Jump to content

Art Vandelay

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Art Vandelay

1. החוסר ניסיון של רובי בולט במיוחד על רקע קצב המשחקים הלא הגיוני. אין זמן לעצור, ללמוד מטעויות, להבין איזה שינויים צריכים להיעשות וליישם אותם. הכדור שלג כבר יצא לדרך. בלי קשר אני מקווה שיש לשגיב יחזקאל כבר טיוטת חוזה ביד. תופר לנו שתי עמדות. בפועל, מין הסתם חוזר לבאר שבע
  2. בלי מילסון ודוידה אין לנו שום שחקן שיכול לעבור את השומר שלו בכדרור, אולי תורג'מן. פלוס גול פסול/פנדל שלא נשרק/פנדל מומצא בנוהל, יהיה קשוח מאוד היום
  3. נראה לי שיוני טוב (מילה גדולה) רק כחילוף על ווינגר שהתיש את המגן שלו 70 דקות קודם
  4. אני מניאק אם האפס הזה לא גדל בשער 5. זה אותו זבל שמכר את המשחק של ריינה מול הפועל
  5. כל אפס עם משרוקית בא על הראש שלנו
  6. זה צהוב והפאול על זהבי שהיה אחרון לא. חלאה
  7. מדהים אבישי קיבל על זה צהוב. פפיר שלא תקום מחר
  8. מה שמצחיק שהופמן גם אוהד חיפה. ההבדל שמדובר במקצוען עם כבוד לצופים שלו
  9. לדעתי האיגוד יכל להמשיך עם הקו של הזדון. כבר המצאתם משהו להכשיר החלטות בשביל חיפה. תשתמשו בו יצא להם מתאמץ מדי
  10. לא חושב שהרבה קבוצות בחו"ל יקחו מאמן ישראלי במציאות הנוכחית. שנה הבאה הוא בחיפה
  11. לפי בן דור הוא עזב את קבוצתו מסיבות אישיות, ואז מכבי חיפה התחילה להתעניין והופ יומיים אחר כך הוא שם. כל כך מהר, כמעט כאילו סגרו איתו שישתחרר לפני. דרך אגב בהתחלה בכתבה היה כתוב "כולנו גדלנו כאוהדים". המכבי זה טאצ' של קובי שנוסף אחר כך
  12. ושתבין שהיא אוהדת הפועל, כמה הוא נגדנו
  13. "האדם לפני השחקן" בואו נראה. את השחקנית שלהם בכדורסל העיפו שבוע אחרי שהגיעה כי החזיקה את השלט עקום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.