבן שלא באמת שווים מקום בהרכב באף משחק.
  14. לגביי נחמיאס נראה לי שצריך לחכות כמה משחקים בשביל להחליט ששחקן שהגיע ושחקן שהיה כמעט עשור באותה רמה או לא..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.