Jump to content

קינג קונג

משתמשים רשומים
    453
  • Last visited

About קינג קונג

• Birthday 29/12/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://12p.co.il

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,414 profile views
  1. היום קיבלתי גימלים ממריאנה אני בערך האלוהים של הבהד עכשיו
  2. אחי אני כרגע נמצא בקורס טמ"מ בבה"ד 7 3 חודשים של 12-2 בבה"ד לומדים כמו שאמרו פה על הנתבים, מתגים. עושים במהלך הקורס סמסטר ראשון מתוך 4 של CCNA (ולא, מיכאל, זה לא מסתכם ב-PINGים) אחרי זה תלוי בהצבות אתה יכול ללכת להיות סטלן שלא עושה כלום באיזה גדוד בקיבינימט ויש לך הצבות טובות נגיד ב-8200 וכאלה בקיצור רק אם זה מעניין אותך אז זה סבבה של קורס
  3. תודה לכולם אוהב אתכם בקיצור למרות שהתרחקתי גם לפני הגיוס אני מקווה שאני יצליח להגיע למשחקים ולשמור אתכם על קשר שוב תודה ולסיום אני חייב השחקן
  4. קצת באיחור אבל מאור הרבה הרבה מזל טוב עד 120 לשנה הבאה בליברפול הבנויה
  5. אין מצב שהחתימה הזאת תעבור בשקט -נערך - אני מעדיף שגיא סולומון יעלה כל השנה (אופציה מרגשת ביותר ) "ראשי אוהדים" עאלק
  6. חארטה בלגית ומדבר איתך מישהו שהיה בליברפול ווסטהאם לפני 3 שבועות וראה את החצאי גמר ליגת אלופות בפאבים של ארסנל וצ'לסי (שלא נדבר על מילוול נגד לידס שהקהל של מילוול גם לא פראיירים) הם לא פראיירים בכלל אמנם זה סגנון עידוד שונה ולכל הקבוצות יש אותן מנגינות (אבל בינינו איפה לא חוץ מהארץ הדבילית שלנו) והם לא מגוונים וזה אבל מבחינת חוזק ואחידות ועוד מלא אלמנטים של עידוד הם ענקיים קפוץ שנה הבאה לאנפילד (וקח אותי איתך ) ואולי תשנה את דעתך
  7. זיגי- אין משחק באנפילד כשאנחנו שם (יש מחר אבל אנחנו נהיה עדיין על המטוס) נקווה למצוא כטיסים לווסטהאם ליברפול בווסטהאם
  8. מאורלוד ואני מחר בלונדון נקווה שכשנחזור כל החרא שביציע יעלם ונחזור להיות הקהל הכי טוב בליגה השחקן ה-12
  9. זה לא שווה את זה על הזין החשיבות של המשחק לראות אותו בפאב ליד האיצטדיון זה עדיין אווירה אחושרמוטה אם ליברפול הייתה בחצי גמר זה סיפור אחר אבל 800 פאונד לכרטיס הכי גרוע אני לא מעוניין
  10. יש טיסה עכשיו למצוא הוסטל בלונדון בכל הכוח
  11. קיצר בחרנו לונדון לראות חצאי גמר ליגת אלופות בפאבים ואולי לתפוס איזה משחק טוב ככה על הדרך וואי בא לי ליברפול! עכשיו ראיתי את הסרט על בניון אין מצב אני נוסע לאנגליה ולא רואה ליברפול ****
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.