Jump to content

העכבר הצהוב

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by העכבר הצהוב

1. נצחון גדול,אין לנו מה לפחד מאף קבוצה.
  2. גם בלי הפייר פליי מוכר אותו בשביל 1.5 מיליון .
  3. ממש הגזמת , בכלל הפכתם אותו לזהבי הבא בלי שיש לו דקה אחת בליגת העל, לא מובן העניין.
  4. בינתיים ממשלת ימין היא זו שמעבירה כספים לחמאס ומבליגה על מאות רקטות.
  5. לפחות התנפצה הסטיגמה של הימין שרק שמאלנים הם טבעונים.
  6. אתה מכור לקונספירציות.
  7. כל מה שבינתיים הוא עשה זה רק לבטל הסכמים של ממשל אובמה, מעבר לזה שכולו פייק ניוז מהלך . הוא מנפח את ההישגים שלו בתחום של יצירת מקומות עבודה אבל שוכח להזכיר שלאובמה אחרי שנתיים של נשיאות הייתה צמיחה יותר גבוהה של יצירת מקומות עבודה. הבן אדם נכנס למלחמת סחר קטלנית עם סין מטיל מכסים וגורם נזק לכלכלת ארה"ב , גם יחסית לנשיא ארה"ב הוא בן אדם מאוד בור בהרבה תחומים.
  8. טראמפ אחד הבלופים הגדולים בהיסטוריה.
  9. כבר שמתי על זה סרטון בעבר ואפילו דיברו על זה פה כמה פעמים , אבל הנה תמונה של האובייקט בחלל : לא ממש נראה כמו אסטרואיד.
  10. עוד מדען ועוד מדען....... הכל הולך ומתיישר לפי מה שצריך, אל תדאגו אני לא מאלו שאומרים אמרתי לכם. עכשיו נחכה לנאסא השקרנים שיגידו את האמת, ושיגידו גם את האמת לגביי המדענים הנאצים שארה"ב גייסה ולא שלחה אותם להירקב בכלא על פשעים נגד האנושות.
  11. זה סרטון הסתה נגד מגזר שלם בישראל, ונגד עמותות שמאל שכמובן לא הביאו אוטובוסים בשביל הערבים.
  12. מדינה דו לאומית הכוונה היא לפלסטינאים , לא לערביי ישראל, ומה לעשות שמדינה דו לאומית זה אסון.
  13. דווקא היו סקרים יחסית מדוייקים, הם פשוט לא חזו את נאום "הערבים נוהרים לקלפיות" ובעקבות כך את אכילת המנדטים של הליכוד מהבית היהודי.
  14. אי אפשר לדעת כבר , אני הייתי בנח"ל ולפעמים אנשים אומרים לי שזה "לא נחשב" קרבי.
  15. מבחינה מדעית סופת טורנדו בסגר הגודל שהייתה בקפריסין לא יכולה להיווצר באופן טבעי באזורים האלו של ישראל וקפריסין. תחשוב כמה מועיל מבחינה צבאית לזרוע הרס בעזרת מזג אויר.
  16. הנדסת אקלים, אז ככה, אילן רמוון ז"ל והצוות שלו טסו לחלל על מנת לבצע ניסויים במזג אויר , יומיים לפני הנחיתה של המעבורת התחוללה בקפריסין סופת טורנדו קטלנית שלא נראתה מעולם באיזור הזה של הים התיכון, הסופה זרעה הרס עצום באזורים מיושבים בקרבת חופי קפריסין. נאסא טוענים שהמטרה של מעבורת החלל קולמביה הייתה מחקר על אבק אטמוספרי. בזמן סופת הטורנדו הם היו מעל קפריסין, הטענה אומרת שהם היו חלק ממשימה סודית של נאסא וצבא ארה"ב לחקור שימוש בנשק של יצירת סופות טורנדו .
  17. אני לא מבין למה עומר מתעקש להחריב נושא שאמור להיות על מקומות כמו אטלנטיס וכו'. עומר אתה מתבקש לתת הסבר מה קרה לבני המאיה והתרבות האבודה שלהם ולמה נעלמו ככה ללא סיבה, ולמה רק המבנים שלהם נשארו בצורה כעט מושלמת בג'ונגלים של דרום אמריקה. פעם גם חשבו שיש רק סטונהאג' אחד בעולם היום מתברר שגילו עוד מקומות שדומים לסטונהאג' כולל במאדים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.