Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. זה נכון. ועדיין במצב הנוכחי לא אכפת לי כבר, לא יכול לראות אותם. לא מאמין שהם גורמים לנו נזק כזה אדיר. ב100 שנים הקרובות כל פעם שהם יגידו להתחשב בהם/סטטוס קוו/לכבד צריך לשים להם זין בפנים לעבוד בשבת לעשות הכל. על הנזק שהם עושים בקורונה צריך לתת להם לשלם עשרות שנים שחס וחלילה לא יעזו שוב.
  2. ליצמן מתבצר בעמדת הנאצי הראשי לישראל ולא מוכן לוותר על התפקיד שלו כשר הבריאות כדי שהוא יוכל להמשיך לוותר לחרדים ולתת להם תירוצים כדי שהם יוכלו להמשיך להדביק את כולנו ולהפוך את הקורונה לאירוע הנורא ביותר בתולדות המדינה בכל מחיר. באמת יותר מאיי פעם. אני שונא את החרדים. איפה הבן זונה שקילל אותי לפני 20 עמודים וגנב דעת לטובת החרדים? איפה אתה יא אפס. חרדים תמותו!! גמרתם אותנו!!
  3. יש לנו את האמצעים לדעת מי היה בהלוויה הזאת, הרי הם ידבקו בקורונ, לתת להם למות בבתים שלהם ולהגיד להם שהם מסורבים לטיפול, באמת שאם חרדי זאת צורת חיים כל כך עלובה שהיא מוכנה למות בשביל שקר שהמציאו לפני אלפי שנים צריך לתת להם. סגרים מלאים על כל החרדים ולסרב טיפול לכל אחד שמבקש והשתתף בארוע המוני, שלא יתפסו מיטות לאנשים רגילים.
  4. אין אני כל היום בבית, חברים שלי גמרו עליי שמו אול אין עליי מקבל קורונה נוסע למלון קורונה בבאר שבע עם גמלים ואלמושים.
  5. תתרכז בעדכונים על מניין הרוגים
  6. אז ריצה מתחת לבית 100 מטר הלוך חזור, יהיה מתיש.
  7. איזה יום יאללה. הייתי בסופר חזרתי הייתי בשוויצריה ועוד אחכ הספקתי ללכת להביא קוסקוס אפילו ירד עליי גשם, תענוג.
  8. נגמר הבידוד, איך חוגגים :/?
  9. אנחנו עושים בידוד חינם, עשינו את שלנו. כבר 24 שעות בבידוד, נשאר עד שישי בבוקר. רק שלא יכנס העוצר לפני
  10. הגיע הזמן לחולה ראשון בפורום.
  11. בעיניי מה שמטורף זה האנשים שממשיכים לגלות סובלנות לחרדים הפושעים, כמה אפס אפשר להיות? תראו אותם מדברים בטלוויזיה "קנייבסקי אמר שלימוד תורה קודם להכל, אז אנחנו לומדים ההוראות על הזין שלנו" או איזה חרדי חי בסרט אחר (הכל טוב ידברו עם ביבי יחריגו אותנו) אדמורים מקיימים חתונות, משפחות שלמות חולות לא מדווחות על זה כדי שלא ידעו שיש להם קורונה בתוך הקהילה. הם מזלזלים בנו. בחיים שלנו. ומי הם? פרימיטיביים שעושים וודוו שהיה אמור לעבור מהעולם לפני 2000 שנה והם יביאו לקטסטרופה פה. על הראש של כולנו.
  12. נראה לך שיש לנו את הכוחות עכשיו להתעסק עם הפאנטים המפגרים האלו ולריב איתם על מעצרים וקנסות? שכחת שזה ציבור שלא יודע אנגלית אלא למד רק להשכב על כבישים ולהרביץ לשוטרים? שכחת שזה אלפי פינגווינים מאומנים לעשות נזק במקום לתרום למדינה? זה האסטרטגיה של המובילים שלהם להפוך אותם למספיק בעיתיים שלא נוכל להתעסק איתם ועל כל פיפס לשבור את הכלים. אכלנו אותה חזק עם החרדים, יכול להיות ההבדל בין להשתלט על המחלה ולעבור אותה עם מספר סביר של מתים וחולים לבין מערבולת שלא יודע איך נצא ממנה. זוכרים בתחילת הנושא שהיה פה עוד איזה חובב חרדים יצור שקילל את כל מי שנגדם ושיקר שהם שומרים על הוראות? חחחח איזה אפס.
  13. כתבתי את זה כבר מזמן אבל זה הופך להיות ברור יותר ויותר שכל החרדים זאת הבעיה הכי גדולה שלנו אני בדכ מנסה טיפה יותר להבין את זה שהם בסהכ מאות אלפי מסכנים ששטפו להם את הראש ושבשביל שכמה זקנים סוטים רבנים יוכלו ללטף תחתים של ילדים קטנים ולשחות בכסף הם צריכים להתנהג כמו אנשים מלפני 2000 שנה אבל עכשיו זה לא מצחיק, החוסר אחריות שלהם והטמטום שלהם יביא לנזק היסטרי גם באוכלוסייה של אנשים שחיים ב2020 ולא ב-400. מה אפשר לעשות כדי למגר את התופעה? למה לא עושים סגר מלא על כל המקומות של החרדים. סוגרים להם את כל העיר לחצי שנה אין נכנס איך יוצא, זה לא שנוכל להציל אותם או שמגיע להם שיצילו אותם אז לפחות לנתק אותם מאיתנו כמה שאפשר.
  14. גם הוא לא ידע אבל הוא שמע שאפשר להדביק שם אנשים אז הלך.
  15. כן, זה הבן זונה. 6.3: 10:00-13:00 קיר טיפוס iclimb בראשון לציון, נדב בסקין 12.
  16. 274 הזבל הזה, טייל בכל הארץ. טיפסתי ב6.3 בi-climb האמת שיצאו אחלה סרטונים, אשלח לכם בפרטי ג'יפים בוואטסאפ שלחו הודעה
  17. שמע זה רק עד שישי בבוקר אז לא יודע יש לי רק את מחר ומחרתיים יומיים מלאים.. אבל כן אשלים שידורים חוזרים, מתגעגע למכבי.
  18. טוב, אני בבידוד.. לפחות זה רק עד שישי.. השאלה אם לא ניהיה כבר בעוצר כללי שבועיים ואני פשוט אהיה שבועיים + 3 ימים..
  19. ולא רואים את החזרה באופק. לפחות שיכתירו אותנו אלופים כבר שנשמח קצת..
  20. שמע, אתה טועה בכל כך הרבה מובנים ודברים שזה חולה. קודם כל, הוא שר הבריאות, שמעון מזרחי לא ממונה על שום דבר ציבור/אזרחי, אדם פרטי עם אינטרס פרטי. בתור שר הבריאות של כולנו הוא צריך לדאוג לכולנו. לא לחרדים. אתה מדבר כאילו הוא נציג החרדים בישיבות הקורונה. לא. הוא שר הבריאות. של כל ישראל. כוסעמק. ואחריי הכל, להשוות קבוצה של 20 אנשים שניתן לעקוב לפקח ולבודד אותם (מה שלא קרה) כהחרגה ספציפית לכמה שעות לעומת כל הציבור החרדי יעשה מה בזין שלו תמיד - איך זה באותו לבל עבורך? קיצר. הזיה של תשובה. כל התמונות שרצות של כל החרדים מפרים את ההנחיות, באמת, אי אפשר לפחות להחליט שלא מטפלים בהם. לא מכניסים לבתי חולים לא דואגים להם. הרי לעצור את הזבלים האלו אי אפשר כי הם יותר מדי ויותר מדי טרוריסטים לצאת נגדם. אבל לפחות לא לתת להם טיפול, לראות איזה רב גוסס במיטה ולהגיד לו "תתפלל חזק!! אנחנו לא ננשים אותך אתה תתפלל לאלוהים יא טמבל" יהיה משהו להתנחם בו. מטורף אנשים. 2020. אתם עדיין מאמינים באלוהים. חולני כמעט כמו כמה עלובה המדינה שלנו שנותנת להם לעשות כזה טרור.
  21. חלאס. זה הכי גרוע. אני באמת מתייחס לכל מי שאני לא מכיר כעוד יוזר של אלי באסה. לא מרגיש טוב עם זה. בדיוק ראיתי בוואטסאפ איזה שלט שחור לבן של חרדים על זה שהכל תעמולה נגד הדת ושאסור להקשיב לממשלה וצריך להלחם בזה באמת, למה אנחנו ממשיכים למנוע מהברירה הטבעית לעשות את שלה ולא נותנים לכל הטמבלים האלו למות לבד
  22. סורי, חסר לי על מי להוציא את העצבים של הכדורגל. וגם.. מטורף בעיניי כל ה"לכבד" את הדתיים/חרדים. אנחנו במצב חירום, הם מאמינים לסיפורים מומצאים מלפני אלפי שנים וצריך "לכבד אותם". בכל מקרה הבעיה הכי גדולה זה שאני כבר פשוט.. לא מכיר את היוזרים פה. כולם נראים לי אותו דבר לא יודע מי באיזה צד ממי לחשוש לציניות ומי סתם טיפש ממש..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.