Jump to content

Sawyerdroid

משתמשים רשומים
    60
Everything posted by Sawyerdroid

1. עולים.. מ34 ל 36.. 37.. נגיד. 40. אבל הם עלו באיזה 40%. לדעתי זה מוגזם. זה עדיין שווה אתה המחיר והכל. אבל פעם זאת הייתה מציאה. להיט אמיתי. ממש טעים וזול בכל קנה מידה.
  2. זה יחסי. יחסי לזה שזה לא מקום שמתיימר להגיש "ארטבורגר" באיזה מסעדה אמריקאית יוקרתית. ולזה שלפני 5 שנים זה עלה 15 שקל פחות. זה משמעותי.
  3. דווקא הבעלים/בן של בעלים אוהד ביתר (לא שרוף) אם כי נתנו לי להדביק שם סטיקר של מכבי אחרי איזה דרבי. לא סגור על איזה. נראה לי שסביבות 2005 דבוש לידו. ותסלח לי החןחן
  4. המבורגר באמת אגדי. היה הפייבוריט שלי שנים רבות. קציצה פשוט טעימה, מגוון רטבים ותוספות חינם, וטבעות בצל נהדרות. (הצ'יפס לא בטעם שלי) בעבר היה זול מאוד (19 שח להמבוגר. 200 גרם. 34 שח לארוחת 300 גרם עם צ'יפב/טבעות ושתיה) היום? המחירים כבר לא שווים את התענוג. הבנתי שזה כבר הגיע לסביבות.ה47 לארוחת 300. מביקור שבועי מג'יק הפך למקום שאני אוכל בו פעם בכמה חודשים, חבל. אגב, מומלץ לנסות שם את ההמבורגר מג'יק/כבש/חריף.
  5. משחק כל כך כואב וכל כך מאכזב. בלתי אפשרי לרדוף אחרי מיאמי כל משחק בקביעות ולצפות לקאמבק מטורף שיגמר בבאזר ביטר (ואם כבר, קח תשלשה/תוציא לטרי שפנוי לגמרי על קו השלוש ולא מחטיא את זה) בכל מקרה, המצב הוא כזה, מאבס חייבים לנצח 2/2 המשחקים בבית כדי לחזור לטקסס עם. 3-2. במצב כזה? אני מאמין ש6 /7 יהיו מטורפים ונוביצקי ידפוק תווינר שוט לאליפות. כל סנאריו אחר? והאליםות הזאת של המיאי שיט
  6. אולי המסנג'ר שלך כרת ברית אחים על גוטמן
  7. רק אבי נמני יודע איך הצלחת לזהם את הנושא עם כך האנשים שלא מתקלחים בתעשיית המוזיקה בקליפ אחד.
  8. הוא השחקן ה12 כמו שמכבי חיפה זה מכבי
  9. אני דיי מחבב את בוזגלו כשחקן. פחות כאישיות, אבל זה נראה כאילו הדעות כלפיו (בעיקר השליליות) כל כך קיצונית שגם אם הוא יעשה קעקוע של מכבי על הלב ויקרא לבן שלו אבי נמני זה לא ישנה.
  10. לא מהיחידים.. היחיד. אנא ממך תחלוק איתי קצת מהידע העצום של בכדורגל, מכבי ועידוד שהצלחת לצבור בכל השנה השלמה שהיה לך בה מנוי ושכמעט הלכת למשחקי חוץ. ואם אפשר, גם מהצניעות.
  11. מהאוטובוס, אני מבין שיש איזה חוק כלשהו שאומר שצריך ללבוש שחור ארוך וחם בקיץ, נגיד. אבל מה החוק נגד דאודורנט לעזאזל?!?
  12. היה פשוט כיף. תודה רבה מכבי תל אביב על עוד עונה קסומה ועל דאבל רביעי רצוף.
  13. זה חייב להיות שלנו. מתחילת העונה זה היה ידוע שיהיה פה מאבק בין הענק הירוק לבין הגלקטיקוז הצהוב. אני רק מקווה שצמד התל אביביות הקטנות (בני יהודה והפועל) לא ידפקו אותנו. יאללה ברקי!!
  14. עזבו את הגול הראשון שזה בגלל ששטראובר בן זונה אפס. אבל הפנדל.. שמעו.. מכור
  15. לאלאלא, קודם כל תכירו את המחדק, המודים, תחסכו לעצמכם פדיחות. ואז שבוע הבא תתחילו לחשוב על לשחק ביחד וכו
  16. המערכון על הישרדות וולפסון גמר אותי. חיסונים שוב על הפרק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.