Jump to content

kobylandou

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About kobylandou

• Birthday 18/09/1986

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    http://img135.echo.cx/img135/1144/170220051995ks.jpg
  1. בני סכנין - מכבי חיפה 1 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו 1 הפועל חיפה - הפועל תל אביב X הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2 הפועל באר שבע - בני יהודה 1 ג. ממוצע השערים יהיה מעל 2 גולים למשחק ו. הצמד בוזגלו&ברדה יכבוש\יבשל יותר מהצמד ראיוס&אבוחצירא ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון ח.יותר גולים יובקעו במחצית הראשונה מאשר במחצית השנייה
  2. היי, מוכר כרטיס למכבי נגד פרטיזן ביום שלישי הקרוב. לפרטים: 057814705 יהונתן
  3. שאלות רק לגבי מכבי: 1. שחקן העונה: יבריץ 2. תגלית העונה: מלול 3. השחקן הגרוע: שיטרית 4. השחקן שאכזב ביחס לציפיות: שפונגין 6. השחקן שהפתיע לטובה ביחס לציפיות: גזל 7. משחק העונה: דרבי 8. שער העונה: שבחון נגד פ"ת בבלומפילד 9. השחקן (מקבוצה אחרת) שעשה לנו את המוות: פאביו 10. השפלת העונה: דרבי 11. השפלת העונה במקום השני: דרבי 12. הזר הטוב: יבריץ 13. הישראלי הטוב: מישאלוב 14. המהלך הכי יפה העונה: 15. המשחק הכי חשוב העונה: נגד כפר סבא שבוע הבא 16: השחקן הראשון שצריך לעזוב: מסיקה 17. שחקן שתרצו לראות במכבי: בואטנג 18: ההחלטה הניהולית הגרועה: חצי שנה עם לוני ומאנה..אבל בסוף יצא מ'זה רק טוב 19. ההחלטה הניהולית הטובה: אלכס שניידר שאלות לגבי הליגה (אפשר גם ממכבי): 1. שחקן העונה: בואטנג 2. נבחרת העונה (שוער, 2 מגינים, 2 בלמים, 4 קשרים, 2 חלוצים): יבריץ,בן דיין,בנאדן,גרשון,אלברס,בואטנג,אלברמן,בוזגלו,טלקייסקי,קמאנן,מקרייב. 3. הזר הכי טוב בליגה: בואטנג 4. הישראלי הכי טוב בליגה: בוזגלו 5. מאמן העונה: שום 6. תגלית העונה: קנדה 7. שער העונה: 8. המשחק הטוב ביותר העונה: 9. שערוריית העונה: בית"ר - הרצליה,איך לעזאזל בית"ר קיבלה עונש כ"כ קל. 10. הזר המאכזב בליגה: 11. הקבוצה המפתיעה: קרייה שמונה 12. הקבוצה המאכזבת: מכבי 13. ההישג הטוב במסגרת אירופית: שאלות על הקהל שלנו: 1. שיר העונה: לספר אני הגעתי 2. המשחק הכי טוב של הקהל העונה: 3. המשחק הגרוע של הקהל העונה: נגד סכנין 4. המשחק שבו לקהל היתה ההשפעה הכי גדולה: תכלס,בכדורעף..בגמר.. 5. תנו ציון לקהל על העונה הנוכחית: 7 6. השיר המעצבן: 7. השיר הכי מצחיק של קהל כלשהו בליגה: ציוני שחקנים, 1 עד 10: יבריץ'-9 מישאלוב- 8 ז'אן- 7 מסיקה- 4 אביב חדד- 0 עוז יפרח- 1 גזל- 5 שטרית- 5 שפונגין- 6 יחיאל- 7 ביזארה-8 רמאליו-2 אסוס- 8 קפילוטו- 2 דן רומן- 7 שירן ייני- 5 אבי נימני- 8(10) רודי חדד- 6 יוסי שבחון- 6 עומר פרץ- 4 יניב עזרן- 3 עומרי רון- 0 דור מלול- 6 קמנאן- 8 מסודי- 9 עומרי רון- 0 דודו ביטון-0 העונה הבאה: 1. האלופה הבאה:הלוואי מכבי 2. מחזיקת הגביע הבאה: גם הלוואי מכבי 3. תגלית העונה הבאה: מלול 4. הקבוצה שתפתיע לטובה בעונה הבאה: הך הך הכח 5. הקבוצה שתאכזב בעונה הבאה:הפועל ולסיום: סכם את עונת 2007/8 במילה אחת:
  4. היי, מוכר כרטיסים למשחקים הקרובים(אפשרות לקנות את שלושת כבר עכשיו): 1. ריטאס וילנה 2. מלאגה 3. מילאנו טלפון 0523506632 דניאל.
  5. היי, אין לי איך להגיע למשחק.. אם למישהו מראשון(מערב חדש) יש 2 מקומות ובא לו לקחת אותנו זה יהייה מצויין. דרך אגב-רק הלוך..בלי חזור תודה רבה!
  6. אני מוכר כרטיסים למשחק היום..במחיר טוב לשער 6 וגם כרטיסים ליום חמישי לציבונה וגם למשחק נגד אריס . 0547552226 קובי..!
  7. היי, אני מוכר כרטיסים למשחקים הבאים: 1. הפועל י-ם(היום) 2. ציבונה 3. אריס מחירים טובים... 0547552226 קובי
  8. הייתי באימון היינו רק חמישה אנשים מה שכן-היה מצחיק..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.