Jump to content

Art Vandelay

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Art Vandelay

1. אני עדיין בשוק שספורט 2 השתמש בקאצ' פרייז "פרסום ראשון" כדי לתאר חוק שלא נקבע עכשיו אלא ככל הנראה היה קבוע בתקנון זמן רב, רק שעכשיו הם אשכרה טרחו לבדוק אותו. אם אני עיתונאי ספורט שמכבד את עצמו אני תובע את ספורט 2 דיבה על השם הרע שהם מוציאים למקצוע
  2. הארגנטינאי. ברח לי השם. גם השוער של סנטה קולומה שיחק עם כובע אם אני זוכר נכון.
  3. וואו כל כך. משווה ומעלה ב"מתנה בלתי אפשרית", עם ארנולד שוורצנגר
  4. כתבתי שחייבים לפרק את הצמד הזה עוד אחרי המשחק שנתנו 4 לסכנין שכל הפורום פה היה אורגייה אחת גדולה. איזה קטע גם ג'ורדי חשב כמוני. כנס לפרופיל שלי ותבדוק אותי.
  5. *תמונה של הילד השחור מרים גבה* אז אתה אומר לי שהפועל הכניסה מגן בגיל המעבר כדי לשמור על ה3-2 בדרבי ביתי אחרי שהובילה 0-2 ולא כדי לחלוק לו כבוד ועדיין קיבלה 4?
  6. איך כתבת יח"צ על יצחקי מוכיחה את הטענה שלך ולא בדיוק ההיפך רק אתה יודע. גם מה אתה בדיוק רוצה להגיד לא הבנתי. אם כבר מי שאכל כובעים זה אתה, בשנה שהטיסו את יצחקי לקחנו אליפות אחרי עשור. לא אקלל אותו כל עוד הוא במכבי, אבל בהחלט הייתי מעדיף לראות את הבן זונה הזה בקבוצה אחרת.
  7. איזה יופי, התחלנו עם "ללב נכנסת"
  8. אהובך יצא לדרך, לא חזר עם בוא הערב, ועימך עלמה חיוורת, עיר נשימתה עוצרתתתת
  9. ! הפרסומים האלה הם עלבון למילה ספין. כ"כ שקוף שאני קצת בשוק שיש מישהו שאשכרה מאמין לחצי מילה מזה. עמוס לוזון מסוגל להרבה יותר, מאכזב.
  10. "אם יש לכם מאה אבוקות תדליקו רק חמישים" תודה על עונה חלומית.
  11. http://www.youtube.com/watch?v=GdOc9g6LOWg 0:14 יש משתמש, אוכל תראש בפורום, חושב שהוא מצחיק. סוייר אתה לא מצחיק סוייר אתה לא מצחיק סוייר אתה לא מצחיק סוייר אתה לא מצחיק לא מצחיק לא מצחיק לא מצחיק... אייבינדר!
  12. http://www.youtube.com/watch?v=TEDNIuH603o מ-0:25 יאללה דן איינבינדר! או או או או או או אוווו נה נה נה נה נה נה נה נה נה יאללה דן איינבינדר! יאללה דן איינבינדר! דן איינבינדר! או או או או או או אוווו נה נה נה נה נה נה נה נה נה יאללה דן איינבינדר! יאללה דן איינבינדר! דן איינבינדר! וחוזר חלילה..
  13. שחקן מצויין. לא בעמדה שקריטית לנו, אבל צריך עומק. בהצלחה
  14. כן. והמשחק נגמר 6-3, על יונייטד. בכלל משחק עם גולים פסיכיים, ברקוביץ' שם שני גולים נדירים. ולה טיסיה זה שחקן עם טאצ' ודמיון של פעם בדור. מזכיר במובן הזה את רונאלדיניו.
  15. כמו בצבא, ההטבות שאתה מקבל בדירות לאומי הן ביחס לזמן ששירתת, ככה שאם הוא יעשה שנה של שירות לאומי הוא יקבל שליש מהפיקדון ושליש מהמענק שמקבל חייל שעשה שירות מלא, כנ"ל גם לגבי נקודות זיכוי ממס. כמו כן הוא לא יהיה זכאי ל=כל= ההטבות. נסיעות חינם, אוכל, דברים נוספים שמממן הצבא- לא. אז בוא נהייה מדוייקים.
  16. ניסיון למתג את המנחים והפרשנים, זה נתחיל בקוף המשיך בשליימה ואין לדעת איפה זה יגמר. ערוץ 1 גם עלה על הפטנט, כשבוני התחיל לקרוא לדני נוימן "דניאל די נוימן". זה תמיד שופך אותי, שיא הפאתט
  17. חבל. אצטדיון חמוד עם נוף לים ביציע האורחת. אבל גם האצטדיון בנתניה סביר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.