Jump to content

נשנה את העולם

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

383 profile views
  1. אני אוהד הפועל אבל אוהב לקרוא פה, מעדיף לא להגיב הרבה אבל הפעם אני חייב לפתוח נושא. אני קורא באתר שלהם(אולטראס.co.it) ואני שם לב שהם חיים בסרט. ככה זה היה אצלכם כל השנים? הם אשכרה חושבים שהם עוזרים איכשהו? כי לעודד גם אני יכול, אפילו אני, שאני עוד ילד יכול להוביל יציע. אבל בחייאת, הם מכינים תפאורות ספריי הסתכלתי בגלריה שלהם, חצי מהתמונות זה אנשים שתולים את השלט ULTRAS MACCABI 96, את השלט שנראה כמו VLTRAS ואת הדגל של הגולגולת.
  2. קודם שיגיע קהל למשחקים, אחר כך תמצא את מי לזיין.
  3. אפילו גרמתי למשתמש גולם האגדי להגיב, במיוחד בשבילי אני תכף גומר
  4. Mission Acomplished הסטתי את הדיון ממטרתו המקורית
  5. בהקשר שלכם זה די לא נכון להגיד את זה. יש לכם שחקן שיש לו מספיק ביצים כדי ללבוש את הספרה 8, או שהיא לא בשימוש בינתיים?
  6. הגעתי עכשיו הביתה, דבר ראשון שעשיתי היה להתקשר להראל ולאחל לו מזל"ט (היכרות אישית) איזה אושר
  7. אם המועדון שלכם לא הודיע על זה כנראה שזה זיוף. כמו שאני קניתי חולצה של הפועל מהשוק שכתוב במקום "הפ-ו-על", אז כתוב "חו-לצ-ות" -זה בטח זיוף או משהו.
  8. אתם כל כך מזלזלים שכואב לי לראות את מה שנכתב פה. ממתי המושג "הומו" הפך להיות קללה? ממתי מכנים ספורטאי שמדורג 4 בעולם במקצוע שלו "ג'וק"?
  9. אח"כ לראות תגובות שלכם שאתם אומרים שאתם לא "כמו האוהדים של היריבה העירונית" שאתם עלק יודעים לפרגן. לפחות אל תיהיו צבועים
  10. מקווה שיחזור אלינו(אל הצד האדום של העיר) כמאמן שוערים או משהו מקצועי במועדון. שביט
  11. כי דרמה תמיד מעבירה את המסר. מצטרף אליכם(בניגוד לפעמים רבות אחרות) בכל מה שכתבתם, רק שיחזור.
  12. בעיקר ראיתי את זה בפורום של הכדורסל שלכם(לא באתר הזה).
  13. אלה לא אתם שאומרים שכל ישראלי בחו"ל מייצג אותנו וצריך לאהוד אותו? הרי,הוא ישראלי, מה זה משנה מי הוא אוהד? הוא מייצג אותנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.