Jump to content

Art Vandelay

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Art Vandelay

1. אני מניאק אם האפס הזה לא גדל בשער 5. זה אותו זבל שמכר את המשחק של ריינה מול הפועל
  2. כל אפס עם משרוקית בא על הראש שלנו
  3. זה צהוב והפאול על זהבי שהיה אחרון לא. חלאה
  4. מדהים אבישי קיבל על זה צהוב. פפיר שלא תקום מחר
  5. מה שמצחיק שהופמן גם אוהד חיפה. ההבדל שמדובר במקצוען עם כבוד לצופים שלו
  6. לדעתי האיגוד יכל להמשיך עם הקו של הזדון. כבר המצאתם משהו להכשיר החלטות בשביל חיפה. תשתמשו בו יצא להם מתאמץ מדי
  7. לא חושב שהרבה קבוצות בחו"ל יקחו מאמן ישראלי במציאות הנוכחית. שנה הבאה הוא בחיפה
  8. לפי בן דור הוא עזב את קבוצתו מסיבות אישיות, ואז מכבי חיפה התחילה להתעניין והופ יומיים אחר כך הוא שם. כל כך מהר, כמעט כאילו סגרו איתו שישתחרר לפני. דרך אגב בהתחלה בכתבה היה כתוב "כולנו גדלנו כאוהדים". המכבי זה טאצ' של קובי שנוסף אחר כך
  9. ושתבין שהיא אוהדת הפועל, כמה הוא נגדנו
  10. "האדם לפני השחקן" בואו נראה. את השחקנית שלהם בכדורסל העיפו שבוע אחרי שהגיעה כי החזיקה את השלט עקום
  11. לא, אני אוהד פשוט בלי מקורבים לא למנספורד ולא לארגון. אני מתייחס לנושא בהתבסס על מה שפורסם, כמו 95 אחוז מהקהל. מתוך ההודעה של מכבי: "המועדון נפגש גם עם נציגות של האוהדים, שהתחייבו כי לא יעשו כל מעשה שעלול לסכן אותם או את המועדון". אני מניח שמדובר על נציגי הארגון. אם מה שמכבי פירסמה לא נכון, או אם מכבי הבהירה לכם שהיא לא רואה בהדלקת אבוקות , גם אם בתחומי היציע בלבד, מעשה שיסכן את המועדון או את האוהדים, אז בוא תאיר את עיני לגירסה האמיתית של הדברים *למען הסר ספק החלטת המשטרה היא קטנונית, נקמנית, ולא מקצועית וגם אם הייתם מחליטים לא לעודד מכל סיבה אחרת שהיא זו זכותכם
  12. יהיה להם סיכוי טוב יותר לגייס את מכבי מול המשטרה אם לא ילחצו למנספורד יד שלא יהיה פירו ועשר דקות אחר כך יוציאו אותו כבש וידליקו 60 אבוקות
  13. מקווה שמכבי כבר הציגו דרישה לקבל את ההקלטות מהמכירה אתמול. לפחות לגרום להם קצת להתפתל
  14. כמו התפיסה על יואב זיו ב4 הראשון. זה לא התפקיד שלך לרחם עליהם יבן של זונה שרמוטה אמא שלך ושל הזבל שיושב בואר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.