Jump to content

צהוב בנשמה.

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. כל מי שרושם שאני אדיוט הוא בעצמו אידיוט עוד אחד רושם שאני אידיוט כל מי שרשם שאני אידיוט זה יעבור להנהלת הפורום . וזה לא איום אני מסוגל לזה
  2. אם אתה כותב שאני אידיוט אז אתה אידיוט כי אתה יורד לפסים אישים
  3. למה ליי לפנות לאוהדי הפועל ירושלים שאני לא אוהד הפעל ירושלים /והדרך להם לא נכונה ולגבי? UHלא אוהד הפועל ת"א ולא מאמין בדרך שלהם והיא גם לא נכונה. לגבי סמני פיסוק צודק למה לי לפנות לאוהדי הפעל ת"א שאני לא אוהד הפועל ואני מאמין בדרך שלהם?
  4. אני יענה לכולם בהודעה זו. אני לא אידיוט ולא סטייק מי אתה שתשפוט את רמת השכלה שלי ואת העידוד שלי אין לך שום זכות. שוב אני לא פתחתי את דף המחאה וגם לא מנהל אותה. אני רק תומך במחאה איך סעיפיים 1,3 ו4סותרים את אחד השני. רענן כץ מספיק מבוגר בשביל להחליט לבד לאיזה קבוצה לתרום כסף. זה סמל של האחיים הצהובים לא של שער 7. המחאה היא כרגה על אש קטנה וכן צריך איזה גוף שיתן גב. רשמתי את דעתי ורשמתי בקצרה את אודות המחאה והתיאור של דף המחאה
  5. זו לא בושה ואני יסביר גם למה. 1.הם דחקו את שמעון מזרחי עצידה. 2. מחיר המנויים הולך וגודל וימשיך לגדול. 3. הם יוצאים לתיקשורת מעליבים אנשים בתוך מכבי. 4. אנשים שוכחים שרעננן כץ הועזב על ידי דיוויד פדרמן. 5 אם רוצים קבוצה לא רק שתהיה בצמרת ביורוליג אלה גם שתיזכה ביורוליג אז צריך שתי דבררים המשיכיות וועוד משקיע וזה לא יקרה כל עוד דיוויד פדרמן במכבי. 6.שחקנים בורכים לחו"ל ביגלל שמצים לשדרג את החוזים שהלם בסכומים מצחיקים. כל זה בזכות הפדרמנים חוץ מסעיף מס"6 שזה רק דיוויד פדרמן קשור די נמאס כל זה חיב להשנות. אני עצמי ימשיך לאהוד את מכבי בלי קשר לניצחון או הפסד וגם אם מכבי תירד ליגה מקווה שזה לא יקרה.
  6. אתה מתכוון על יוגב אוחיון יוגב אם הוא באמת ישחק ברוסיה אחרי עונה הוא יחזור לארץ על ארבע כי יהיה לא קר . לדעתי גם הוא עוד לא בשל לצאת לשחק בקבוצות בחו"ל.
  7. אין למחאה הזו שום קשר לאף אירגון אוהדים. בנתיים זה רקמתחמם ברשת מקווה שזה גם יצא לפועל. לינק לדף הפייסבוק של המחאה. http://www.facebook.com/MTA.Anti.Federman
  8. אי אפשר לעיף אותו מבלי למחוק את חשובון המשמש,שמוחקים את החשבון ואחרי ונרשמים 14 יום שוב. http://www.facebook....gs-and-deletion עזרה - מידע אישי על פייסבוק - הגדרות חשבון ומחיקת חשבון(נהל את החשבון שלך). זה הפתרון היחיד. מצטער על הקפצה לא שמתי לב לתאריך.
  9. יכול להית שאני יכול לעוזר לך.
  10. את זה הבנתי מה שאני מנסה לשאול אם זה כולל עוד דברים חוץ מהתרומה
  11. מזה הכרטיס חבר הזה באמת חוץ מהתרומה מה הוא כולל? אפשר סיקור בבקשה על הכרטיס?
  12. יש משהוא/יא שנוסע/ת לצפיה המשותפת בבית דני? אני ראשוני ואני מבקש טרמפ הלוך וחזור מהבית ולבית. האירוע יסתים יותר מאוחר שכח לא יהיה תחבורה ציבורית כמו אוטובוסים ומוניות שירות. תודה מראש
  13. יש משהוא/יא שנוסע/ת לצפיה המשותפת בבית דני? אני ראשוני ואני מבקש טרמפ הלוך וחזור הביתה. אני יודע שיש הסעה אבל הקרנה תיגמר מאוחר ואם כאשר נגיע לגמר אז האירוע יסתים יותר מאוחר. תודה מראש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.