Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. האלטרנטיבה היא לא לפגוע באנשים שלא קשורים בשום צורה ולעשות כזה נזק חולני ומגעיל שמראה שחלקם אכן תתי אדם פושעים מגעילים. אם הם היו הולכים ואונסים תחנת משטרה, זה משהו אחר. כי אמנם בטח לא כל השוטרים אשמים ובטח שלא במקרה הזה אבל זאת האוכלוסייה שהם נלחמים בה + כשאתה הולך למשטרה תדע שזה חלק מהבנות של לעמוד בחזית. אבל ברגע שאתה הולך ומתפרע כמו קוף ופורע נגד אנשים לא קשורים אתה מאבד 100% מהלגיטימציה. אין לזה שום הצדקה.
  2. צודק אחי, וואלה.. שכנעתי אותי. הם צריכים לפרוץ לחנויות שלא קשורות בשום צורה למשטרה/למקרה הנוכחי ולבזוז את הסחורה של אדם שלא עשה שום דבר רע ובעצם בעיצומה של הקורונה לחסל לו את העסק וכתוצאה מכך את החיים. אז וואלה, זה שווה את זה.
  3. מעניין, מוקדם לחגוג. מקווה שיוכל לתרום.
  4. באמת שאני לא מבין איך לאכול את המצב הזה מכלום מוחלט ל2 משחקים סופר קריטיים ב4 ימים על החיים. מצב מסריח מתפלל לטוב. יאללה מכבי.
  5. יש פה צלמים של מכבי, יהיה תקציר.
  6. איילון לגמרי יכול לעשות את ההבדל בפלייאוף הזה, כמו שהוא נראה חייב לקבל דקות משמעותיות בכל משחק, גם אם לא מההרכב.
  7. ויתר על השלמת השכר לפחות, בלוף ומשלמים לו על הטיפולים לפחות לא על משכורת. קשה ולא באופי של מכבי לשחרר שחקנים פצועים, ממליץ לכולם פשוט לשכוח מהקיום שלו ולא להתעצבן, אולי שנה הבאה הוא יפתיע, עד אז לא להתייחס
  8. ברור שאין התרגשות וציפייה וזה ברור למה. העונה נגמרה, הקורונה גמרה את הכדורגל שלנו (ובעולם) אך לצערנו במקום לסיים אותו רשמית בתאריך שהוא נגמר בפועל (ולהכריז עלינו כאלופה אחרי שני סיבובים מלאים.. פאק איט) מה שיש עכשיו זה לא קשור לכדורגל ו/או ספורט. זה נטו מהלך שנועד מסיבות כלכליות ולא ספורטיביות ובגלל התחייבויות כספיות קיימות. למה שאני אתרגש/אצפה לפיאסקו הלא ספורטיבי הזה.
  9. בן זונה 247. לא אשכח לו את ה3 ימי בידוד שאכלתי בגללו.
  10. אחרי המשחק יצאתי החוצה והסתובבנו מסביב לאצטדיון רג בדרך להמשך חגיגות ופשוט מלא אנשים שאת רובם אני לא מכיר בשם וחלקם אפילו לא מזהה קפצו עליי חיבקו אותי וחגגו איתי, הרגשתי כמו חתן ביום חתונתו, איזה רחוק זה נראה עכשיו...
  11. אין ספק שזה היה הפתרון המושלם אם יהיה קהל, לא רואה את זה קורה לצערי בטח לא ברמה הבינל..
  12. מתבייש עד עמקי נשמתי בחלק מהמגיבים פה. פשוט כואב לי שחלקכם נחשבים בקבוצת אוהדי מכבי יחד איתי.
  13. בדיוק יא משוגעים. מילה במילה. "אב עם 2 ילדים יכל לקבל 1000 שקל" ואבא עם 5 ילדים שסגר טיסה ומלון ליוני יכל לקבל החזר 5000. ושם הוא לא קיבל תמורה כלום לא טיסה ולא מלון. כאילו אתם שוכחים שיש קורונה בחוץ ושאתם אוהדי מכבי, מטורף מה שקורה בנושא הזה. אנשים איבדו את זה לגמריי. משוגעים.
  14. נשמע לי מופרך, תוך שנה יש חיסון. תוך שנה וחצי יש קהל גם. 3 שנים כשכל העולם על זה וכבר יש פריצות דרך קטנות, אין מצב. זה יעלה לעולם יותר מדי.
  15. על מה אתה מדבר לעזאזל מאיפה אתה ממציא פה לגיטימיות. כוח עליון. מגיפה עולמית. כולם נפגעים. מכבי יותר, אז בתור אוהדים שכבר שילמו את הכסף ולא חיכו לו כחלק מהתזרים השוטף שלהם אנחנו "סולחים" למכבי על זה שיש מגפה ומניחים לה להתמודד עם המכה הזאת מבלי לבוא אליהם במכת מוות נוספת. מנוי שרוצה החזר כספי זה בין הדברים הכי מופרכים ששמעתי בחיי..
  16. העונה הבאה צפויה להיות כרגע ללא קהל. עונה שלמה של מכבי אולי תחת פיירפליי ללא הכנסות ממנויים/מכירת כרטיסים ואתם עכשיו רוצים לבוא ולבקש מהם פיצוי על מנויים שקניתם בתחילת העונה ולא נהנתם מהסוף שלהם בגלל הקורונה. אלוהים ישמור, איך במצב חירום כזה אתם אשכרה חושבים על עצמכם ועל כמה משחקים שלא קיבלתם בסוף, אלוהים אדירים. *מנוי פלייאוף שזה מוצר מלא שלא עלה כסף למכבי, היא לא בנתה לפיו את תחזיות העונה ולא השתמשו בו כלל מוחרג, פה צריך פתרון.
  17. תנסו להפיץ את הבשורה בפירוט בפייסבוק של מכבי וכל מני מקומות שאין לי גישה אליהם, קצת עבודה של באסה לכתוב בקבוצות גדולות עם ההדרכה של מכביסטי 15 יכולה לתת פוש
  18. יאללה חברים אנחנו כבר מגיעים לפריסה משמעותית ומגיעים להרבה אנשים. זה הזמן ללחוץ על הדוושה. תוודאו שכל מי שאתם מכירים מעלה לפחות תודה + תיוג + האשטאג. זה מגיע למיטש.
  19. מדהים. חד משמעי. בואו נראה לו את זה.
  20. הדבר הכי חשוב שתעשו בקורונה, קדימה. להתגייס בכל הכוח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.