Jump to content

העכבר הצהוב

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by העכבר הצהוב

1. לא מבין את ההתמסכנות הזו שאתה מציג,לא משקרים לך וגם לא חייבים לך כלום,זאז נתנו לך תשובה שאתה לא אוהב תלמד לחיות עם זה.
  2. המועדון היחידי בארץ של עושה צחוק מהאוהדים שלו זה מכבי,זה שהציפיות שלך לא תואמות את המציאות זה לא אומר שעושים ממך צחוק.
  3. הוא קורבן,ביבי קורבן,דרעי קורבן,אולמרט קורבן,קצב קורבן,כולם חארות עשו טעויות ומסרבים לקחת אחריות.
  4. הצלחה מגיעה ביחד עם ערכים ותרבות ארגונית נכונה,מכבי לקחה אליפויות לפני אצילי ומיכה ומכבי גם תמשיך לקחת אליפויות אחרי אצילי ומיכה.
  5. זה בכלל לא העניין וחבל שאתה לא מבין את זה. במכבי ת"א כמו בכל מקום עבודה אחר מצפים מהעובדים שלהם להתנהגות שתואמת את רוח הארגון בו הם עובדים. לא חושב שיש קשר למוסריות וכו'.
  6. שטויות הבכי והפסימיות מתדלק אותכם,אין שום קשר למצב בטבלה.
  7. איו לי כוח להיכנס לוויכוח של הקורונה כי דעתי די ידועה בנושא הזה,אבל האם באמת שווה לעשות חיסון ולהסתכן בשיתוק פנים??החשש הכי כבד שלי זה שיתוק פנים.
  8. טוב....רק תעדכן אותי ממתי עמדת המגן הפכה לכזו קריטית בשביל לקחת אליפות בארץ?
  9. לא הבנתי מה האובססיה שלכם עליו? עשיתם ממנו דני אלבס שהוא בשיא.
  10. איפה ראית שרשום שהוא סגור בחיפה? רשום: "בוחנים עלויות" "עסקה מורכבת",הוא תחת חוזה בניקוסיה עד סוף עונה הבאה.
  11. די בחייאת בוא אני אתן לך עמדה לא פופולארית,שחקנים כמו ז'ראלדש לא חסר באירופה זה שאתם חיים בסרט בעיה שלכם.
  12. כמה קשקשנים יש פה......המזל של חיפה שזו עונה בלי קהל ושלמכבי היה לוז רצחני בגלל אירופה.
  13. הכל אצלך רע וסטנדרטים גרועים. אתה וואחד פלוץ מעיק של הפורום כלום לא ירצה אותך כי אתה חי בפוטבול מנג'ר ולא במציאות של היום יום.
  14. 300 מיליון שקלים ל10 שנים ואתם כבר הפכתם אותם לבאיירן.
  15. אני לא טהרן ואני לא סובל טהרנים שמשחקים אותה בשביל לצאת בסדר.
  16. לרשום שכחול לבן הם אלו שלא עמדו בהסכמים זה לא זלזול בנו?
  17. במה הוא נכשל כרגע? איביץ' עשה יותר ממנו באירופה? בשורה התחתונה הגענו למצב שאנחנו נאבקים על עלייה ל32 אחרונות וכל מה שצריך זה נקודה אחת.
  18. לא מבין את הלך הרוח בפורום מה שאתם עושים לדוניס זה על גבול החרפה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.