Jump to content

Art Vandelay

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Art Vandelay

1. שרון ניסים חייב לקבל מנה מהקהל הגמל המסריח הזה
  2. זאת קבוצה אחרת עם אותו שם. מכרו בינואר ב40 מיליון קנו ב10, חצי קבוצה פצועה
  3. לקח אחריות על טעויות שלו בבחירת ההרכב, המערך, ניהול המשחק, משהו?
  4. מעניין אם הוא יגיד שטעה, או יקח אחריות על המשחק. איכשהו בכל הרצף הזה לא זכור לי פעם אחת קרה
  5. ככל שהחוק פתוח יותר לפרשנות, ככה יזיינו אותנו יותר חזק. יענקלה כבר מלקק את השפתיים
  6. בעולם מתוקן לא, בממלכה של יענקלה בהחלט כן. הנה, ירדה הנקודה שלא אמורה אמורה לרדת
  7. חיכו לראות כמה יגמר במשחק. מאמין שיסתכם בנקודה עכשיו, אם היינו מנצחים היו יורדות יותר
  8. בכר עכשיו על המדף. יש אפשרות עכשיו לנעול את המאמן הישראלי הכי טוב שהיה פה לכמה שנים, אף אחד לא מבטיח שהוא יהיה בסוף העונה. באופן פרדוקסלי, נראה לי שדווקא אם ניקח אליפות הוא יחזור לחיפה, רובי ימשיך לאן שימשיך, ואנחנו נחזור לסקוואר וואן כמו בכל עונה. וכרגע אני לא בטוח שהסיכוי להניף איתו קטן מאשר עם רובי העונה, עם הזעזוע והכל
  9. צריך להיות פה מחר, באיחור של 4 שנים
  10. פאניקה כאילו עלו לשחק מול ריאל. ועכשיו הם כבר בתוך הראש של עצמם ובהצלחה לנו עם זה במפגשים איתם בפלייאוף, אם בכלל נהיה רלוונטים
  11. סק כבר עשה את אותה עבירה על יובה במשחק מולנו וכמובן שלא נשרק. אבל זה אשכרה אותו שופט, מדהים. באופן מקרי חיפה הרוויחה מההחלטות בכל המקרים
  12. דוידה נשאר ברוטציה. יוני צריך לחשוב על מקצוע אחר
  13. חדרה לא יוותרו עליו העונה. אבל זה משני, רק שיחתום
  14. לשועה בעיני אסור להתקרב למכבי ואני מאוד מקווה שזה לא משהו שקורה. סוכן כאוס שמה שהוא מביא מקצועית לא קרוב ללהצדיק את הנזק שיכול לעשות
  15. מאמין שזה תירוץ כדי לתת להם מחזור של שקט אחרי כל המכירות של הואר
  16. כשבן דור כותב שחיפה במאבק, זה כבר אחרי ששחקן סגור בחיפה כדי להעצים את נראטיב הבחירה של שחקנים שם על פנינו. אין לי ספק שהוא כבר נעול שם
  17. גדל בצפון בבן עמי. הוא טוען שהוא לא אוהד אף קבוצה בארץ אבל מכל משפט ופוסט שלו ברור שהוא אוהד חיפה. מזמן כבר אי אפשר לשמוע הפודיום
  18. תעמולה וגניבת דעת ברמה של חמאס (או של ערוץ הספורט 15/16). מטונפים
  19. ולנסיה ניסו את זה עם גארי נוויל, פחות עבד. כיף לשמוע את קדוש, לאמן זה סיפור אחר לגמרי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.