Jump to content

העכבר הצהוב

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by העכבר הצהוב

1. חשבתי שזה מגמר ליגת האלופות גם שם עלינ ועם7 שחקני בית בהרכב הפותח.
  2. במקרה של מכבי לא......אבל השיטה הכי טובה לא להתאכזב זה פשוט להיות פסימי (אני כבר 12 שנה פסימי בכל מה שנוגע למכבי) וככה לא מתאכזבים. בקיצור לא לבנות ביניינים כי אחר כך הם מתרסקים.
  3. אל תשכח שאותם אוהדים של חיפה מזכירים בכל הזדמנות את ההפסד לסנטה קולומה....וכשמכבי משחקת באירופה הם מתפללים שנפסיד ,איזה אינטרס יש לך להיות בעד מכבי חיפה??
  4. נראה לי אתה אוהד סמוי של ריאל מדריד .....מה נסגר איתך??? ראול שחקן עגלה שתוקע את הקבוצה ,שים לב איך נבחרת ספרד פורחת בלי הפירחח ממדריד. תיכף גם תגיד לי שאם תיסע למדריד תצטלם ליד הפסל של ברנאבאו (חזיר פאשיסט) עם צעיף של ריאל מדריד.
  5. יש לנו מספיק סמלים בקבוצה.........פויול,צ'אבי,אני ממש לא מבין אותך ,ראול הוא בן אדם צבוע ומגעיל חרא של אופי.
  6. לפחות אל תיהיה צבוע ....כל אוהד ברצלונה מת שראול ישבור את הרגל ויפרוש ,ואף אחד לא יהיה עצוב.
  7. איבדת את זה לגמרי ......כל כך הרבה שטויות כתבת ,אבל לפחות גרמת לי לצחוק .
  8. ברור שאני חצוף.....אבל לפחות אני לא בולע כל מה שהתקשורת רושמת.
  9. גם אתה נקרא "אוהד ותיק" ,שאוהד את הקבוצה 40 שנה?? לא נמאס לכם להתנאשות מעל "אוהדים צעירים" . וחוץ מזה שאתה לא יודע בן כמה אני ,ובטח שאין לך מושג כמה שנים אני אוהד את מכבי.
  10. אבל הכי חשוב שאתה לא מנסה לחממם את האווירה ,ולעשות בלאגן.
  11. אין מקום בנבחרת לפושעים מהרמה הנמוכה ביותר שיש.
  12. מדובר בקבוצה עם תקציב של 34 מיליון דולר הם אמורים להיות חזקים,אבל.....כבר כמה שנים שמדובר בקבוצה הכי עשירה באוסטריה ועדיין הם לא השיגו כלום באירופה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.