Jump to content

Art Vandelay

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Art Vandelay

1. אבל לא מעדכנים מה בדיוק ניתחו. בכל מקרה כמה שבועות לקחתי בשתי ידיים
  2. זה ממשלא מדוייק. בוזגלו בבכורה המחודשת בחיפה המשיך לשחק עוד איזה רבע שעה אחרי הפציעה לפני שירד. בדיעבד קרע צולבת. נקווה למתיחה קלה של אחת הצידיות ולא צולבת/מניסקוס
  3. השוער של קוסובו חשמל. נראה אם יחזיקו ב10 שחקנים
  4. עם כל הביקורת המוצדקת לצוות ה(לא) מקצועי, מרגש לראות את רוי ודור בהרכב במשחק קריטי, מי היה חושב על זה לפני שנה. תעשו לנו נחת ותחזרו בריאים
  5. זה מהלך חדש לא בגלל הזמן שעבר אלא בגלל שהוא בעט בכדור, הכדור לא פגע בו. בדומה להחלטות שמקבלים על נבדל. בכל מקרה אדלר היה בואר, תנוח דעתכם שאם היתה עילה ולו הזניחה ביותר לפסול הוא היה פוסל
  6. השינוי בלתי נתפס. להוריד את הכובע
  7. עומרי אפק הזונה של קובי ימשיך לפמפם את היד של יוריס (שהייתה) למרות שההרחקה של הבלם שלהם מתחילה את המהלך של הגול , זה מהלך חדש
  8. עם ורמוט לקחנו הכל בעונה של פאקו אז גם עליו תופס
  9. מה זה נופלים בזה? הם פיספסו בסנטימטרים בנבדל של חזיזה, בקורה ובמשקוף שלהם. מהצד השני קיבלו גול עצמי הזוי, וגול מדיפלקשן. לא זכור לי מצב טוב אחד שהגיעו אליו למעט הפוקסים הנל. גם הסטטיסטיקה מגבה את מבחן העין- חיפה היו עדיפים משמעותית. לא שאכפת לי לקדם נראטיב הפוך ולהוסיף קצת ללחץ שם אבל אם נהיה אמיתיים ב5 משחקים כמו אתמול ב4 חיפה עולה
  10. גם חיפה של אתמול כמעט עברה, הם היו טובים יותר. הרבה חוסר מזל שקיזז את התחת של הקמפיין הקודם
  11. שנה שעברה הם עלו אחרי שפיגרו 2.. חטפו 2 גולים מבעיטה אחת, היו צריכים להוביל פה כבר לפחות בגול. כלום לא גמור
  12. רמה של יאנג בויז. היכונו לפסטיבל האוננות
  13. אחלה דוידה. מקווה שיסגרו לפני שחיפה עולים לצמפיונס הערב ומביאים אותו להיות חילוף חמישי
  14. דוידה חייב להיות פה, לפני שחיפה מעמיסים אותו אחרי העלייה לצ'מפיונס
  15. מסכים. גם במקרה וכן תמכור את יובא הייתי מביא את דוידה (אני כן מחזיק ממנו), להשאיר מקום לזר במקרה שדניאל פרץ נמכר. בקיצור להביא בכל מקרה
  16. אתה לא חייב לשנוא אותו הוא עדיין שונא אותך
  17. לפי נמני הנחת היסוד היא שהקבוצה שמול מכבי תמיד מאוד חלשה, ולפיכך מכבי מאוד חלשה (ואיטית!) בגלל שלא נותנת 5 עד המחצית כמו שמתבקש. לא מפספס הזדמנות להשחיר ולהרעיל. הוא נפגע ממיטש בקטע לא מידתי. לדעתי הוא חייב טיפול, זה לא בריא להחזיק ככה את הפגיעה כל כך הרבה זמן. אפילו שרף שיחרר
  18. לא זוכר עם מי התווכחתי פה כשהוא חתם, אבל זו רק תחנה בשבילו. אין לי ספק שיצליח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.