Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. חרדים (לא מדברים על זה מספיק ביומיים האחרונים והם עדיין הורגים אותנו)
  2. כרמל חבר יקר, אני מבין שיש לך זיקה לדת ואתה רוצה להגן אבל אתה צריך להבין שזה לא המקום ולא הזמן. ובטח לא על ליצמן. מה שהוא עשה בעבר חסר משמעות, המצב שלו היום (דמנטי ומנוצל) גם פחות רלוונטי כמה שאתה לא אוהב את זה הוא פושע נגד ישראל, מהחמורים שהיו בתולדות המדינה והוא חייב לשלם. ויחד איתו כמובן כל מי שמסביבו. כל מי שאומר שקנייבסקי/ליצמן הם לא פושעים שחייבים לכל הפחות לשבת מנותקים מהחברה (כלא/סוג של כלא) הוא עיוור, מגן על פושע ופסול דעה. תתעוררו על החיים שלכם כבר.
  3. אני מבין, אבל זה לא מבטל את ההשפעה שלו. אין מה לעשות מישהו צריך לקחת אחריות על כל ההרוגים והנזק שהוא עושה למשק ולמדינה אתה צריך להבין שהמשפט הזה שלו הוא שקול לפיגוע משולב של חמאס שפרץ במנהרה הוריד גן ילדים, חוליית סיור להפציץ טילים שפגעו בעשרות מפעלים בעוטף. רק פי 300. מקבל את זה שהנכד שלו וכל מי שקשורים אליו שם צריכים לשבת כל החיים בכלא. אבל גם הוא לא יכול להמשיך ככה בסבבה כי הוא דמנטי - אם אתה רוצה איזה פתרון יצירתי שהוא יהיה סגור במקום ויהיה אסור לו להגיד שום דבר ולפגוש אף בן אדם חיצוני שלא יעשה נזק וזה יהיה לא כלא איזה מוסד סיעודי סגור. יאללה, שימות שם. אבל הוא וליצמן חייבים לשלם ולצאת מהחברה. ליצמן לכלא עד יומו האחרון, כל הקרובים של קנייבסקי שאשמים לכלא עד מותם + הוא למוסד סגור שלא יראה עוד אף אדם ולעולם לא יפגע במדינה שוב. בזמן שאנחנו מדברים, בום. חרדי שיודע שהוא חולה (מאומת!!) מפגר גם בידוד וגם התקהלות נפגש עם עוד 17 חרדים אחריך להתפלל. הוא חייב לכלא לכל החיים, כל ה17 האחרים למנוע מהם טיפול. לשים אותם ל3 שבועות בחדר סגור מי שימות ימות, לא לטפל בהם. לא לתת להם לתפוס מיטות. דייייי בבקשה זה לא נגמררר!!! תרחמו עלינו חרדים!!! דיייי אתם גומרים את המדינה!!!!!!!
  4. דיי כרמל. דיי. מה אכפת לי שהוא דמנטי? כל החסידים שלו חושבים ככה? לא!! ראית יום למחרת ההכרזה שלו אנשים אומרים "קנייבסקי אמר ללמוד תורה יותר חשוב אנחנו הולכים ללמוד תורה." אי אפשר להסיר אחריות מהפושעים האלו. מצידי שירקב בכלא עם הילדים/יועצים שלו. חלאס כבר הבן אדם עם המשפט הזה שלו רצח אנשים, ולא מעט. (קשה להעריך את המספר) ויצר נזק של מיליארדים למשק בעקיפין. דיי להגן עליהם. קנייבסקי חייב למות בכלא עם ליצמן, וכל מי שקשור אליהם ולקבלת ההחלטות שלהם.
  5. בשעה טובה הסבו את אצטדיון רמת גן ובית הספר אוהל שם למפקדות צבאיות להתגונן מבני ברק בתקופת הקורונה. טירוף שאני פחות מקילומטר קו אווירי מבני ברק. תגידו, מתי נדבר על מה שנחשף לגבי ליצמן היום? שהוא מפר את כללי הריחוק החברתי השתתף במספר תפילות והתכנסויות, מגיע למניין כל בוקר בבית כנסת שלו שצריך להיות סגור שהוא סרב לעבור בדיקות חום כניסה לכנסת, מצפצף על כל ההנחיות. וזה שר הבריאות. מתי יקחו אותו ואת קנייבסקי ויזרקו אותם למות בכלא כמו כלבים? איך הם עדיין מסתובבים ברחוב?
  6. קודם כל אני בהלם שהגבת לי בצורה ככ מכובדת כשאני שופך ככה רעל בלי הכרה, כנראה שאתה צודק ואני בטוח שזה לא כל החרדים ולא רק כל הרבנים, אני מתנגד לסבל שאני סופג מהדת בכל מקרה (תחבורה ציבורית בשבת וכו) אבל בטוח שכן אפשר לחיות בשלום עם ציבור חרדי מסוים פשוט בפועל אני סופג כפייה דתית וממן סכומי עתק עבור החלק שהוא כן מייצג את כל מה שאני שונא בדת + יש להם מלא השפעה פוליטית + אני באמת מאמין שכל האנשים למעלה הם רמאים במקרה הרע וחסרי אחריות במקרה הטוב (ליצמן, קנייבסקי) ואני מאחל להם את כל הרע בעולם ואני גם לא "מוותר" לציבור האזור שלהם, לא מקבל את זה שהם לא צריכים לקבל אחריות על כלום ופשוט מותר להם לחיות חיים חסרי החלטות ואני צריך לקבל את זה, הם גם פושעים כי הם נשמעים להוראות של פושעים ואי אפשר ככה, זה גומר את המדינה שלנו. באמת מתנצל על הפגיעה בחלק באוכלוסייה שנשמע להוראות עושה צבא עובד מושלם מיסים. אבל אותם חלקים שאני מדבר עליהם וזה לא רק הפלגים הקיצוניים אלא אחוז מכובד מהאוכלוסייה - אסון. ומה שהם עושים לנו בקורונה זה בלתי יאמן. לא חוזר בי במילה עליהם.
  7. כמה קל כמה כיף,אתה תמשיך לטרגט אותי כי אתה יודע את המציאות. הפורום מלא בבורים + אנשים ששונאים אותי - תביא את השיחה לשם לא תצטרך להגן על זה שהחרדים גומרים לנו את המדינה. השוטף תמיד בקורונה עוד יותר. תמשיך לשקר.
  8. לא אחי. לקורונה ימצאו חיסון אבל לנזק של החרדים לא.
  9. קודם כל אני שמח שכל הודעה שלך זוכה ללייקים אנונימיים מיידית כי ככה אני יודע שתומכי החרדים בשעה כזאת מתביישים להזדהות בשמם כי הם לפחות מבינים את גודל הפיאסקו שהציבור החרדי הביא אותנו אליו. לגבי השיסוי, הבעיה בין החילונים לחרדים היא לא האנטישמיות ושנאת החינם שלי בפורום, היא העובדה שכדי שהחרדים יוכלו לדמיין לעצמם חברים אני צריך לחיות במדינה בלי תחבורה בשבת בלי עבודה בשבת בלי בדיקות קורונה בשבת כשאני משלם סכומי עתק למדינה כדי שהיא תוכל לתת לחרדים כספים על לא לעבוד ולעשות משהו שהם מאמינים בו ולא קשור אליי בשום צורה. זאת הבעיה. מכאן נובעת השנאה. החרדים גם ביום יום האוכלוסייה כללית הם עלוקות שמוצצים את הדם והכסף שלנו וכופים עלינו את סדר יומם. הדבר הכי נורא הוא שאתה מזיין פה את השכל על היה צריך להנגיש לציבור שלהם את המידע בלה בלה, על מה אתה מדבר חתיכת אפס? כל מה שקורה עכשיו זה לא בגלל היום, זה בגלל לפני 3 שבועות שליצמן נלחם על מקווה לגברים ותפילות המוניות וקנייבסקי אמר לשים זין על כל ההנחיות. עכשיו אנחנו משלמים על אז! לא על משפחו. חרדיות שלא מבינות אלא על הראשים שלהם שהשתינו לכולנו על הפנים. ולבן, לקנייבסקי וליצמן ודומיו אני קורא אנסים פדופילים - סטטיסטית זה מה שהם. קיצר, אתה סתם אפס שמנסה לגנוב דעת ולהסית את המידע מהאמת - ראשי החרדים הביאו אותנו לזה, התפרצויות באחוז כזה זה לא רק קומץ אלא רוב החרדים ואנחנו נשלם כולנו על החוסר אחריות של המגזר החרדי, כמו שכל החיים אוכלים מהם חרא רק על סטרואידים. איף.
  10. זאת הטעות שלך ההעמסה של בני ברק על בתי החולים לא באה במקום כל החולים הרגילים בארץ + חולי הקורונה בארץ אלא בנוסף אליהם, כמו איזה גידול שבא עלייך בנוסף לכל מה שיש כבר, ועם המצב הנתון הקיים + בני ברק אתה תגיע לקריסה של מערכת הבריאות. אני כבר עובר לשלב שאני מתרכז פחות בלכעוס על הפינגווינים ועל כל האנסי ילדים שעומדים בראשי הקהילות וגומרים אותנו ללכעוס על קודקודי המדינה שממשיכים לחשבן להם במקום לסגור אותם במיידי ולבודד אותם מאיתנו. להקים להם בתי חולה שדה ומה יהיה יהיה, אי אפשר להקריב את החיים של כל אזרחי המדינה בגלל חבורה של פרימיטיבים שעשו לנו דווקא לפני שבועיים. אני גם ממש מבקש מכולם פה לזכור שאנחנו (אני והרוב, אני לא מיוחד פה) צרחנו בזמן אמת גוואעלד ואמרנו שזה מה שיקרה בתקופה שהרבנים הראשים של רוב החרדים רק ניסו בכוח להשאיר התהקהלויות ולהדביק ושאחריי שכל זה יעבור שהחובבי חרדים יחזרו לגנוב דעת תזכרו תמיד - הם גמרו אותנו בסיפור הזה. הרבה מההרוגים שיגיעו והנזק הכלכלי זה על הראש שלהם. אל תשכחו את זה בחיים. אל תתנו להם לגנוב דעת.
  11. עזבו שניה שנאת חרדים. מה נעשה? מדברים על הערכות של כ100,000 חולים בבני ברק. זה לבד מספיק כדי לפרק את מערכת הבריאות עוד שבוע אדם רגיל משלם מיסים שלא מאמין בחברים דמיוניים יזדקק לטיפול רפואי לא יוכלו לעזור לו, הוא ימות.
  12. מוכן לתת לקנייבסקי נשיקה בפה ברכה אם נדבקתי בקורונה קודם.
  13. אנחנו בסופו של דבר בתור האנשים שחיים באור נצטרך מתישהו לעזור להם בכל דרך אפשרית ולעצור את בטירוף הזה. עוברים על ככ הרבה חוקים, מוסר, תנאים. הורסים לכל כך הרבה אנשים את האפשרות לחיות חיים אמיתיים ומלאטם עם זכות בחירה ואפשרויות וכל זה באמת כדי שכמה חטיארים יוכלו לשבת על הרי כסף ועוצמה. ככל שאני מעמיק במחשבה על זה כל מי שמאפשר לזה להמשיך לקרות ונותן לזה יד הוא גם פושע. גם הנזק לכל המסכנים שחיים שם וגם לנו. מטורף.
  14. ככל שהעולם מתקדם קשה יותר להשאיר את אותם אנשים בחושך, המדע מתקדם החשיבה של אנשים מתפתחת ויותר אנשים יוצאים בשאלה כי הם נחשפים למציאות קודם כל בשלב כלשהו יגלו עוד ועוד הוכחות מדעיות חותכות לזה שכל סיפורי בריאת העולם והחרטוטים של הדתיים זה חרטא ועוד הוכחות שאין אלוהים ומה כן קרה ואני מניח שגם זה יעזור. תראה, מדובר בחרטא שמחזיקה באמת המון זמן אבל זה לא לנצח. אתה לא מדמיין שעוד 1000 שנה אנשים יקראו פה ספרי תנך ויאמינו שאלוהים לא רוצה שנאכל בשר וחלב נכון? נקווה שזה יקרה כמה שיותר מהר פשוט.
  15. כואב לי פשוט הלב מראש על כל הקורבנות שלא יקבלו טיפול כדי שכמה אדמורים יוכלו להמשיך לשלוט על ציבור של בורים שטופי מוח ולסחוט מהם את כספם. אולי אם בציבור יהיה מספיק זעם כלפיי החרדים נוכל לסיים עם החרטא הזאת, 2020 לעזאזל. אני יודע שאנשים חלשים וטיפשים אבל בחייאת. תתעוררו..
  16. זוכרים את הטמבל שהתראיין ואמר שהרב קנייבסקי אמר ללמוד וששומרים עליו אז זה מה שהוא עושה וככה יהיה? נדבק בקורונה. כאלף תלמידים שלו לבידוד. באמת. אנשים פה שמגיבים בעד החרדים אתם הטינופת הכי גדולה שראיתי בחיים. במקום לסתום את הפה ולהתנצל על האדמורים הנאצים שבשביל כסף הורסים לנו את החיים כבר שנים ועכשיו מביאים חורבן מוות על הציבור שלהם ועל כולנו אתם עוד גונבים דעת ומנסים להגן עליהם. כל האדמורים, הלחצנים, הקנייבסקים - אלו הפושעים הכי גדולים בישראל ב2020 - הלוואי שימותו כולם ויפסיקו בהטלת המצור על החרדים שטופי המוח ויסיימו את הסיוט הזה עבור כולנו. אגב, אם היה אלוהים והיה אכפת - הוא היה גומר את כל הזבל הזה מזמן מוציא אותם להורג מכעס על מה שעשו בשמו. חבל שאין..
  17. נכנסים לבידוד מרגע שמגלים שמי שנחשפת ממנו נדבק נכנסים מתאריך הפגישה האחרונה 14 ימים אז אם במקרה שלי גילו שנחשפתי ב6.3 אבל גילו את זה רק ב17.3 אז אני אהיה בבידוד מה17.3 עד ה20.3
  18. באותו הזמן הלוויה של חרדים עם מאות משתתפים והמשטרה מלווה אותם דין אחד לאזרחים שמחזיקים את המדינה ודין אחד לעלוקות שמוצצות ממנה את הדם
  19. עוד קצת שנאת חינם.
  20. היום כתב חדשות דתי (שרקי?) מספר על זה שרק היום קנייבסקי אומר להקשיב להנחיות ולפני שבועיים אמר תלמדו תורה תציל אותכם לא משנה מה ההנחיות תמשיכו רגיל. כמה מקשיבים לקנייבסקי? אחוז מזערי מהחרדים? פלגים קיצוניים? דיי עם השקר הזה כבר! יותר מחצי!! מהמיטות נתפסות ע"י חרדים. כמה אחוז הם באוכלוסייה?? חלאס עם השקרים!
  21. שמע אתה חתיכת שקרן. אולי היום!! זה נכון. אולי היום. איפה כל החרדים הנורמטיבים היו לפני שבועיים שהתחננו שיעצרו את מה שהם עושים ושאנחנו נשלם? הנה!! עכשיו אנחנו משלמים ותראה עובדתית שבתי כנסת/מקומות שקשורים לדת הם בפער המקום עם הכי הרבה הדבקות ולקהילה החרדית יש אחוז הדבקה ביחס לשאר האוכלוסייה חולני (שבעת אלפים אחוז או משהו) וזה בגלל שהם שמו זין ונלחמו שהם יוכלו להמשיך להתפלל. שרמוטות. קצת אחריות על המעשים של הציבור הנצלני וחסר האחריות הזה. כל החיים שלי אני מממן אותם ועכשיו הם גומרים לי את המדינה והכלכלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.