Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. להעדיף בחירות רביעיות? באמת לא תיהיה לנו מדינה בסוף. ממשלת חרום קורונה / אורלי + צבי ויועז עדיף בהרבה.
  2. 3, קרי 59 בלעדיהם. גם אני לא מבין איך זה עובד אפילו בתאוריה.
  3. בעקבות החלטת משרד הבריאות על הגבלת כמויות הקהל במשחקים ודחיית משחקי הפליי אוף העליון ממחזור המשחקים הקרוב, להלן לוחות הזמנים המעודכנים למשחקי הפליי אוף העליון בליגת הבורסה לניירות ערך ובגביע המדינה עד לסיום עונת המשחקים: 14-16.03.2020: מחזור 27 04-06.04.2020: מחזור 28 11-13.04.2020: מחזור 29 18-19.04.2020: מחזור 30 21-22.04.2020: מחזור 31 25-26.04.2020: מחזור 32 02-04.05.2020: מחזור 33 09-11.05.2020: מחזור 34 12-14.05.2020: חצי גמר גביע המדינה 16-18.05.2020: מחזור 35 23-25.05.2020: מחזור 36 26.05.2020: גמר גביע המדינה מועדי משחקים ספציפיים כמו גם שעות המשחקים, ימסרו בהמשך בנפרד. יובהר כי אין שינוי בלוחות הזמנים של משחקי הפליי אוף התחתון בליגת הבורסה לניירות ערך ובליגה הלאומית. כמו כן, משחק הגביע במסגרת רבע הגמר בין מכבי חיפה להפועל ב"ש ייערך ביום שני הקרוב 09.03.2020 בשעה 20:15 (שידור ישיר בערוץ הספורט).
  4. כמות האנשים שנדבקה או לא נדבקה בגללו היא לא רלוונטית, הדבר היחיד הרלוונטי הוא שהוא קיבל החלטה מודעת לשקר לרשויות החוק בישראל במודע על מנת אולי להרוויח יותר (להפסיד פחות) כסף. לסכן מדינה במגיפה בשביל רווח כספי ביודעין ובניגוד להנחיות - עונש ועונש חמור.
  5. יאללה יא יפה נפש. הבן שרמוטה הזה ידע שהוא חולה נחקר ע"י משרד הבריאות ושיקר להם ביודעין שהיה בחנות רק שעה ולא כל הימים מתוך מחשבה עסקית, שככה זה יפגע כמה שפחות בהכנסות שלו מהחנות. המחיר? סיכון של התפרצות מגפה שלא יודעים את המימדים שלה בארץ. על הזין שלו, רק למקסם רווח אישית כספי מהחנות. אז האנשים פה בצדק מקווים שהוא ימות מהמחלה או לכל הפחות ישב מספר שנים יפה על המהלך העלוב והמסוכן לציבור הזה ואתה בא עליהם? אתה בטח צריך כבר ניתוח אף מרוב עיקומים.
  6. אז דווקא עקרונית זה מסתדר. ברור לי שיש עוד משחקים ושזה לא המבנה, אם לא היו עוד משחקים/המבנה היה שכבר נגמרה הליגה אז לא היה דיון כי כבר הייתה נגמרת הליגה, נכון? עכשיו במקרה והיה פשוט שני סיבובים כולם על כולם בית חוץ והיינו יותר קבוצות והיה חסר עוד לא יודע 5 משחקים לכל קבוצה. אז הגיוני להגיד מה זה מכבי שיחקו בחוץ נגד איקס ולא שיחקו בבית נגד וואי וחיפה איבדה נקודות בחוץ לקבוצה שמכבי לא שיחקה נגדנ בכלל. זה לא הוגן, כי הן התמודדו עם אתגרים שונים - 100% מצב בעייתי וקשה לתת אליפות וגם אם כן אז זה עם כוכבית מסוימת. מאחר ובאופן נדיר במיוחד אנחנו נמצאים במצב שבו בדיוק כולם שיחקו נגד כולם גם בבית וגם בחוץ, כולם השלימו 2 סיבובים מלאים ושיחקו בדיוק באותם תנאים מול כל הקבוצות = הכל שוויוני = אין סיבה בעולם לא לתת למכבי אליפות. (כמובן מדבר רק על אם נעצרת הליגה, כל דרך להמשיך לשחק עדיפה.. רק אם מפסיקים לאלתר את העונה, מכבי חייבת לקבל את התואר.)
  7. בכל שנותיי כאוהד מכבי תמיד האמנתי שלנו בתור קהל יש את הדרך להשפיע ולתת את המסביב לקבוצה עבורה ועבורנו הפרויקט של מכביפדיה הוא ביי פאר הפרויקט הכי גדול משמעותי ומפואר שנבנה בארץ בכל הקשור לספורט באינטרנט. לצערי הרב רובכם עדיין לא מבינים את היתרונות והחשיבות האדירה שיש לפרויקט הזה וגם לא יודעים להעריך את האיכות של הפרויקט והאפשרויות שקיימות בו מה שאני כן יכול להגיד בבירור שהמקום שבו כל אחד יכול לתרום ובקלות הוא באמת.. תרומה כספית. הפצה של הבקשה לתרומה ולדעת שלכם יש חלק, גם אם קטן, בפרויקט הכי גדול ומשמעותי של אהבת חייכם. תתרמו. ולו רק בשביל להיות חלק.
  8. לפי מה אתה קובע? בול סיימו שני סיבובים מלאים כל הקבוצות נגד כל הקבוצות. אם אין מנוס מסגירת הליגה ברור שנקבל את האליפות. ובצדק. אחריי שני סיבובים שלמים זה הכי הוגן.
  9. אוהדי חיפה לפני הקורונה: כוס אמא של תל אביב הזין האלו, שנה הבאה נקח להם את האליפות. השנה רק לנצח אותם שלא ישמחו יותר מדי, מרקו והקבוצה לא יכולים לעשות את זה. אוהדי חיפה אחרי ביטול הליגה: מה זה?? למה הם מוכתרים לאלופה?? היינו סוגרים את הפער!! בושה.
  10. חחחחחחחח שמעו זה פשוט חולני בעיניי כמה מעט בושה יש להם.
  11. אלוהים, אני כמעט אף פעם לא מבקש ממך כלום ואני יודע שבחרתי בבקשה לא קטנה אבל בבקשה ממך, פעם אחת. פעם אחת תעשה שלא אצטרך לתייק את ההודעה הזאת בעתיד הקרוב. תודה.
  12. לצאת בשלום ועם 3 נקודות, מטורף כמה שזה חשוב. אח"כ נסתכל קדימה. שעה מושלמת, מיקום מושלם. חייבים להתאבד על זה. תתחילו כבר עכשיו להתכונן כי כמו שנאמר פה זה המאני טיים, זה הזמן שלנו.
  13. שחררו מדני עמוס. מדוברת על זונת צומי עלובה שמחפשת כותרות כל החיים קעקועים בוטנים, שער הזוי, זקן דאעש, שפם כוכב פורנו. לא אכפת לו במילימטר מקהילת הלהטב. אפס. הוא רק רוצה עוד צומי ועוד כותרות כי הוא שוער אפס שמזמן נחשף הבלוף שלו והוא צריך איכשהו להשאר במרכז הבמה. שחררו מהאפס הזה. תפסיקו לדבר עליו.
  14. מקווה מאוד לשמוע טפטופים השבוע על הפלייאוף של דור פרץ ואיך הוא חוזר אש ומקבל דקות כבר נגד הפועל חיפה. אנחנו מחכים לו כבר הרבה זמן..
  15. אני באמת שמח ממש מהניצחון וה3 נקודות נותנות אוויר אבל ואוו אם מחר בש מצליחה למנוע 3 נקודות מחיפה אני אגיע הרבה יותר רגוע לפלייאוף.
  16. איזה פלייאוף מטורף הולך להיות לנו, חושש מאוד מהקוצר של הסגל אחרי היום. מי ישחקו מקדימה?
  17. בקשר לעמוס. 1. תתבגרו. 2. זה כדורגל, קללות כדי להוציא מאיזון - מבורך. זאת חוזקה של קהל. 3. דני עמוס יצור פתטי שלא אכפת לו מהחרא של הלהטב הוא פשוט רוצה פוקוס ותשומת לב כמו כל החיים כי הוא מסכן ועידה ניצול ציני לעובדה שאח שלו הומו. מטורף.
  18. נתניה עמדו מולנו מעולה, שיחקו משוחרר מה1-0 גם ככה אין להם מה להפסיד וביום כזה כשלא גלזר ולא גולסה מתעלים במשחק חכם אפשר לנטרל אותנו, מזל שנכנס השער המוקדם ומזל שלא ספגנו, חשוב מאוד להביא 3 נקודות גם במשחקים כאלו.
  19. ניצחון ענק בדרבי עם מחיר כבד בעמדת החלוץ, חייבים לצלוח את משחק היום עם 3 נקודות להגיע כולם ולתת תחושה של משחק בית בנתניה. הכי הכי חשוב העונה. להתאבד על זה. יאללה מכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.